Gdzie kupowac biżuterię?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Lena1073
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2010, o 22:24

Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Lena1073 » 7 lis 2010, o 22:12

Zastanawiam się, gdzie jest najlepiej kupowac biżuterię. Z jednej strony dobrze jest na stronach internetowych, bo jest taniej i zazwyczaj jest większy wybór. Ale za to w sklepach jubiler może nam podpowiedziec cos interesującego na temat danego pierścionka czy naszyjnika.. no ale cena będzie dużo wyższa;/

Gdzie byście kupiły dla siebie biżuterię, w sklepie jubilerskim ale w internecie, czy w zwykłym sklepie jubilerskim na mieście??

Pozdrawiam.

Gdzie kupowac biżuterię?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
pap
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2010, o 22:25

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: pap » 10 lis 2010, o 15:20

Ja jak najbardziej jestem 'za' kupnem biżuterii w internecie ;)
Zawsze robię mały rekonesans w sklepach, a potem szukam podobnych rzeczy w necie. Oczywiście jeśli nie jesteś do tego przekonana to z całą pewnością mogę ci polecić tą stronę http://www.forum-bizuteria.com/viewtopi ... =13&t=1001 :)) świetna biżuteria a i pewna przesyłka ;)






Miejsca, w których możesz kupić biżuterię, zależą od Twoich preferencji i budżetu. Oto kilka popularnych opcji:

Sklepy jubilerskie: Sklepy jubilerskie oferują szeroki wybór biżuterii, w tym pierścionków, bransoletek, naszyjników i kolczyków. Mogą też oferować naprawy i dostosowywanie biżuterii do Twoich potrzeb. Sklepy jubilerskie można znaleźć w centrach handlowych, galeriach handlowych oraz w sklepach online.

Sklepy z odzieżą i dodatkami: W sklepach z odzieżą i dodatkami możesz znaleźć modne biżuterię, która pasuje do aktualnych trendów. Większe sklepy z odzieżą i dodatkami oferują szeroki wybór biżuterii, w tym bransoletki, naszyjniki, kolczyki i pierścionki.

Sklepy online: Sklepy internetowe oferują duży wybór biżuterii w różnych stylach i cenach. Kupowanie biżuterii online może być wygodne, ponieważ możesz przeglądać szeroką gamę produktów, porównywać ceny i czytać opinie innych klientów bez wychodzenia z domu.

Targi i kiermasze: Na targach i kiermaszach rękodzieła można znaleźć biżuterię zręcznie wykonaną przez artystów i rzemieślników. Oferowane tam wyroby są często unikalne i niepowtarzalne, co daje możliwość posiadania czegoś wyjątkowego.

Aukcje internetowe: Na aukcjach internetowych, takich jak eBay czy Allegro, można znaleźć biżuterię w różnych stylach i cenach. Musisz jednak uważać, aby kupować od zaufanych sprzedawców i sprawdzać opisy produktów, aby uniknąć oszustw.

Nie zapomnij przed zakupem biżuterii określić swojego budżetu i upewnić się, że kupujesz coś, co Ci się podoba i czego będziesz mógł używać przez długi czas.

Awatar użytkownika
Lena1073
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2010, o 22:24

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Lena1073 » 10 lis 2010, o 19:09

Dzięki pap, strone znam i bardzo mi się w niej podobają komplety i naszyjniki :)

Także uważam ,że będzie to mój ulubiony sklep internetowy :)

Polecam wszystkim!!!

źródło: "AnKa Biżuteria"
Załączniki
kolczyki-srebrne-tytanowe-kolory-teczy[1].jpg
komplet tytanowy
komplet-srebrny-z-bursztynem-baltyckim-w-kolorze-koniak[1].jpg
komplet biżuterii z bursztynem

Awatar użytkownika
pap
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2010, o 22:25

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: pap » 11 lis 2010, o 18:00

Dlatego podałam stronę AnKa Biżuteria, bo tam jest super biżuteria srebrna i w takim moim zdaniem przystępnych cenach.
Załączniki
srebrny-wisiorek.jpg
Srebrna biżuteria

Awatar użytkownika
rebel88
Posty: 11
Rejestracja: 3 lis 2010, o 10:41

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: rebel88 » 11 lis 2010, o 18:31

W bardzo przystępnych. Znam tą stronę nie od dzis i szczerze powiem, że kilka razy udalo mi się na niej kupic parę pieknych rzeczy z których do tej pory jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
nikn7@wp.pl
Posty: 14
Rejestracja: 5 lis 2010, o 22:27

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: nikn7@wp.pl » 12 lis 2010, o 10:03

Czyli mówicie, że na serio się opłaca? Bo mam parę rzeczy na oku ;p

Awatar użytkownika
Lena1073
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2010, o 22:24

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Lena1073 » 13 lis 2010, o 11:03

Pewnie, że tak. Jeśli rzeczy nie są zbyt drogie (bo niestety musisz pamiętać o przesyłce) wtedy jak najbardziej. Sklepy internetowe to fajna sprawa, bo nie są aż! tak drogie jak w sklepach stacjonarnych.

Pomyśl o biżuterii jako o inwestycji w wielu wymiarach. Po pierwsze masz lepsze samopoczucie, bo wiesz, że wyglądasz ładniej, po drugie masz kawałek wartościowego metalu jakim jest srebro. Srebro, czy złoto możesz zawsze sprzedać lub dać jubilerowi aby zrobił nowy pierścionek lub obrączkę...

:P:P

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 28 gru 2010, o 13:03

Wg mnie najlepiej jest kupować w sklepach internetowych,ponieważ mamy o wiele większy wybór,a do tego ceny są bardziej atrakcyjne niż w stacjonarnych salonach,które naliczają sobie wysoką marżę. Trzeba tylko wybrać dobry i uczciwy sklep.

Awatar użytkownika
maly_aniolek
Posty: 3
Rejestracja: 22 lut 2011, o 17:36

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: maly_aniolek » 23 lut 2011, o 17:32

Ja kupuję na [wymoderowano]silrex , ceny przystępne i spory wybór rzeczy. Nie miałam też problemów z długim czekaniem na paczkę, czy też uszkodzeniem jakiegoś wyrobu. Tak więc z czystym sumieniem polecam ;)

Awatar użytkownika
estetka
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2011, o 09:06

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: estetka » 11 mar 2011, o 09:16

Witam,

Ja polecam [WYMODEROWANO] krysztalowabizuteria , zupełnie nowe spojrzenie na kryształ .... znak łabędzia jednak marnie wypada w tym zestawieniu

zapraszam i polecam

Awatar użytkownika
Elle
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2011, o 20:12

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Elle » 11 mar 2011, o 11:42

A ja zadaję sobie pytanie, czy:
1. kupić bardzo drogą biżuterię w sieci stacjonarnych sklepów jubilerskich ale mieć z tego przyjemość miłej obsługi pieknej pani, czy mężczyzny - osoby pomagającej mi dokonać zakupu.
czy
2. ponieść pewne ryzyko/niepewność jak będzie wyglądała i czy zostanie dostarczona na czas biżuteria kupiona w sklepie internetowym ale wydać znacznie mniej pieniędzy.

W pierwszym przypadku kupuję u znanych jubilerów jak WKruk, Apart, czy Yes a w drugim przypadku w internetowym sklepie jubilerskim viewtopic.php?f=13&t=1001 . Jestem bardzo zadowolona z obu rozwiązań, czas pokaże które zwycięży...

Awatar użytkownika
estetka
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2011, o 09:06

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: estetka » 15 mar 2011, o 11:49

KRUK Apart itp to wiadomo czego się spodziewać ... wybieram je wtedy jak szukam drogiej bizuterii to daje mi pewnośc dobrego wyboru ..... ale kiedy szukam czegoś czym mogę zabłysnać nie narażając sie na koszty wybieram [WYMODEROWANO] ... pozdrawiam

Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 3
Rejestracja: 9 lut 2011, o 14:22

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: agrafka » 18 kwie 2011, o 14:55

Ja mam bardzo dużą część mojej biżuterii marki PREQURSOR, maja bardzo ciekawe i ładne kolekcje. Większość by znalazła coś dla siebie. Polecam!

Awatar użytkownika
dorisss
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2011, o 15:03

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: dorisss » 26 wrz 2011, o 15:59

Najlepiej w internecie,bo tam jest największy wybór. Osobiście chwalę sobie allegro, chociaż jest też kilka fajnych sklepów internetowych z biżuterią. Na allegro wybrałam sobie pierścionek zaręczynowy. [WYMODEROWANO] Jestem zadowolona. W ten sposób kupuję też różne kolczyki i bransoletki,na których punkcie mam po prostu kota :D Jeśli więc ktoś nie posiada zbyt wiele czasu na codzień tak jak ja to powinien pobuszować w necie :D

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 26 paź 2011, o 16:55

Teraz jest ogromny wybór jeśli o zakup biżuterii chodzi. W internecie jak i w zwykłych sklepach. Jeśli chodzi o zakupy to w internecie oczywiście jest wygodniej bo bez wychodzenia z domu. Problem jest tylko że nie można przymierzyć i trzeba wiedzieć dokładnie jaki rozmiar np pierścionka potrzebny.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: wyprzedaż w sklepach dyrberg-kern

Post autor: Sklep-Jubilerski » 1 lut 2012, o 14:57

Tak w ogóle to warto teraz szukać rożnych rzeczy- głównie biżuterii,w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych. Tam mamy największy wybór oraz atrakcyjne ceny. Zbliżają się Walentynki,więc biżuteria będzie bardzo dobrym pomysłem na prezent.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Eco Bizuteria
Posty: 33
Rejestracja: 17 mar 2012, o 21:27

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Eco Bizuteria » 16 kwie 2012, o 18:17

Wszystko ma swoje wady i zalety. Internetowa sprzedaż jest jednak o wiele bardziej wygodna. Nie musimy wychodzic z domu. Poza tym wybór jest zdecydowanie większy - to oczywiste. No i cena.. zakupy w internecie, nie ukrywajmy, są dużo tańsze.

Awatar użytkownika
belldandys
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2012, o 17:14

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: belldandys » 25 kwie 2012, o 09:45

Zapraszamy na naszą stronę z ręcznie wykonaną biżuterią:

[WYMODEROWANO]

mamy nadzieję, że nasze projekty przypadną Wam do gustu:)

Obrazek

Sylwia i Marta

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Modelka » 1 maja 2012, o 09:17

Zdecydowanie najlepiej kupować biżuterię w zaufanym sklepie, ja unikam aukcji - tam największe ryzyko... Może to być sklep stacjonarny, ale w internetowym sklepie jest taniej i nie trzeba jechać daleko do centrum handlowego, stać w korkach.. a i przy okazji jest mały dreszczyk emocji: kupujesz a po pewnym czasie jak przyjdzie przesyłka przymierzasz... ja to lubię i mam swoją zaufaną galerię jubilerską z Biżuterią Srebrną
13.15a.jpg
biżuteria ręcznie wykonana

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 7 maja 2012, o 19:30

Teraz sklepy internetowe oferują coraz szerszy wybór usług. Mają też ekspertów, którzy podpowiedzą nie grzej niż jubiler. Poza tym faktycznie bywa w nich taniej i wybór jest większy. Niektórzy robią tak, że mierzą coś w sklepie,a potem taki sam model zamawiają w interencie.

ODPOWIEDZ