Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
YES YES YES

Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: YES YES YES » 31 gru 2009, o 10:53

kolczyki, bodypiercing, piercing, obrączki, branzolety, kolczykowanie ciała, igły

Tylko młodzi wiedzą co to znaczy, a czy rodzice również? Bezpieczne, modne, co mówią lekarze?

Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2468
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: misiak » 26 lut 2010, o 12:59

Jeżeli moje dzieci kupowałyby w tym sklepie byłabym wdzięczna za to, że takie sklepy przyciągają młodzież. Szkoda, że kolejne pokolenia nie zwracają uwagi na styl, elegancję i klasę. Kupują niskiej wartości kolczyki, które w końcu wylądują na ciele w miejscach przez rodziców nie znanych. Być może dzisiejsze pokolenie jeszcze nie dojrzało do tak pięknych kolekcji prezentowanych właśnie w tym sklepie.

Awatar użytkownika
sylusia
Posty: 15387
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:59

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: sylusia » 27 lut 2010, o 00:41

Jestem za tym by młode dziewczyny ozdabiały swoje ciało kolczykami czy to w brwi, języku, uszach a nawet i pępku. Nie mam nic przeciwko, same o tym przekonały się moje córy. Mąż trochę był zły na mnie, że na takie rzeczy dzieciom pozwalam, ale przecież nie ma co dużo zabraniać dzieciakom.

Awatar użytkownika
lika89
Posty: 31
Rejestracja: 27 lut 2010, o 11:51

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: lika89 » 27 lut 2010, o 12:09

Kolczyk w nosie od zawsze mi się marzył i zgadnijcie czy udało mi się go zrobić na moje 20 urodziny? A pewnie, że udało mi się go zrobić jak i parę miesięcy później zrobiłam sobie dziurkę w pępku, i chyba właśnie kolczyki do pępka przeważają w moich pudełku z biżuterią.

Awatar użytkownika
PiercinG
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2010, o 22:42

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: PiercinG » 27 lut 2010, o 22:51

W nosie może już nie, ale jakiś dodatkowy w uchu, no i tak jak ja mam w pępku. W brwi też kiedyś miałam, lecz w szkole zabronili nam pokazywać się w kolczykach w miejscach niby do tego nieodpowiednich :D

Awatar użytkownika
Violka
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:33

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: Violka » 28 lut 2010, o 00:05

Piercing bo tak to się nazywa, mieszał a głowie także moim córkom, lecz ja jako ojciec szanujący swoje córki nie pozwoliłem im na kolczykowanie się w takich miejscach, syn także chciał kolczyk w brwi, niestety będąc moim synem musi się szanować.

Awatar użytkownika
Saara
Posty: 11
Rejestracja: 3 mar 2010, o 12:06

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: Saara » 3 mar 2010, o 12:14

nie przepadam za kolczykami w nosie czy pępku, natomiast podobają mi się w wardze. Nie przekłułam sobie nigdy wargi, bo brakuje mi odwagi i za bardzo przejmuję się, jak bym wyglądała w oczach innych, jednak uważam że z nietypowych miejsc to właśnie w wardze najładniej wygląda kolczyk.

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: muszka » 4 mar 2010, o 14:45

W wardze? Nie. To już jest obrzydliwe, rozumiem większa ilość kolczyków w uchu, nawet tym nosie. Ale brew i warga to fuj, ludzie nie oszpecajcie swoich facjat.

Awatar użytkownika
Filonka
Posty: 13
Rejestracja: 4 mar 2010, o 21:44

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: Filonka » 2 lip 2010, o 01:47

Mi nie przeszkadza kolczyk w wardze czy w brwi, natomiast odrzuca mnie w nosie czy w sutku. To jest naprawdę samookaleczanie się, szczególnie przekłuwanie brodawek.. Jakie motywy ludzi pchają do takiego działania?

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Nowocześnie, czyli kolczyk w nosie, w brzuchu ...

Post autor: Sklep-Jubilerski » 28 gru 2010, o 13:35

Tak szczerze mówiąc,to mi trochę przeszkadza kolczyk w nosie lub brwi. Jest to takie sztuczne upiększanie siebie,często wyraz buntu nastolatków. Kolczyk w uchu u dziewczyny,nie mam nic przeciwko temu,ale u faceta wygląda po prostu dziwnie.

ODPOWIEDZ