Gdzie kupowac biżuterię?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Eco Bizuteria
Posty: 33
Rejestracja: 17 mar 2012, o 21:27

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Eco Bizuteria » 18 maja 2012, o 13:36

Polecam także nasz sklep z ekologiczną,ręcznie robioną biżuterią [WYMODEROWANO]

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Modelka » 19 lip 2012, o 20:59

Myślę, że biżuterię zaczniemy kupować przez strony na Facebook'u.

Czy mógłbyś/mogłabyś polubić tę stronę na facebooku https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL ?
Oczywiście jeśli jesteś fanem/fanką branży Moda i Uroda. Wiecie, początki są bardzo trudne. Będę bardzo wdzięczna.

Awatar użytkownika
Silver Fashion

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Silver Fashion » 7 lis 2012, o 14:07

Sklepy internetowe oferują atrakcyjniejsze ceny. Należy jednak uważać na nieuczciwych sprzedawców. Ja zachęcam do odwiedzi [WYMODEROWANO] gdzie możecie zakupić między innymi biżuterię srebrną w cenach detalicznych jak również hurtowych.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 16 lis 2012, o 19:20

Ciekawa propozycja, czyżby w Polsce rozpoczął się sezon na dobre luksusowe w internecie?

Moderator
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Kocieoko
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2012, o 13:26
Kontakt:

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Kocieoko » 25 lis 2012, o 23:25

Pamiętajcie, że oprócz tego że można kupić biżuterię online lub offline... Można też ją sobie samemu zrobić, jeżeli ktoś lubi rękodzieło, może zakocha się też w jego tworzeniu. Polecam stronkę z tutorialami o rękodziele w różnych technikach.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 1 gru 2012, o 08:54

Od czasu do czasu organizowane są warsztaty tworzenia biżuterii - można zapisać się na taki kurs i spróbować swoich sił, zaprojektować i wykonać swoją oryginalną biżuterię. Ostatnio były takie warsztaty organizowane przez panią Orską w Poznaniu w Starych Browarach.

Forum Master
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
marta2000
Posty: 3
Rejestracja: 2 gru 2012, o 22:14

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: marta2000 » 9 gru 2012, o 14:52

Ja niestety nie mam predyspozycji ani czasu żeby tworzyć biżuterię , ale znam fajny internetowy sklepik .
Korzystałam z niego niejednokrotnie i było warto , a i ceny mają konkurencyjne.

Awatar użytkownika
Sroka
Posty: 54
Rejestracja: 17 sty 2014, o 23:53

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Sroka » 4 paź 2014, o 13:50

Orska organizuje warsztaty ucząc sztuki tworzenia biżuterii ale też tworzy biżuterię z innymi. Przykladem jest projekt KarlikART gdzie polączono umiejętność projektowania bizuterii z częściami samochodowymi Volvo. Jak Wam sie podoba tak powstała biżuteria w limitowanej jednorazowej kolekcji?

Miesięcznik Zwierciadło prezentuje biżuterię - kolię z fragmentem skrzyni przekaźnikowej Volvo. Projekt zrealizowli Anna Orska oraz Karlik ART. To pierwsza kolekcja w Polsce zaprojektowana przez polskiego projektanta w użyciem elementów składowych Volvo, silników, przekaźników....


źródło: youtube.com
Załączniki
bizuteria-karlik.png
źródło: KarlikArt
Orska-volvo.png
źródło: orska.pl

Awatar użytkownika
Projektant Bizuterii

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Projektant Bizuterii » 5 paź 2014, o 10:55

Widziałem te kolekcje w czasopiśmie Zwierciadło. Piękna limitowana kolekcja bardzo ekskluzywna dla wąskiego grona majętnych osób, które stać nie tylko na taką wyszukaną i ekskluzywną biżuterię ale również na nowe Volvo.

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Greg » 5 paź 2014, o 13:13

na stronie czasopisma "Zwierciadło" zaprezentowano pełną kolekcję i wygląda na to, że część biżuterii pokazuje nam biżuterię światowych projektantów (jakim jest Anna Orska) ale niekoniecznie powiązana z częściami smochodowymi ... chyba że to faktycznie części na kolczykach widzimy, ale są one z niełatwe do rozpoznania dla osób mających BMW a nie Volvo :)

Generalnie kolekcja mi się podoba...

Wiecie gdzie można taką biżuterię kupić? Dużo się o niej pisze ale nie wiadomo do końca kto ją sprzedaje...
Załączniki
zwierciadlo.png
źródło: Zwierciadło

Awatar użytkownika
JaroslawLec
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2014, o 18:24
Kontakt:

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: JaroslawLec » 5 paź 2014, o 13:32

zadałem pytanie tytułowe tego wątku na stronie FB Anny i KarlikArt - może się dowiemy "gdzie można kupić tą biżuterię"

Awatar użytkownika
karlikart

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: karlikart » 5 paź 2014, o 17:32

Biżuterię pARTs można kupić w salonie Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Poznaniu.
Zamówienia można przesyłać na adres art@karlik.poznan.pl
Zamówioną biżuterię prześlemy lub dostarczymy pod wskazany adres.

Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Gość » 5 paź 2014, o 17:45

karlikart pisze:Biżuterię pARTs można kupić w salonie Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Poznaniu.
Zamówienia można przesyłać na adres art@karlik.poznan.pl
Zamówioną biżuterię prześlemy lub dostarczymy pod wskazany adres.
W Zwierciadle zaprezentowaliśmy tylko wybrane elementy kolekcji pARTs.
Wszystkie oferowane obecnie w sprzedaży elementy biżuterii marki Karlik ART dostępne wraz z cenami oraz informacjami jakie elementy części Volvo zawierają na stronie *moderator*

Awatar użytkownika
JaroslawLec
Posty: 13
Rejestracja: 19 lip 2014, o 18:24
Kontakt:

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: JaroslawLec » 6 paź 2014, o 16:01

:) dziękuję za informację.

Awatar użytkownika
Biżuteria
Posty: 1448
Rejestracja: 31 gru 2009, o 11:05

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Biżuteria » 8 paź 2014, o 20:09

Mi wpadła w oko biżuteria "koniczynka" którą widziałam w najnowszym czasopiśmie dla kobiet "Claudia" gdzie zaprezentowano kolekcję biżuterii "celebrytek" ze skelpu online z biżuterią AnKa Biżuteria:
Załączniki
koniczynka.png
celebrytka koniczynka Magdy Mołek
claudia10_01[1].jpg
AnKa Biżuteria w czasopiśmie dla kobiet Claudia

Agata Perka
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2014, o 20:13

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Agata Perka » 8 paź 2014, o 20:21

Kolekcja "Celebrytek" faktycznie jest śliczna a jak widać biżuterię damską z tej kolekcji to robi wrażenie. Cena jest bardzo dostępna na całą kolekcję Celebrytek z http://ankabizuteria.pl/pl/35-naszyjnik-celebrytek - włącznie ze srebrną bransoletką pokrytą złotem zaprezentowaną na pierwszej stronie październikowego numery Claudia.
Załączniki
bransoletka-srebrna-pozlacana-z-koleczkiem-celebrytka[1].jpg
bransoletka ze srebra próby 925 poryta złotem

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 8 paź 2014, o 20:57

Ciekawe video - i foto - relacje z udziałem mediów i prasy :) Tu AnKa Biżuteria z kolekcją celebrytek dla każdej kobiety w dostępnych cenach a tam biżuteria z Anią Orską która projektuje ekskluzywną bardzo drogą biżuterię dla wybranych.

Przyznaję, obie relacje są super :)

Awatar użytkownika
Wymagający Klient

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Wymagający Klient » 25 paź 2014, o 10:11

Biżuteria pisze:Mi wpadła w oko biżuteria "koniczynka" którą widziałam w najnowszym czasopiśmie dla kobiet "Claudia" gdzie zaprezentowano kolekcję biżuterii "celebrytek" ze skelpu online z biżuterią "AnKa Biżuteria" :
Jako klient wymagający wysokiej klasy OBSLUGI oraz pięknej biżuterii opakowanej w piękne pudełko ta strona AnKa Biżuteria spełniła moje oczekiwania. Miła obsługa gdzie pani Ania dobrała mi łańcuszek do wybranej przeze mnie kompletu biżuterii srebrnej - to wszystko przez telefon bez wychodzenia z domu przed internetem. Widać z jaką pasją pracownicy tego sklepu jubilerskiego wykonują swoją pracę.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 26 paź 2014, o 10:24

Wymagający Klient pisze:
Biżuteria pisze:Mi wpadła w oko biżuteria "koniczynka" którą widziałam w najnowszym czasopiśmie dla kobiet "Claudia" gdzie zaprezentowano kolekcję biżuterii "celebrytek" ze skelpu online z biżuterią http://ankabizuteria.pl :
Jako klient wymagający wysokiej klasy OBSLUGI oraz pięknej biżuterii opakowanej w piękne pudełko ta strona AnKa Biżuteria spełniła moje oczekiwania. Miła obsługa gdzie pani Ania dobrała mi łańcuszek do wybranej przeze mnie kompletu biżuterii srebrnej - to wszystko przez telefon bez wychodzenia z domu przed internetem. Widać z jaką pasją pracownicy tego sklepu jubilerskiego wykonują swoją pracę.
Takie sklepy jak "AnKa Biżuteria" - Profesjonalne sklepy z piękną biżuterią i obsługą - musimy wyróżniać, wspierać i promować, bo przynoszą wartość dla klientów i zadowolenie kupujących!
Piszcie o Waszych doświadczeniach zakupów biżuterii i zegarków i wyróżniajcie te najlepsze! Taka też jest moja rola i rola tego Forum!

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Greg » 4 lis 2014, o 22:04

"Celebrytka" = "AnKa Biżuteria" z tego co widzę. Z drugiej zaś strony ten sklep kreuje modę w świecie mody biżuterii. Coś niesamowitego a zarazem pozytywnego :).

Obrazek

ODPOWIEDZ