Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
bizuteria-mucha
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2012, o 21:59

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: bizuteria-mucha » 13 lut 2012, o 18:43

Witam.
Niedawno założyłam swoją własną stronkę, a właściwie sklep internetowy z moimi wyrobami. Kieruję się trendami , a także własnym pomysłem. Z chęcią poznam opinie i uwagi. Zapraszam do oglądania.

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
belldandys
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2012, o 17:14

Ślicznie i lirycznie

Post autor: belldandys » 21 lut 2012, o 10:29

Zaczynamy swoją przygodę z biżuterią. Dużą przyjemność sprawia nam łączenie różnorodnych elementów, z których powstaje gustowna, a czasem zabawna biżuteria. Mamy nadzieję, że nasze pomysły przypadną Wam do gustu i znajdziecie u nas coś dla siebie:)

pozdrawiamy

Marta i Sylwia
Załączniki
IMG_1347.JPG
IMG_1347.JPG (13.53 KiB) Przejrzano 8557 razy

Awatar użytkownika
belldandys
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2012, o 17:14

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: belldandys » 25 kwie 2012, o 09:50

Zapraszamy na naszą stronę z niebanalną, ręcznie wykonaną biżuterią
mamy nadzieję, że znajdziecie u nas coś dla siebie:)

Sylwia i Marta
Załączniki
65.JPG
65.JPG (18.35 KiB) Przejrzano 8557 razy

Awatar użytkownika
allkon

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: allkon » 25 kwie 2012, o 15:12

Znajdą Państwo na niej zarówno tradycyjną biżuterię srebrną z bursztynem jak i nowoczesną ręcznie robioną biżuterię.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: Sklep-Jubilerski » 10 maja 2012, o 17:29

Dosc sporo jest klepów z bizetrią. Zarówno tych fizycznych jak i wirtualnych. Ważne jest by kupowac tam gdzie nas dobrze traktują, jest dobry wybór i ceny nie dostraszaja;)

Awatar użytkownika
Eco Bizuteria
Posty: 33
Rejestracja: 17 mar 2012, o 21:27

Re: Gdzie najczęściej kupujecie biżuterię?

Post autor: Eco Bizuteria » 18 maja 2012, o 13:38

Najcześciej oczywiście w dobrych sklepach internetowych,a jeżeli ktoś szuka ciekawej i oryginalnej biżuterii,niech koniecznie zajrzy do nas

Awatar użytkownika
Silver Fashion

Rodowana Biżuteria Srebrna

Post autor: Silver Fashion » 14 cze 2012, o 08:56

Firma Silver Fashion zajmuje się: Importem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną biżuterii srebrnej. Zachęcamy Państwa do przeglądania naszej oferty w której znajdują się pierścionki, kolczyki, bransoletki, łańcuszki, naszyjniki, broszki i wisiorki. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu piękną, modną i najwyższej jakości biżuterię srebrną z zachowaniem atrakcyjnej ceny.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2012, o 12:24 przez Silver Fashion, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Cypitrynka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2012, o 09:05

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: Cypitrynka » 18 cze 2012, o 19:45

ja chciałabym polecić stilago.pl . Jest to renomowana i ekskluzywna firma sprzedająca markową biżuterię, ale nie tylko. W swojej ofercie ma również odzież, obuwie oraz galanterię. Sklep oferuje zniżki nawet do 70%, w 3 - 5 dniowych kampaniach sprzedażowych. Żeby się o nich dowiedzieć, wystarczy się zarejestrować i na adres e-mailowy będzie przysyłany newsletter z nowymi promocjami.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: ForumMaster » 24 cze 2012, o 13:04

W najbliższym czasie administratorzy dokonają przeglądu wpisów w tym wątku - jeśli sklep nie istnieje - wpis zostanie usunięty.
Zapraszam do wpisywania opinii, jeśli któryś ze sklepów podanych w tym wątku nie należy do zaufanych - zostanie poddany weryfikacji.

Mam propozycję: Co Wy na to aby zaufane, dobre sklepy wyróżnić i zbudować dla nich dedykowany katalog, gdzie klienci mogliby wyfiltrować odpowiedni sklep - w zależności od tego czy poszukują biżuterii srebrnej, sztucznej, złotej, ręcznie robionej..... itd... Co Wy na to? Czekamy na propozycje - jeśli będzie zainteresowanie - zrobimy to :). Dla aktywnych forumowiczów Forum-Bizuteria.com nie przewiduję opłat :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
lamia32
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2012, o 16:17

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: lamia32 » 10 gru 2012, o 10:34

Witam wszystkich
Na tym forum jestem nowa, ale z ręcznym tworzeniem biżuterii mam do czynienia od ładnych kilku lat. To moja pasja i jednocześnie sposób na życie... Pasja, od której nie można się uwolnić ! Dla nie wtajemniczonych - UWAGA ! - UZALEŻNIA
Wszystkie moje prace można oglądać [wymoderowano]


Zapraszam serdecznie

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: Modelka » 17 lut 2013, o 11:14

po raz kolejny Alleg rroo nie działa... dziś już czwartą godzinę, czy to koniec tego biznesu i początek Amazona i powrót eBay'a? Gumtree działa poprawnie....

Awatar użytkownika
violka80

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: violka80 » 9 kwie 2013, o 14:54

Biżuterię ostatnio kupuję w sklepie prezenty-zakupy [WYMODEROWANO] . Ręcznie wykonywana biżuteria ze szkła Weneckiego.

pozdrawiam
Violka

Awatar użytkownika
reese321

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: reese321 » 14 maja 2013, o 12:29

Sklep impressimo posiada w swojej ofercie prześliczny złoty pierścionek z szafirem i 10 brylantami. Dostałam ten pierścionek na zaręczyny. Jest delikatny i subtelny, a zarazem stwarza wrażenie luksusowego produktu, przy czym nie kosztuje wiele, jak na taką jakość produktu.

Awatar użytkownika
Lisbeth
Posty: 1
Rejestracja: 3 lut 2012, o 10:40

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: Lisbeth » 28 cze 2013, o 08:23

Ja kupuję biżuterię w Galerii Artystycznej i każdemu polecam tam zajrzeć, ponieważ dodatki są jedyne w swoim rodzaju - piękne, oryginalne i na dodatek świetnej jakości:) Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego to tylko tam, uwierzcie:)

Awatar użytkownika
zbieraczka

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: zbieraczka » 19 sie 2013, o 13:53

Ja chętnie kupuję u sprawdzonych artystów : melaart

Awatar użytkownika
Nikola

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: Nikola » 19 sie 2013, o 19:25

A co to za artysci? Jaka bizuterie tam kupujesz? Mozesz pokazac kilka zdjcec? Moze masz swoje zdjecia, bo ciekawi mnie jak lezy taka bizuteria na ciele.

anulka2407
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2013, o 10:49

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: anulka2407 » 21 paź 2013, o 12:55

Hej dziewczyny

Ja z pewnością mogę Wam polecić zakupy w sklepie
anabella sklep .pl
sama korzystam i jestem mega zadowolona :)

Awatar użytkownika
meggie25

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: meggie25 » 22 paź 2013, o 18:32

a ja polecam mega atrakcyjną biżuterię i dodatki z Carlena ! Ceny też są całkiem przystępne:)

Awatar użytkownika
martuchaa

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: martuchaa » 20 lis 2013, o 13:50

Śliczne są te kolczyki Jennifer Lopez :) uwielbiam taki klimat. Są bardzo eleganckie, ale zarazem subtelne.
Sklepów z bizuteria jest od groma, az cięzko się zdecydować. Często kupuję na zagranicznych stronach, jednak koszta są dosyć duże. z polskich stron zamawiam czasem na toowee. Generalnie uwielbiam odjechaną bizuterie :) taką z pomysłem, mam np. kolczyki z darthem vaderem :P

Awatar użytkownika
Ewa Krakowska

Re: Biżuteria - gdzie kupować, sklepy internetowe

Post autor: Ewa Krakowska » 24 lis 2013, o 18:16

Osobiście kupuję biżuterię srebrną w sklepie AnKa Biżuteria co najmniej 4 razy w roku i jestem bardzo zadowolona. Znane markie W. Kruk, Yes, czy Apart omijam bo mają wielokrotnie wyższe ceny i często jakościowo słabą biżuterię. Pewnie większość z Was też tak robi - prawda?\
:lol:

ODPOWIEDZ