Kolczyki z wisiorkami

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Tricor
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2014, o 23:56

Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Tricor » 31 mar 2014, o 21:29

Na wstępie zapraszam do FB ;)
https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL

Piękna kolekcja - oczywiście można zakupić wybrane przez siebie kolczyki ;)

Obrazek

Zapraszam do komentowania, oceniania i kupowania :)

Kolczyki z wisiorkami

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Iwona

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Iwona » 20 kwie 2014, o 19:19

robi wrażenie ten komplecik :)

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Greg » 27 kwie 2014, o 20:10

Wysokiej jakości wykonanie tego komplety srebrnego :).

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Sroka » 8 maja 2014, o 16:24

Ten komplet biżuterii ma coś w sobie. Wyróżnia się wśród wielu dostępnych kolekcji ekskluzywnej biżuterii

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Greg » 9 maja 2014, o 20:47

mam 2 komplety biżuterii srebrnej:

równie ładnie prezentuje się taki komplecik z kwarcem seledynowym
Załączniki
komplet-bizuterii-srebrnej-z-kolorowymi-kamieniami-rozowy[1].jpg
biżuteria srebrna z różowym kwarcem
bizuteria-srebrne-z-kamieniami-kwarc-seledynowy[1].jpg

Awatar użytkownika
darekm
Posty: 4
Rejestracja: 6 cze 2014, o 12:57
Lokalizacja: Łodź

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: darekm » 6 cze 2014, o 14:05

ja osobiście nie przepadam za kompletami. Zdecydowanie bardziej podoba mi się u kobiet różnorodność, a nawet pewien nieład. Niektóre kobiety łączą nawet złoto ze srebrem, i jeśli jest to połączone z głową, to naprawdę efekt jest zadowalający i interesujący

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: ForumMaster » 6 cze 2014, o 16:17

Ja z kolei jako kobieta w biżuterii lubię porządek, łatwiej mi podjąć decyzję o kupnie kompletu biżuterii, który wiem, że będzie pasował do mojego ubioru :).

p.s.
darekm, ładne zdjęcie - to czapka wojskowa?
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
KamilaB

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: KamilaB » 11 cze 2014, o 20:18

Ja jestem zawsze wykonuję wyboru: srebro albo złoto. Wyjątkiem są piękne komplety biżuterii artystycznej, które mogą być wykonane ze srebra i złota oraz różnych kamieni - do nich mam słabość jak są oryginalne :).

Kamila

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Greg » 13 cze 2014, o 22:48

Mi osobiście podoba się bardziej ten komplet z kwarcem seledynowym. Moja żona też tak mówiła, zatem teraz muszę tylko dyskretnie go zakupić przed urodzinami żony ;)

Aronia
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2014, o 10:58

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Aronia » 30 cze 2014, o 17:05

a co polecacie z kryształami Swarovskiego?

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Greg » 2 lip 2014, o 19:17

Ciekawe oferty znajdziesz na stronie http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=13169095

Przykładowo za 200zł kupisz taki komplet biżuterii z kryształkami Swarovskiego:
Załączniki
komplet-srebrny-rodowany-z-krysztalami-swarovski-naszyjnik-kolczyki[1].jpg
komplet Swarovskiego

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Sroka » 13 lip 2014, o 16:06

Ładny ten komplecik srebrny swarowskiego :)

Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 13 lip 2014, o 17:14

Wszystkie kolekcje biżuterii prezentowane na tym forum mi się podobają. Ten komplet biżuterii srebrnej jest prześliczny.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: ForumMaster » 17 lip 2014, o 19:17

te kryształki Swarovskiego wyglądają jak diamenty :)
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

kulesa
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2014, o 12:55

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: kulesa » 18 lip 2014, o 04:27

Piękne arcydzieła, uwielbiam każdego rodzaju błyskotki, a kryształki Swarovskiego, każdej biżuterii dodają elegancji.

Awatar użytkownika
JaroslawLec
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2014, o 18:24
Kontakt:

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: JaroslawLec » 19 lip 2014, o 19:59

Ja też najbardziej cenię piękno i oryginalność biżuterii, a mniej to kto za ile i gdzie ją kupił, ale są też osoby, które bardziej cenią metkę z informacją gdzie biżuteria została zakupiona i w jakiej cenie - w myśl zasady "bez metki nie ma podnietki".

ostryd
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2014, o 13:55

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: ostryd » 10 sie 2014, o 18:17

Polecam *wymoderowano* galerie biżuterii w której można znaleźć wiele ciekawych wyrobów biżuteryjnych.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Kolczyki z wisiorkami

Post autor: ForumMaster » 12 gru 2014, o 21:30

przydałoby się podać kilka zdjęć z tych galerii dla uczestników forum :)

ODPOWIEDZ