Gdzie kupowac biżuterię?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 16 gru 2015, o 15:11

Generalnie w czasach internetu i urządzeń mobilnych (smartfony, tablety, iPhon\y) sprzedaż przeniosła się do online. W wielu przypadkach stojąc w korku jadąc do marketu po biżuterię wiele osób włącza komórki i przegląda strony internetowe z ofertami: przeglądane są strony sklepów internetowych z biżuterią, ubraniami, dobrami luksusowymi. Na miejscu w galeriach handlowych czy marketach przeglądane są oferty i czasami dokonywany zakup.
Jednak większość zakupów biżuterii, zegarków, drogich kosmetyków czy ubrań poprzedzana jest dobrym rozpoznaniem rynku i dostępnych ofert. Porównywane są kolekcje kolczyków czy kompletów biżuterii srebrnej czy złotej z bursztynem, perłami, kamieniami naturalnymi w ramach samego internetu między wieloma sklepami a także w rzeczywistości klient ogląda łańcuszek, czy kolczyki u kilku jubilerów. W końcu podejmowana jest decyzja o zakupie i w wielu przypadkach jest to zakup dokonany w internecie bo oferowane ceny biżuterii są bardziej dostępne i oferta jest większa niż w sklepach stacjonarnych.

W Wielkiej Brytanii w sklepach stacjonarnych z biżuterią z cyrkoniami, diamentami czy kryształkami Swarowskiego nie można dokonać zakupu w tradycyjny sposób. Można tylko dokonać zakupu przez tablety zawieszone obok wieszaków czy wystaw z bezpośrednią dostawą do domu. Sklepy stacjonarne stają się showroom'ami gdzie można zobaczyć biżuterię na żywo, ale zakupy dokonać w internecie.
Załączniki
zakupy-online-w-sklepie.jpg
zakupy przez internet w sklepach

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
artur

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: artur » 16 gru 2015, o 21:41

Tak, potwierdzam: byłem ostatnio w galerii w anglii i w kilku sklepach nie było kas tylko piękne kolekcje ubrań z tabletem gdzie można było złożyć zamówienie online. Czyli można było przymierzyć coś w takim sklepie ale kupić tylko z dostawą do domu przez internet. Przyznam że jest to ciekawe rozwiązanie i też praktyczne, bo nie trzeba z pakunkami chodzić, jechać w metrze, narazić się na kradzież przez kieszonkowca skoro mamy zajęte ręce.

Zitolo Polska
Posty: 1
Rejestracja: 7 gru 2015, o 11:06

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Zitolo Polska » 21 gru 2015, o 08:36

Zastanawiasz się gdzie można kupić wyjątkową biżuterię wysokiej jakości? Zapraszamy na naszą platformę Zitolo.com, gdzie znajdziesz produkty z najwyższej półki. Liczyć możesz również na unikalny design, ponieważ sprzedawana u nas biżuteria robiona jest ręcznie przez współpracujących z nami artystów handmade. Nie wahaj się i postaw na unikalność!

Awatar użytkownika
Tibilis

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Tibilis » 12 sty 2016, o 16:53

To też zależy jakiej biżuterii się szuka, kupując na przykład prawdziwe złoto, czy diamenty, warto najpierw sprawdzić jaka jest cena brylantów czy metali szlachetnych, i jeśli będzie dużo taniej dobrze się zastanowić czy ktoś nie próbuje nas naciągnąć.

Awatar użytkownika
Kasienko

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Kasienko » 16 sty 2016, o 13:36

rownież kupowałam biżutertię ze stali chirurgicznej w Yvette jewelry, maja kilka dosc nietypowych wzorów. ostatnio kupiłam zawieszke w ksztalcie serca dla mamy na walentynki :)

Awatar użytkownika
kuklinka

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: kuklinka » 27 sty 2016, o 12:04

ja przeważnie zamawiam na AnKa Biżuteria Sklep, mają bardzo duży wybór i śliczne wzory :) No i ceny też są bardzo fajne. Czasami zdarza mi się też kupic coś w galerii ale z reguły robię zakupy w sieci.

Awatar użytkownika
dośkaa

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: dośkaa » 22 lut 2016, o 15:44

kuklinka pisze:ja przeważnie zamawiam na ankabizuteria, mają bardzo duży wybór i śliczne wzory :) No i ceny też są bardzo fajne. Czasami zdarza mi się też kupic coś w galerii ale z reguły robię zakupy w sieci.

ja też ! :mrgreen: :mrgreen: teraz czekam na kolejna parę kolczyków :) mają naprawdę swietne rzeczy i jeszcze lepsze ceny, np teraz zamówilam sobie te śliczne ażurowe serduksza :3

Awatar użytkownika
Ewellojza

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Ewellojza » 22 lut 2016, o 15:51

mi często zdarza się zamawiać na allegro, ale przeważnie są ta licytacje, czekam na jakieś śliczności a później licytuje je przez aukcjonera :) sama też jak coś sprzedaje na allegro to też korzystam z aukcjonera właśnie, bo dzięki niemu tworze bezpłatną galerie i dodaje do aukcji więcej zdjęć. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Gość » 26 lut 2016, o 19:05

Rekomenduję ten sklep, bo mają dobrą obsługę, szybko odpowiadają na maile.
A z zamówieniem nieoczekiwanie otrzymałam miły gratis)

Awatar użytkownika
sanqi3214

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: sanqi3214 » 30 mar 2016, o 14:25

Ja mogę polecić ze swojego doświadczenia te stronkę http://forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=19&t=1097 .

Awatar użytkownika
sisi

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: sisi » 27 maja 2016, o 21:47

A dla mnie najlepsza jest ręcznie robiona biżuteria, czuję się w niej wyjątkowo, bo jest niepowtarzalna, a to jest chyba najlepsze uczucie. Uwielbiam :)

Awatar użytkownika
Amelka

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Amelka » 28 maja 2016, o 14:39

Kasienko pisze:rownież kupowałam biżutertię ze stali chirurgicznej w Yvette jewelry, maja kilka dosc nietypowych wzorów. ostatnio kupiłam zawieszke w ksztalcie serca dla mamy na walentynki :)
Zastanawiam sie nad zakupem bizuterii slubnej w tej firmie, wiec szukam info/opinie na forach. Mimo tego ze firma nie jest szczegolna znana, opinie sa calkiem pozytywne. @kasienko, mozesz cos wiecej powiedziec na temat tej firmy? Np jak sie nosi lancuszek ktory zakupilas? Czy w razie jakby cos sie dzialo z bizuteria ja naprawiaja?

Awatar użytkownika
Sarah

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Sarah » 11 wrz 2016, o 13:18

Amelka pisze:
Kasienko pisze:rownież kupowałam biżutertię ze stali chirurgicznej w Yvette jewelry, maja kilka dosc nietypowych wzorów. ostatnio kupiłam zawieszke w ksztalcie serca dla mamy na walentynki :)
Zastanawiam sie nad zakupem bizuterii slubnej w tej firmie, wiec szukam info/opinie na forach. Mimo tego ze firma nie jest szczegolna znana, opinie sa calkiem pozytywne. @kasienko, mozesz cos wiecej powiedziec na temat tej firmy? Np jak sie nosi lancuszek ktory zakupilas? Czy w razie jakby cos sie dzialo z bizuteria ja naprawiaja?

Naprawiają. Mimo tego iż sama rozpiepszyłam ślubną kolie za 300 (mocne szarpnięcie za łańcuszek podczas zabawy), naprawili, bez żadnych kosztów z mojej strony :) Więc jest spoko.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 20 wrz 2016, o 19:21

Jest kilka dobrych sklepów, np. AnKa Biżuteria też naprawia biżuterię, ale pytanie czy nie taniej jest iść do lokalnego jubilera aby dokonać drobną naprawę gdzie koszt jest ok 10-20zł a przesyłka 20-30zł.

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: aniczka82 » 3 paź 2016, o 12:27

jeżeli chodzi o internet to ja wole kupować w sklepach stacjonarnych, przynajmniej widze co kupuje, ale tez polecam Anke :D

Awatar użytkownika
elegancka_dama

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: elegancka_dama » 26 paź 2016, o 13:30

Lena1073 pisze:Zastanawiam się, gdzie jest najlepiej kupowac biżuterię. Z jednej strony dobrze jest na stronach internetowych, bo jest taniej i zazwyczaj jest większy wybór. Ale za to w sklepach jubiler może nam podpowiedziec cos interesującego na temat danego pierścionka czy naszyjnika.. no ale cena będzie dużo wyższa;/

Gdzie byście kupiły dla siebie biżuterię, w sklepie jubilerskim ale w internecie, czy w zwykłym sklepie jubilerskim na mieście??

Pozdrawiam.
Ja polecam biżuterię ze sklepu internetowego. Biżuteria jest fenomenalnie wykonana, niedroga i ze srebrem z kamieni półszlachetnych. Nie jest to chińska tandeta tylko coś czym warto się pochwalić.
Polecam gorąco, na pewno się nie zawiedziecie.

Awatar użytkownika
Carlos

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Carlos » 28 paź 2016, o 10:58

Zegarek damski kryształy Swarovski CRYSTALIS Zobacz też inne prezenty

Awatar użytkownika
renatka932

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: renatka932 » 17 sty 2017, o 15:37

Osobiście polecam sklep z biżuterią AnKa Biżuteria :) Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie i nie tylko :D

Awatar użytkownika
fashion girl

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: fashion girl » 5 maja 2017, o 18:30

W wybranych sklepach internetowych nie ma lipy. Tanie i rewelacyjne wzory. Kilka rzeczy mam stamtad i jestem barfzo zadowolona.

Awatar użytkownika
mery0007

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: mery0007 » 5 cze 2017, o 19:45

Hej, Może zainspiruje was biżuterią artystyczną?
Polecam strony z ciekawą galerią i do zakładki kontaktu mile widziane opinie:)

ODPOWIEDZ