Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Nina
Posty: 12
Rejestracja: 1 mar 2010, o 13:06

Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: Nina » 9 mar 2010, o 19:15

Które kolczyki wolicie: wiszące czy przylegające? Obie grupy mają swoje wady i zalety, ja osobiście wolę przylegające, bo nie zaczepiają mi się o ubrania i o moje loki. Doceniam oczywiście wiszące, bo są o wiele bardziej widoczne i często cieawsze od tych przylegających. Jaka jest wasza opinia?

Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2468
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: misiak » 9 mar 2010, o 21:28

Przylegające są wygodniejsze i nigdzie się nie zahaczają tak jak pisała Nina, lecz wiszące wyglądają elegancka w zestawieniu ze strojami wieczorowymi, jak i eleganckimi noszonymi w biurze, na spotkaniach biznesowych. Więc kobiety jak chcemy być piękne to musimy troszeczkę też pocierpieć ;)

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 8 sie 2011, o 11:00

Jak wiadomo każdy gust jest inny,ale mi zdecydowanie bardziej podobają się kolczyki wiszące,są bardziej kobiece niż takie przylegające. Warto byłoby wstawić tutaj zdjęcia żebyśmy wiedzieli o co chodzi dokładnie.

Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 18 wrz 2011, o 21:30

Ja lubię takie luźno wiszące z mieniącymi się kryształkami Swarovski:
Obrazek

http://www.753.pl/bizuteria-komplet/sre ... lopez.html

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 26 paź 2011, o 18:16

Nawet bardzo fajne te kolczyki, ale jak dla mnie zbyt długie. Owszem , wiszące są bardziej kobiece ale też nie można przesadzać.

Awatar użytkownika
Aneczka
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2013, o 13:37

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: Aneczka » 19 mar 2013, o 20:16

ja jestem raczej za kolczykami przylegającymi,ze względu na ich funkcjonalność.Wiszące często się zaczepiają o garderobę,dziecko za nie łapie.Wiszące kolczyki są dobre na wielkie bale,do pięknych kreacji i przystojnego partnera.

Awatar użytkownika
lilka91

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: lilka91 » 7 paź 2013, o 10:51

Mi bardziej podobają się przylegające. Sprawdzają się u mnie bo mam małe dziecko i lubi ciągnąć za kolczyki Niedawno kupiłam sobie kolczyki wraz z bransoletką i łańcuszkiem do sukienki na wesele wszystkim się bardzo podobały:
Załączniki
kolczyki.png
wesele.png

Awatar użytkownika
kromka
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2013, o 15:16

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: kromka » 16 paź 2013, o 13:19

Na co dzień wolę wkrętki, ale na większe wyjścia preferuję wiszące kolczyki.

Awatar użytkownika
niewiasta
Posty: 9
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 15:20

Re: Kolczyki: wiszące czy przylegające?

Post autor: niewiasta » 6 gru 2013, o 12:01

Ja podobnie jak koleżanka wyżej. W pracy czy w domu lepiej sprawdzają się przylegające i są jak dla mnie bardziej komfortowe.

ODPOWIEDZ