Lewanowicz

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)

Lewanowicz - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Lewanowicz

Post autor: klasyk » 3 kwie 2011, o 20:15

Osobiście znam i lubię dwie marki:
* Lewanowicz
- ekskluzywna biżuteria, szczególnie ulubiona przez znane polskie gwiazdy, bardzo często widziana na modelkach, aktorkach czy prezentarkach w telewizji, takimi przykładami są: niebieskie korale z filmu "Brzydula" czy ostanio śliczna zawieszka którą nosi Kinga Rusin

* Spark
- szczególnie kojarzy się z kryształkami Swarowski - często widzianymi w kolekcjach SPARK'a

Biżuterię Lewanowicz i Spark kupuję w sklepie internetowymhttp://AnKaBizuteria.pl- mają tam oryginalne produkty w bardzo dobrych cenach.

Lewanowicz

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Lewanowicz

Post autor: klasyk » 4 kwie 2011, o 18:51

Kinga Rusin - znana prezenterka nosi ostatnio biżuterię Lewanowicz.
Załączniki
Kinga-Rusin-Lewanowicz.jpg
Celebryci ubierają sięw biżuterię Lewanowicz

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Lewanowicz

Post autor: klasyk » 4 kwie 2011, o 18:56

W filmie "Brzydula" Ula nosiła piękne niebieskie korale Lewanowicz:
Załączniki
Brzydula-Ula-Kaminska-niebieskie-korale-Lewanowicz.jpg
niebieskie korale Lewanowicz

Awatar użytkownika
Tiffani
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 12:19

Re: Lewanowicz

Post autor: Tiffani » 11 kwie 2011, o 13:48

Zobaczcie co Lewanowicz potrafi. Piękny przykład metamorfozy wiosennej:
Załączniki
Lewanowicz-kolia.jpg
Dająca niesamowite efekty kolie Lewanowicz
Lewanowicz-przed.jpg
przed Lewanowicz em
lewanowicz-na-wiosne-po.jpg
Lewanowicz czyni cuda, wydobywa prawdziwe piękno kobiety.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Lewanowicz

Post autor: Sklep-Jubilerski » 27 maja 2011, o 09:11

Jak widzimy na załączonych zdjęciach,ta biżuteria bazuje głównie na bardzo masywnych naszyjnikach,takie które od razu rzucają się w oczy. MI osobiście średnio się to podoba,chociaż te niebieskie korale nie są takie złe.

Awatar użytkownika
AnKa-Bizuteria-Sklep
Posty: 14
Rejestracja: 18 lis 2011, o 15:57

Re: Lewanowicz

Post autor: AnKa-Bizuteria-Sklep » 13 gru 2011, o 12:27

Najciekawsze jest to, że Lewanowicz oferuje biżuterię zarówno dla młodych kobiet jak i starszych. Mają swój unikalny styl i za to lubię te kolekcje.
www.AnKa-Bizuteria-Sklep.pl - Sklep z biżuterią srebrną oraz ręcznie robioną

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Lewanowicz

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:28

Poniekąd tak,ale jak mówię: to nic innego tylko kwestia gustu i nie każdemu pasuje do codziennego stroju, na to też warto zwrócić uwagę. Chętnie przymierzyłabym te korale,ciekawe jakbym w nich wyglądała:)

Awatar użytkownika
tomaszko
Posty: 7
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 16:08

Re: Lewanowicz

Post autor: tomaszko » 26 wrz 2012, o 20:06

Niesamowite, że jedna marka Lewanowicz może oferować biżuterię dla młodych kobiet - patrz Ula z filmu Brzydula i kobiet w wieku średnim - patrz na Kingę Rusin oraz dla starszych pań. Co najciekawsze, każda z tych osób wygląda wyjątkowo w tej biżuterii.

Bardzo się cieszę, że mamy taką solidną markę na polskim rynku - dostępną również w internecie w sklepie z biżuterią "AnKa Biżuteria" dostęnym pod adresem www.753.pl

Tomaszko
Blog o Biżuterii: www.AnKa-Bizuteria.pl

Awatar użytkownika
Zabusia

Re: Lewanowicz

Post autor: Zabusia » 19 sie 2016, o 17:30

Każdy z nas ma swój styl i powinniśmy doceniać i szanować wybory innych coś co nam się nie podoba nie zawsze jest złe dla innych. Bizuteria od Lewanowicz jest dla kazdego nie zależnie od wieku ja mam 28 lat i nosze od nich i kamienie naturalne i bizuterie fashion! Wszystko jest boskie! Mam kilka par kolczyków i większych i mniejszych też perły tam kupiłam moje ukochane. Zrobili mi unikatowy egzemplarz :) jeden jedyny i za to ich uwielbiam. Na szczęście mieszkam w Warszawie ale dla innych podsyłam:

http://lewanowicz.com/shop/products

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 51
Rejestracja: 10 kwie 2010, o 11:26

Re: Lewanowicz

Post autor: Kruk » 20 sie 2016, o 16:00

Jeśli chodzi o unikaty albo biżuterię na zamówienie to lokalny warsztat jubilerski jest najlepszy, ale Warszawa ma swoją cenę - pomyśl o zakupach biżuterii Lewanowicz w internecie od AnKa Biżuteria np bransoletka Lewanowicz:

Obrazek

czy też korale Lewanowicza:
Obrazek

ODPOWIEDZ