AnKa Biżuteria

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
Daria

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Daria » 29 gru 2017, o 17:15

Znalazłam sklep w Internecie,jestem bardzo zadowolona z zakupu ,mój wisiorek księżyc jest boski,uwielbiam sklep ankabizuteria.pl
Załączniki
20240131_163011.jpg
20240131_162956.jpg

Re: AnKa Biżuteria

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Dominika

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Dominika » 29 gru 2017, o 17:16

Na stronę sklepu trafiłam przez wyszukiwarkę internetową. Jestem bardzo zadowolona z zakupu w sklepie - łańcuszek i medalik, które zamówiłam są przepiękne. Wszystko zgodne z opisem, zamówienie przdbiegło sprawnie, a do tego ekspresowa przesyłka.

Awatar użytkownika
Monika

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Monika » 29 gru 2017, o 17:19

jestem zadowolona - szybka dostawa, zaskoczona byłam szybkością dostawy następnego dnia , bardzo ładne opakowania biżuterii.

Awatar użytkownika
Milen

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Milen » 29 gru 2017, o 17:22

Szukajac innego sklepu online. Asortyment jest przepiekny i z adekwatna ceną, przesyłka dotarła szybko. Bardzo sprawna strona, z dużą łatwością przegladania.

Awatar użytkownika
Beata z Gdańska

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Beata z Gdańska » 29 gru 2017, o 17:23

Bardzo jestem zadowolona z zakupu - piękny zestaw biżuterii - kolczyki + zawieszka. Dostawa na czas - Obsługa sprawna i bez zarzutów. Gorąco Polecam!!!

Awatar użytkownika
Ania

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Ania » 29 gru 2017, o 17:24

Jestem zadowolona z zakupów w ankabiżuteria .pl , sklep posiada bardzo oryginalny i niebanalny towar , przesyłki docierają w expresowym tempie .

Awatar użytkownika
Dorota

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Dorota » 29 gru 2017, o 17:25

Trafiłam do sklepu już dawno, pół roku temu, wyszukując kolczyki z bursztynem. Od tego czasu zamówiłam kilkakrotnie różną biżuterię z bursztynem (broszka, zawieszka itp.). Obsługa szybka, profesjonalna. Produkty bardzo ładne i w przystępnej cenie. Polecam. Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Iwona

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Iwona » 29 gru 2017, o 17:27

na sklep trafiłam przez przypadek, szukając konkretnego prezentu i...jestem OCZAROWANA! kontakt-rewelacyjny, obsługa -perfekcyjna, przesyłka-błyskawiczna to mało powiedziane, jestem W SZOKU, że TAK SPRAWNIE można wszystko załatwić, no i najważniejsze-wisiorek...jest PRZEPIĘKNY!!!!ABSOLUTNIE DOSKONAŁY!!!!a do tego na co w ogóle nie liczyłam ślicznie zapakowany z dbałością o każdy szczegół. BARDZO Państwu dziękuję!!! i gorąco wszystkim polecam Państwa sklep i wyroby-co już też zrobiłam w miejscu pracy :) :) :). Jeszcze raz BARDZO dziękuję.
Iwona

Awatar użytkownika
Ilona

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Ilona » 29 gru 2017, o 17:28

Na stronę sklepu trafiłam za pośrednictwem reklamy w internecie / portal Onet lub Interia /. Jestem zadowolona z zakupu w sklepie AnKa biżuteria. Zamówienie składa się bez problemów. Wcześniej zamówiona biżuteria dotarła w krótkim czasie.

Awatar użytkownika
Monika

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Monika » 29 gru 2017, o 17:30

Trafiłam przez stronę w internecie. Wyroby są śliczne ,ładnie wyeksponowane i każdy może znaleźć coś dla siebie. Biżuteria nie odbiega od podanego opisu. Obsługa miła i wysyłka bardzo sprawna. Jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Zofia

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Zofia » 29 gru 2017, o 17:31

O sklepie powiedziała mi koleżanka, która już robiła w nim zakupy i była zadowolona. Z zakupów z ankabiżuteria też jestem zadowolona. Przeglądanie oferty na stronach jest czytelne. Zamówienie zostało zostało szybko zrealizowane. Jeśli chodzi o przeglądanie oferty to osobiście brakuje mi tylko możliwości obejrzenia produktu w powiększeniu.

Awatar użytkownika
Iza

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Iza » 29 gru 2017, o 17:33

Trafiłam przypadkowo,szukając oryginalnej(ale nie dziwnej)biżuterii srebrnej.Oferta sklepu jest bogata i różnorodna,bardzo szybko mimo okresu przedświątecznego dotarła przesyłka.Zamówiona biżuteria jest prześliczna,dokładnie jak w opisie.Na pewno tu wrócę i to nie raz.Będę też polecać sklep znajomym.

Awatar użytkownika
Ewa

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Ewa » 29 gru 2017, o 17:34

jestem bardzo zadowolona produkty sa piekne a sklep znalazlam na internecie .
Dziekuje bardzo i zycze Wesolych Swiat

Awatar użytkownika
Gosia

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Gosia » 29 gru 2017, o 17:35

przypadkowo, wpisałam w przeglądarkę nausznice srebrne pozłacane. Jak na razie wszystko super, oczekuję na dostawę.

Awatar użytkownika
Sabina

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Sabina » 29 gru 2017, o 17:36

Witam, strone znalazlam przez wyszukiwarke google, szukajac sklepu internetowego z bizuteria z bursztynem. Sklep jest SUPER. Ladne produkty, latwy sklep w obsludze, dobre zdjecia i opisy. Szybka obsluga. Piekne unikatowe wyroby. Kocham ten sklep.

Awatar użytkownika
Agata

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Agata » 29 gru 2017, o 17:38

Na stronę sklepu trafiłam poszukując prezentu na gwiazdkę.Z zakupu jestem zadowolona,przesyłka dotarła szybko.
Polecam ten sklep.

Awatar użytkownika
Małgosia

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Małgosia » 29 gru 2017, o 17:39

Jestem zadowolona z zakupu. Na sklep trafiłam oglądając kolczyki na innej stronie. Biżuteria dotarła na czas. Bardzo mi się podoba.

Awatar użytkownika
Adam

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Adam » 29 gru 2017, o 17:41

zakupy robiłem pierwszy raz w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony ,na sklep trafiłem szukając biżuterii,strona przejrzysta z łatwością można odnaleźć interesujące przedmioty,na pewno wrócę po zakupy w przyszłości .POLECAM

Awatar użytkownika
Mirek

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Mirek » 29 gru 2017, o 17:44

Dobra jakość wyrobów. Bardzo dobry i miły kontakt i profesjonalna obsługa.

Awatar użytkownika
Karolina z Warszawy

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Karolina z Warszawy » 13 sty 2018, o 18:30

Witam, na stronę sklepu trafiłam przypadkiem. Poszukiwałam zawieszki do kolczyków. Bardzo dziękuję za powiadomienie o dostępności produktu. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ