sugestie dla sklepu z biżuterią

Tutaj można zapytać o biżuterię pracowników sklepu z biżuterią AnKa Biżuteria. Moderatorem jest sklep AnKaBizuteria.pl - zapraszamy do zadawania pytań na które odpowiadamy online.
Pytania do AnKa Biżuteria to miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o biżuterii od AnKa. Czy masz pytania o konkretny produkt, chcesz dowiedzieć się więcej o procesie produkcji, czy po prostu szukasz porady dotyczącej wyboru idealnej biżuterii? Jesteś we właściwym miejscu!

AnKa Biżuteria to marka, która jest ceniona za swoją jakość i unikalny design. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele opinii o AnKa Biżuteria, które pomogą Ci zrozumieć, co sprawia, że ta marka jest tak wyjątkowa.

Porady dotyczące biżuterii to ważny element naszego forum. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie biżuterii, czy doświadczonym kolekcjonerem, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie. Nasi eksperci i społeczność są zawsze gotowi pomóc i udzielić porad.

Zapraszamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagania innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno biżuterii AnKa
Awatar użytkownika
Gosia S

sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: Gosia S » 2 lut 2017, o 19:57

Wiadomość: Dzień dobry.
Przeglądając Państwa ofertę zauważyłam, że często pod opisem wyrobu jest sugestia dokomponowania czegoś "do kompletu", np. oglądając naszyjnik mam podpowiedź kolczyków czy bransoletki. Czy nie rozważaliście Państwo "podlinkowania" pasującego przedmiotu - tak, aby skuteczniej nakierować klientów na sugerowany dodatek? Proszę spojrzeć na stronę sklepu wysyłkowego bonprix - tam, gdy oglądamy płaszcz - sugerowane są dodatki, które wystarczy kliknąć, by móc przyjrzeć się szczegółom.

sugestie dla sklepu z biżuterią

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Monik

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: Monik » 18 kwie 2017, o 12:10

bizuteria ze srebra online cały czas widzę się rozwija - dodają powiązane produkty do kompletu

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: monisiaak » 18 kwie 2017, o 13:59

zgadzam się z Gosią, bardzo ułatwiłoby to przeglądanie sklepu i późniejsze zakupy :)

Awatar użytkownika
kasiuniaa
Posty: 17
Rejestracja: 4 mar 2010, o 20:04

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: kasiuniaa » 18 kwie 2017, o 20:09

z tego co wiem tworzą nową wersję sklepu to miejmy nadzieję że dodadzą taką opcję "do kompletu" - trzymam kciuki
Załączniki
bizuteria-do-kompletu.png
Biżuteria do kompletu

Awatar użytkownika
Dorot

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: Dorot » 30 maja 2017, o 13:36

Ktoś widział nowy sklep ankabizuteria.pl ? Ciekawe jak wygląda.

Awatar użytkownika
Gabriela

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: Gabriela » 13 cze 2017, o 13:13

Oczekuję na nową odsłonę sklepu w niecierpliwością. Pewnie będzie bardziej mobilna i ładniejsza od obecnego sklepu.

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: klasyk » 16 sie 2017, o 15:04

Już jest :D i w tych produktach co oglądałam była możliwość szybkiego wyszukania produktów do kompletu. Zobaczcie same :)

Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

Re: sugestie dla sklepu z biżuterią

Post autor: MagdalenaKaszew » 22 sie 2017, o 11:53

Ładna ta strona i działa na komórce. Dużo ciekawych opcji filtrowania - podoba mi się.

ODPOWIEDZ