jaka bransoleta dla mężczyzny?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
Złota Magia
Posty: 1271
Rejestracja: 3 mar 2010, o 11:06

jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Złota Magia » 4 mar 2010, o 20:42

Mój chłopak niedługo będzie miał urodziny i zażyczył sobie biżuterię, najlepiej bransoletę. Jednak jest pewien problem, nigdy wcześniej nie nosił żadnej biżuterii. Jakiś czas temu podpatrzył u kogoś taką bransoletę i od tamtej pory chce dostać na urodziny podobną. Dlatego zwracam się do was forumowicze z prośbą, czy mozecie mi doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze bransoletki dla faceta? Z jakiego materiału powinna być i jakiej grubości?

jaka bransoleta dla mężczyzny?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
E-dama
Posty: 11
Rejestracja: 5 mar 2010, o 12:55

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: E-dama » 5 mar 2010, o 13:05

Mężczyzna powinien mieć odznaczającą się bransoletkę na swojej ręce, dość grubą nie taką delikatną jak kobiety ponieważ nie będzie już tego efektu męskiej ręki :) Moja propozycja
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Damianeroo
Posty: 7
Rejestracja: 5 mar 2010, o 12:24

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Damianeroo » 6 mar 2010, o 16:59

A ja myślę, że powinnaś zapytać swojego chłopaka, jaką dokładniej bransolete chciałby dostać. Już tak otwarcie rozmawialiscie o prezencie dla niego, że mógłby Ci powiedzieć, co mu się podoba, a co nie. Może wolałby z blaszką, a może taką prezentowaną wyżej przez E-dame. Myślę, że powinnaś go podpytać, wtedy będzie Ci łatwiej i będziesz miała pewność,że mu się spodoba.

Awatar użytkownika
Hazel_Eye
Posty: 7
Rejestracja: 6 mar 2010, o 20:57

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Hazel_Eye » 8 mar 2010, o 20:01

Takie z blaszkami nie wyglądają prostacko, wręcz przeciwnie. Na urodziny 2 lata temu kupiłam swojemu chlopakowi taką bransoletę z blaszką i na niej wygrawerowałam pewne słowo, które zawsze mobilizowało go do działania. Prezent spodobał mu się niezmiernie, od tamtej pory prawie wszędzie nosi na ręku tę bransoletkę. Jest sportowcem, więc tym bardziej czuje się przywiązany do tej bransoletki, mówi mi że często przed meczem patrzy na nią i czuje przypływ energii. Wygląda przy tym tak samo męsko, jak i bez niej.

Awatar użytkownika
123projekt
Posty: 10
Rejestracja: 9 mar 2010, o 16:54

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: 123projekt » 9 mar 2010, o 17:33

Bardzo fajnie prezentuje się ta bransoletka ze zdjęcia, te tzw. z blaszką też są jak najbardziej ok, lecz wole te łączone ze skórą, jakimiś plecionymi rzemykami. Takie dodatki podkreślają osobowość danego mężczyzny, ale z tego co zauważyłem to mężczyźni często noszą te gumowe bransoletki czy też jak to tam się nazywa. Są one dedykowane jakimś celom zawsze, albo stop rasizmowi, paleniu, narkotykom itd. Bardzo podoba mi się cel noszenia tych niby bransoletek, i bardzo fajnie się prezentuje na rękach u sportowców.

Awatar użytkownika
kika75
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2010, o 13:25

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: kika75 » 8 wrz 2010, o 14:54

mi bardzo podoba się biżuteria męska wykonanal ze skóry połączona z metalem dyrberg-kern ma właśnie taką rok temu na gwiazdę kupiłam mężowi właśnie taka bransoletke był zdziwiony moim wyborem ale teraz bardzo mu sie podoba...

Awatar użytkownika
Kamil

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Kamil » 9 wrz 2010, o 07:42

Jako facet, powiem krótko: bransoletka ma być szeroka i ze złota, ewentualnie srebrna w tańszej wersji.

Awatar użytkownika
rebel88
Posty: 11
Rejestracja: 3 lis 2010, o 10:41

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: rebel88 » 3 lis 2010, o 19:26

osobiście uważam, że najbardziej atrakcyjną biżuterią jakakolwiek powinni nosic mężczyzni to segarki i oczywiscie pierścionki slubne. No ale jeśli chodzi o bransolety, sądze, że najlepsza by była taka nie 'gruba', by twój chłopak nie wyglądał jak gangster. Delikatna, lub też płaska z wygrawerowanym miłym napisem:)

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Sklep-Jubilerski » 3 gru 2010, o 17:22

Moim zdaniem jeżeli to Twój chłopak,to możesz kupić mu delikatną,srebrną obrączkę lub ewentualnie elegancką bransoletę,o czym mowa powyżej. Osobiście chyba bardziej chciałbym bransoletę.

Awatar użytkownika
klara

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: klara » 18 sty 2017, o 17:12

Ja kupiłam dla swojego męża ostatnio srebrną bransoletę, biżuteria męska na ankabizuteria.pl jest bardzo fajna a ceny też nie przerażają. Poszukaj tam czegoś odpowiedniego :)

Awatar użytkownika
Madzialajna

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Madzialajna » 31 sty 2017, o 14:26

Hm, myślę, że jakaś kieta będzie dobrą biżuterią dla faceta albo elegancki zegarek. Co do biżuteri to polecam stronki ze sklepami internetowymi z ciekawymi promocjami i rabatami

Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2019, o 13:42

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: pieknyolek » 6 lut 2019, o 10:31

Biżuteria dla chłopaka ? YYYY ... według mnie ogólnie średni pomysł ;/ Nie lepiej go zaskoczyć i kupić coś mega nietypowego a przydatnego ? Wejdź na https://bongogo.pl/ i tutaj poszukaj prezentu, który zaskoczy twojego chłopaka ;)

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: koloska » 6 lut 2019, o 13:13

W sklepie ankabizuteria jest wiele fajnych i mało spotykanych bransoletek dla mężczyzn, kupiłam jedną z nich dla mojego męża i jest zadowolony

Awatar użytkownika
Domka
Posty: 11
Rejestracja: 7 sie 2018, o 20:33

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Domka » 12 lut 2019, o 11:32

Sklepów z biżuterią męską jest bardzo dużo, dlatego doskonale cię rozumiem jeśli masz problem z wyborem . Ja np. mam dylemat co kupic tacie na urodziny i też chciałam biżuterię wybrać. Zastanawiam sie między sygnetem a spinkami do mankietów. Taką biżuterię męską widziałam w sklepie anka-biz.pl . Polskie wyroby na zamówienie, dlatego kusi mnie by zamówić.

Awatar użytkownika
Ania76

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Ania76 » 19 mar 2019, o 11:53

A co myślicie o noszeniu bransoletki jako różaniec na ręcę? Ja ostatnio kupiłam swojemu tacie
Duży wybór i zawsze różaniec pod ręką
Załączniki
meska.jpg

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Mgiełka091 » 30 mar 2021, o 23:00

Mężowi kupiłam taką. Miał już kiedyś bransoletkę na łańcuszku, ale twierdził, że nie jest zbyt wygodna. Słyszałam, że te ze stali chirurgicznej są świetnej jakości, ta miała miejsce na grawer, więc to dodatkowy plus. A kauczuk moim zdaniem świetnie wygląda :)
Załączniki
bransoletka-meska-kauczukowa-ze-stali-chirurgicznej[1].jpg

Awatar użytkownika
Gość

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Gość » 17 kwie 2021, o 11:50

Bilet na skok z bungee?

Awatar użytkownika
marlena
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2021, o 09:45

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: marlena » 20 lip 2021, o 10:04

ładny łańcuszek myslę

Awatar użytkownika
Grocha

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Grocha » 23 lip 2021, o 08:14

Ja polecam bransoletki firmy Constantin Nautics. Nosze swoją już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Można wrzucić do pralki i jest jak nowa 8-)

Awatar użytkownika
Złota Rada
Posty: 67
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:16

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: Złota Rada » 25 sie 2021, o 20:30

Teraz bardzo modne są bransoletki ze skóry i bursztynu.. Zastanawiam się właśnie nad zakupem tej bransoletki, jest w świetnej cenie....
Załączniki
meska-bransoletka-ze-skory-i-bursztynu-naturalnego-baltyckiego[1].jpg

ODPOWIEDZ