najmodniejsze kolczyki 2016

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Sandra

najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Sandra » 31 mar 2016, o 12:22

Jakie są modne kolczyki 2016? Chciałabym kupic cos na wiosne , Co radzicie ?

najmodniejsze kolczyki 2016

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Ewelina z Warszawy

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Ewelina z Warszawy » 31 mar 2016, o 15:04

Jest modne to co noszą nasze celebrytki, np: "celebrytka" to naszyjnik który noszą prezenterki: prosty łańcuszek z kółkiem. Co do kolczyków to Tadla z TV nosiła takie ładne i kolczyki zwane nausznicami są popularne, np:

"nausznice" - Apart jest sprzedaje po 1 sztuce, czyli 2 szt musisz kupić aby mieć komplet, ale są też sklepy internetowe gdzie kupisz kolczyki "nausznice" płacąc za komplet - czyli 2 kolczyki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

lubię takie kolczyki srebrne i są to zdecydowanie najładniesze kolczyki 2016 roku

Awatar użytkownika
Sandra

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Sandra » 12 kwie 2016, o 12:46

Faktycznie dziękuje już zakupiłam są rewelacyjne . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Eliza

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Eliza » 14 kwie 2016, o 16:33

Widzę, że teraz zamiast kolczyki teraz się mówi nausznice. Słyszałam o kolczykach celebrytkach i zastanawiałam się co to za nazwa. Dziś podobają mi się zarówno kolczyki jak i zausznice i też celebrytki.

Awatar użytkownika
Trendy

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Trendy » 16 maja 2016, o 19:12

Zapraszam na stronę na FB - biżuteria, galanteria i dodatki. Na stronie naszyjniki, kolie, bransoletki, kolczyki oraz zegarki.

Awatar użytkownika
Nausznice

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Nausznice » 27 maja 2016, o 13:10

Tutaj również duży wybór nausznic srebrnych, można kupować po jedyńczo lub w parach.

Awatar użytkownika
malina

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: malina » 2 sie 2016, o 13:07

Z tego co słyszałam, modne zrobiły się teraz wszelkie kolczyki, pierścionki, bransoletki z kryształkami Swarovskiego.
Nie byłam dotąd przekonana do kupna biżuterii w sklepie internetowym. zawsze uważałam, że lepiej jest coś zobaczyć na żywo i mieć pewność dobrego zakupu. Przełamałam się, głównie dlatego, że musiałam. Szukając pomysłu na prezent, trafiłam na kilka sklepów internetowych. I właśnie szukając kolczyków, które zwaliłyby z nóg solenizantkę, trafiłam na sklep AnKa Biżuteria. Polecam wam wszystkim. a kolczyków mają tam całą masę, szczególnie tych od Swarovskiego. Przyznam szczerze, że sama już wybrałam sobie kilka par i jak dotąd nie mogę powiedzieć złego słowa! Moim debiutem były te kolczyki:
Obrazek
fajne, drobne, nadają się na codzień i do eleganckiej sukienki. a ten czarny kryształ Swarovskiego robi wrażenie. I można dobrać do nich super bransoletki. fajna sprawa!
Polecam wam to ja - ta, która bała się zakupów w internecie! ;)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: ForumMaster » 8 sie 2016, o 22:47

Fajna sprawa z tymi kolczykami - może warto aby zdjęcia biżuterii robić na białym tle w szczególności jeśli robisz zdjęcie czarnych kolczyków

Awatar użytkownika
Urszula

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Urszula » 9 sie 2016, o 08:36

Tego lata zgodzę się że kolczyki srebrne nausznice królują ale też pamiętać trzeba o kolczyk ach na plażę z cyrkoniami czy markazytami w kształcie rozgwiazdy
.

Awatar użytkownika
Katii_e :)

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Katii_e :) » 18 sie 2016, o 13:44

Ja również wolę kupować biżuterię przez internet. Jakiś czas temu szukałam prezentu dla przyjaciółki-ona uwielbia wszelkiego rodzaju świecideka więc zaczęłam szukać czegoś ze Swarovskim. I kurcze trafiłam na fajny sklep, przypuszam że nowy, ale wypatrzyłam tam śliczne kolczyki, takie klasyczne szafirowe, no piękne! :) żałowałam strasznie jak się dowiedziałam że to ostatnia sztuka :D A i zapakowali mi to w ładne pudełeczko, nie jakieś byle jakie papierowe. W dodatku i przesyłkę miałam szybko i za darmo. Ceny też wg mnie są bardzo fajne.

Awatar użytkownika
Naukowa

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Naukowa » 8 paź 2016, o 11:42

Kolczyki to bardzo wdzięczny temat do rozmów oglądania i komentowania. Kolczyki z opalem, bursztynem, krzemieniem pasiastym czy to srebrne czy złote długie i krótkie na wkretki czy nausznice srebrne kolczyki rodowane oksydowane czy też z cyrkoniami lub perłami slodkowdnymi czy sztucznymi - wszystkie są piękne i wzbudzają zachwyt oglądających je w sklepie internetowym czy witrynie sklepu stacjonarnego a także wszyskich obserwujących celebrytki i celebrytów a ostatnio coraz częściej po prostu kobiety które je noszą.

Ja też do nich należę.

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Mikka » 8 lis 2016, o 21:21

Szukałam kolczyków pasujących do wisiorka i wydaje się, że znalazłam i wydaje mi się, że opal może być tzw. opal rekonstruowany tj. dublet. Jak to rozpoznać czy jest oryginalny opal czy dublet?

Awatar użytkownika
Karolina121

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Karolina121 » 7 wrz 2021, o 11:38

Polecam srebrne nausznice, które możesz nosić w parze ze swoimi kolczykami. Nie musisz robić dodatkowych dziurek, a efekt jest fenomenalny. Sprawdź te. Mam dwie i polecam serdecznie!

Srebrne nausznice
Stwórz swój ulubiony zestaw kolczyków razem ze srebrną nausznicą . Miksuj do woli – w końcu sama wiesz najlepiej w czym Ci jest do twarzy. Srebrna nausznica będzie zarówno podkreślać blask złotych kolczyków, jak i uzupełni niejeden zestaw biżuterii autorskiej. Każda powstaje w naszej księżycowej pracowni. Ręcznie nadajemy jej formę, grawerujemy wzór i polerujemy, aby nadać nietuzinkowy blask.

Jak zakładać nausznice?
Nausznice należy wsunąć delikatnie od górnej części ucha. Można ją również delikatnie odgiąć, aby ułatwić jej zakładanie.

Srebrną nausznice możesz zatrzymać w dowolnym miejscu na swoim uchu. Najlepiej jednak umieścić ją na jednym z naturalnych zagłębień ucha.

Jeśli nie chcesz zgubić swojej srebrnej nausznicy, pamiętaj aby ją na końcu delikatnie docisnąć.

Nasze srebrne nausznice zostały przez nas przetestowane!

Jak dbać o srebrną nausznice?
Nausznicę należy przechowywać w dołączonym przez nas specjalnym pudełku. Jeśli jednak zauważysz, że utraciła ona swój połysk użyj dołączonej przez nas specjalnej ściereczki do polerowania biżuterii. Wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz swoją nausznice. A ta będzie ponownie oczarowywać swoim hipnotyzującym blaskiem. Bo nawet na odległość dbamy o blask Twojej srebrnej nausznicy.

ODPOWIEDZ