Szukam pierścionka

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
skeczuuu

Szukam pierścionka

Post autor: skeczuuu » 20 lis 2016, o 18:05

Witam wszystkich serdecznie, poszukuję pierścionka na zaręczyny. Rozesłałem masę maili z moim zapytaniem do większych i mniejszych firm, niestety nikt nie był w stanie mi pomóc, może Wy dacie radę. Pierścionek rozmiar 13, najlepiej białe złoto, ostatecznie srebro. ;)

Obrazek

Szukam pierścionka

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Szukam pierścionka

Post autor: ForumMaster » 23 lis 2016, o 19:26

przyznaję, ładny pierścionek - dobry wybór!

Awatar użytkownika
Basskas89

Re: Szukam pierścionka

Post autor: Basskas89 » 3 sie 2017, o 08:35

Bardzo duży wybór pierścionków zaręczynowych znajdziesz w sklepach online . Wraz z biżuterią otrzymasz certyfikat potwierdzający jakość brylantów i złota. Jest on wydawany przez dyplomowanego znawcę diamentów Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI. A co z kamieniem? Bardzo ładnie wyglądają pierścionki z diamentami. Pierścionki zaręczynowe z diamentem są najbardziej pożądane. Dobrym i oryginalnym wyborem jest także szafir, rubin lub szmaragd, które są prawie tak twarde jak diament i równie piękne. Superluksusowy tanzanit jest raczej poza możliwościami zwykłego śmiertelnika. Należy raczej zrezygnować z kamieni półszlachetnych takich jak cyrkonia chyba że nasza ukochana ma do nich słabość. Jeżeli nie wiesz jaką biżuterię preferuje twoja ukochana możesz poradzić się sprzedawcy w sklepie jubilerskim. Dobry jubiler zna obecne trendy dotyczące pierścionków zaręczynowych i na pewno doradzi biżuterię, z której twoja kobieta będzie zadowolona. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że znajdziesz ten swój wymarzony pierścionek.

ODPOWIEDZ