Jaką biżuterię założyć na wesele?

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: ForumMaster » 26 lip 2013, o 10:18

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu dorosłych osób. Statystycznie śluby biorą osoby raz lub 2 razy w swoim życiu. Jaką biżuterię dobrać do sukni ślubnej? Czy mężczyzna też powinien mieć biżuterię?

Są różne czasopisma, które nam podpowiadają jak się przygotować na ten dzień.... są też niespisane reguły - znacie je?
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Jaką biżuterię założyć na wesele?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Columbus

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: Columbus » 31 lip 2013, o 13:01

Prosto i klasycznie: biżuteria z perłami i lub cyrkoniami, diadem we włosach.
Można też spróbować nowocześnie: np. założyć srebrne kolczyki Swarovskiego które miała Jennifer Lopez w teledysku.

Awatar użytkownika
Nikola

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: Nikola » 17 sie 2013, o 17:27

Srebrne kolczyki z cyrkoniami lub perlami i sliczny srebrny naszyjnik lub naszyjnik ze srebra z cyrkoniami - do kompletu mozna by zalozyc bransoletke. Przydaloby sie kilka zdjec ze stylizacjami i propozycje kompletow bizuterii...

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: ForumMaster » 31 sie 2013, o 21:20

Według stylistów najmodniejsza w tym sezonie i przyszłym jest i będzie biżuteria kolorowa która się wyróżnia się na tle bieli kremu sukni.
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Aniciak
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 20:59

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: Aniciak » 23 sty 2014, o 11:46

Ta statystyka, "raz dwa razy w życiu" to faktycznie mało zachęcająca jest hihi.
Ja się własnie zastanawiam nad biżuterią z białego złota na wesele, ale nie wiem czy będzie rzeczywiście ładna...

Awatar użytkownika
wiolkazag
Posty: 36
Rejestracja: 9 gru 2013, o 12:49

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: wiolkazag » 27 sty 2014, o 22:52

Jeśli masz ciemne włosy, ciemną oprawę oczu i nie jesteś "bladolicą" to biżuteria z białego złota będzie pięknie wyglądała i odbijała się od karnacji.
Jeżeli jednak jesteś blondynką o jasnej cerze, to tu proponowałabym klasyczne żółte złoto. Ono się wyróżnia nawet na bladej karnacji :)
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam :)
Ja na ślubie miałam żółte złoto, ale sukienka była wyszywana złotymi kwiatami i dlatego taka biżuteria pasowała najlepiej :)

Awatar użytkownika
tomina

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: tomina » 3 maja 2014, o 13:21

tu znajdziecie mnóstwo srebra i tanio.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: ForumMaster » 3 maja 2014, o 21:14

"tomina", przypominam, że reklama na tym Forum jest płatna :), więcej szczegółów tutaj: http://forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=17&t=1057
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: Sroka » 15 lip 2014, o 17:14

Biżuteria srebrna z cyrkoniami lub perłami to bardzo dobry pomysł na biżuterię ślubną.

donatelia
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2014, o 19:41

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: donatelia » 25 wrz 2014, o 19:45

Wszystko zależy od tego jaką suknię panna młoda wybierze. Biżuterię ślubną dobiera się według tego. Jeśli suknia jest obfita w dodatki to najczęściej wystarczą same kolczyki. Jeśli suknia jest jednak bardzo skromna warto zaszaleć z biżuterią, najlepiej srebrem lub białym złotem.

_________
Najlepsze części do maszyn budowlanych

Jubikan
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2019, o 16:40

Re: Jaką biżuterię założyć na wesele?

Post autor: Jubikan » 26 wrz 2019, o 06:49

I mnie się wydaje, że nie można przesadzać z biżuterią i dodatkami zwłaszcza w tak ważnym dniu. Sama założyłam tylko kolczyki małe, skromne bo miałam ozdobę we włosach i by było sztampowo. Dlatego dobrze to przemyślcie. A jak byście potrzebowali strony z zaproszeniami to tutaj macie sprawdzoną https://farrowdesign.pl/ bo zaproszenia ślubne zamawiałam od nich

ODPOWIEDZ