Gdzie kupowac biżuterię?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
zygmunt4
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:53
Kontakt:

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: zygmunt4 » 5 lis 2014, o 20:11

A co sądzicie o szeroko reklamowanych sklepach jubilerskich typu Apart? Pic czy naprawdę warto tam kupować?

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2014, o 00:47

reklama generuje potężne koszty dla firmy która tą reklamę wypuszcza a ktoś musi za takie reklamy zapłacić - taką samą biżuterię srebrną np znajdziesz kilka razy taniej u AnKa Biżuteria, bo oni po prostu nie wydają tyle na reklamy :)

Decyzję podejmij sam :)

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Greg » 14 lis 2014, o 22:14

zgadzam się - trzeba patrzyć na sprawy rozsądnie i rozważnie podejmować decyzję pamiętając o tym, że na szybko podjęta decyzja może uszczuplić nam portfel a jak potem zobaczymy, że u AnKa można było kupić taniej ten sam srebrny wisiorek to nie będziemy zadowleni :)

Awatar użytkownika
agnieszka195

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: agnieszka195 » 3 gru 2014, o 15:38

Najpiękniejszą srebrną biżuterię można kupić w sklepie internetowym intercomax.pl mają tam bardzo duży wybór. każdy znajdzie tam coś dla siebie

Awatar użytkownika
Basia

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Basia » 7 gru 2014, o 23:06

Sporo ciekawych oryginalnych ofert biżuterii, szczególnie zaciekawiła mnie biżuteria srebrna od AnKa bo mają te same kolekcje co w salonach apart wkruk yes ale w dostępnych cenach i więcej dostępnych kolekcji.

p.s.
Ciekawe to Forum = dodałam do ulubionych i będę zaglądać tu od czasu do czasu :)

Awatar użytkownika
Kaśka

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Kaśka » 5 maja 2015, o 19:27

Ja preferuje kupować biżuterię oraz inne dodatki (czasem nawet ubrania) w mniejszych firmach/sklepikach/stoiskach, bo po pierwsze mają ekskluzywny towar w pojedynczych egzemplarzach (max do 3 sztuk), więc mogę być pewna że nie spotkam kobiety na imprezie w takiej samej sukience jak moja :) No a drugie, że ceny są znacznie niższe, natomiast jakość nawet lepsza niż w tych sklepach markowych, wiadomo - małe firmy muszą dbać o renomę i pozyskiwać klientów. Obsługa czasami też jest znacznie lepsza. Co dotyczy biżuterii, to ostatnio kupuję w Yvette Jewelry (taka mała wysepka w CH Atrium Targówek w Wawie). Mają dużo przepięknych rzeczy, z kryształami Swarovski, ceny bardzo różne. Ostatnim razem zerwał mi się łańcuszek w naszyjniku (nie z winy produktu, tylko z mojej), to Pani bez problemów wymieniła mi na inny produkt. Także naprawde polecam :)

Awatar użytkownika
student
Posty: 5
Rejestracja: 4 maja 2015, o 12:23

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: student » 6 maja 2015, o 11:02

Polecam bardzo stronę ankabizuteria.pl Prosto szybko wygodnie i na poziomie jest obsługa oraz sprzedawany towar. Przyjaciel zakupił dla dziewczyny zakupiła o to te kolczyki i do teraz jest ona z nich zachwycona i nosi je z wielką przyjemnościąObrazek

Awatar użytkownika
Marlena

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Marlena » 6 maja 2015, o 11:03

Ja preferuje kupować biżuterię oraz inne dodatki (czasem nawet ubrania) w mniejszych firmach/sklepikach
tak, pamiętam jak na studniówce w mojej miejscowości wszystkie dziewczyny przyszły na studniówkę w takich samych białych koszulach: ten sam krój i ten sam wygląd. Aby się wyróżniać też wybieram mniejsze sklepy internetowe z biżuterią gdzie mają unikaty, jak np. w "AnKa Biżuteria" - sklepie internetowym z unikalnymi krótkimi seriami bardzo często ręcznie wykonanymi unikatami ze srebra czy z bursztynem bałtyckim lub kryształkami Swarovskiego. :)

Awatar użytkownika
Edyta

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Edyta » 15 maja 2015, o 12:45

Witam,
Czy ktoś z forumowiczów posiada jeszcze jakąs informację o Yvette Jewelry (oprócz osoby która już pisała post powyżej)? Zastanawiam się nad zakupem kolczyków ślubnych...
Pozdrawiam,
Edyta

Awatar użytkownika
Marlena

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Marlena » 15 maja 2015, o 17:01

mało znana firma, poszukaj w google.pl biżuterii srebrnej od "AnKa Biżuteria" :
Obrazek
Załączniki
ankabizuteria-slub.png
biżuteria ślubna

Awatar użytkownika
Alice Jo

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Alice Jo » 22 maja 2015, o 14:04

Zapraszam do mojego sklepu internetowego. Ogromny wybór dużych, kolorowych naszyjników w przyzwoitych cenach.

Awatar użytkownika
Magda

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Magda » 22 maja 2015, o 14:11

A możesz załączyć kilka topowych kolekcji łańcuszków? Jest ich ponad 200 do przeglądania

Awatar użytkownika
anix

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: anix » 26 maja 2015, o 17:08

Na jarmarkach! :) Kupiłam śliczną sznurkową biżuterię w Krynicy u miłego Pana :), jakiś czas później przypadkiem trafiłam na te wyroby na Etsy. Małżeństwo wyrabia sobie formy z gliny, maluje i komponuje to z lnem i bawełną.
O ile dobrze pamiętam to na Etsy nazywają się AmazingFlax, asortyment na stronce to jedna setna tego co można dostać na żywo , no i ceny w Krynicy były znacznie przystępniejsze...

Awatar użytkownika
Warszawiek

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Warszawiek » 27 maja 2015, o 13:42

Jakie masz doświadczenie z Etsy? Myślisz, że to jest coś popularnego w polsce?

Awatar użytkownika
Renia

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Renia » 6 cze 2015, o 20:23

Ja uwielbiam biżuterię Charms Murrano. Upatrzyłam sobie tam koraliki i zawieszki i zaczęłam kolekcjonować je. A mając coraz większą kolekcję mogę wykorzystywać je do różnych stylizacji :) Na szczęście mój facet jeszcze nie wkurza się, że mam do nich słabość ;)

Awatar użytkownika
Marta

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Marta » 7 cze 2015, o 21:54

A o jakich charmsach mówisz? Może lepiej wybrać konkretną piękną biżuterię srebrną z cyrkoniami od AnKa Biżuteria?


Awatar użytkownika
Katrina

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Katrina » 28 cze 2015, o 17:14

A ja polecam srebrną biżuterię z Jubilei. Może mało znana firma, ale za to mają całkiem spory wybór kolczyków, pierścionków, wisiorów czy bransoletek. Ceny też nie są złe, a na jakąś większą okazję dla Mamy, Ukochanej czy szefowej w pracy - prezent jak znalazł ;)

Awatar użytkownika
Adam

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Adam » 22 lip 2015, o 12:59

Najlepiej kupować tam gdzie sprzedają łańcuszki celebrytki, bo to oznacza, że sklep (np.


) jest na bieżąco z modą i oferuje najnowsze kolekcje które noszą celebrytki jak Magda Mołek, czy prezenterki TVP lub TVN24 czy Kinga Rusin.

Dziś to osoby publicznie znane, zwane celabrytami są naśladowane przez inne osoby i to one wyznaczają trendy w modzie a w szczególności w branży biżuterii. Nawet powstała nazwa biżuteria celbrytek podkreślająca że to celebrytki uznały, że dana biżuteria jest ładna i noszą ją często.

Taką zasadę stosuję od dłuższego czasu i działa :)

Awatar użytkownika
Marysia

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Marysia » 29 lip 2015, o 14:35

Kupiłam kolczyki ślubne właśnie w Jewelry i naprawdę jestem bardzo zadowolona :) Zapięcia są na tyle mocne że podczas tańcu kolczyk ani razu nie odpiął się.
Edyta pisze:Witam,
Czy ktoś z forumowiczów posiada jeszcze jakąs informację o Jewelry (oprócz osoby która już pisała post powyżej)? Zastanawiam się nad zakupem kolczyków ślubnych...
Pozdrawiam,
Edyta

ODPOWIEDZ