Jaka wielkość biżuterii?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Filonka
Posty: 13
Rejestracja: 4 mar 2010, o 21:44

Jaka wielkość biżuterii?

Post autor: Filonka » 4 mar 2010, o 21:51

Jakie są reguły przy doborze wielkości biżuterii do danej osoby? Chodzi tu o sylwetkę czy np. o masywność? Jestem dość drobną osobą i wydaje mi się, że duża biżuteria mnie przytłacza, skromna natomiast tylko podkreśla jaką jestem małą osóbką.

Jaka wielkość biżuterii?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
E-dama
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 12:55

Re: Jaka wielkość biżuterii?

Post autor: E-dama » 5 mar 2010, o 14:44

Gdy jesteś obfitą kobietą (pozwolę sobie tak to określić) musisz pamiętać, że biżuteria nie może znikać w zarysie twojej sylwetki, musi być widoczna, najlepiej ze złota. A gdy jesteś szczuplutką osobą to nie ważne czy to złoto czy srebro, ważne jest to byś nie zakładała na siebie za dużej i za ciężkiej biżuterii. Bo to będziesz wyglądać wtedy niczym raperzy z ameryki z łańcuchami prawie jak od krów.

Awatar użytkownika
Kornela

Biżuteria to sztuka, ja lubię srebrną i korale Lewanowicz?

Post autor: Kornela » 25 wrz 2010, o 21:00

Zobaczcie ciekawe wpisy dotyczące doboru biżuterii dla różnej budowy ciała: biżuteria , a budowa ciała.
Biżuteria to sztuka, każdy może założyć to co mu się podoba przy zachowaniu podstawowych zasad doboru biżuterii. Biżuteria zależy też od makijażu, koloru bluzki, włosów i osobistych upodobań. Ja osobiście lubię biżuterię srebrną delikatną i małych rozmiarów, lecz czasami zakładam duże korale Lewanowicz - klasyczne robiące wrażenie na każdym przyjęciu wieczorowym i w pracy jako podkreślenie eleganckiego swetra lub koszuli.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Jaka wielkość biżuterii?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 20 sty 2011, o 10:51

Kwestia doboru biżuterii do masy ciała jest bardzo istotna. Przede wszystkim musi być to w odpowiednich proporcjach. Małe kolczyki lub łańcuszek,nie będą widoczne na osobach bardziej masywnych,tylko an tych szczupłych. Pamiętajmy o tym.

Awatar użytkownika
zuziazosia

Re: Jaka wielkość biżuterii?

Post autor: zuziazosia » 7 paź 2013, o 10:53

Ja wybieram raczej delikatną biżuterię, często kupuję na http://ankabizuteria.pl Mam dość osobliwy styl i długo nie potrafiłam go wyrazić teraz wiem że brakowało mi odpowiedniej biżuterii :lol:

Awatar użytkownika
Aniciak
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 20:59

Re: Jaka wielkość biżuterii?

Post autor: Aniciak » 17 gru 2013, o 12:46

Bizuteria nie może przede wszystkim byc zbyt przytłaczajaca - niezależnie od sylwetki warto ją dobierać rozsądnie a nie tylko na nowobogacko

ODPOWIEDZ