Gdzie kupowac biżuterię?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
gosc

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: gosc » 16 mar 2018, o 14:13

Polecam Pracownie Złotniczą Złota Róża na rogu ulic Dąbrowskiego i Roosevelta w Poznaniu

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
madzia88

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: madzia88 » 9 kwie 2018, o 09:56

Polecam Pracownie Złotniczą Złota Róża w Poznaniu przy ul.Roosevelta 11/5 (narożnik ulic Roosevelta/Dąbrowskiego)

dkowalska
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2018, o 13:43

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: dkowalska » 9 kwie 2018, o 10:49

Ja bardzo polecam sklep gold4u całkiem przyjemne ceny a i obsługa pełna profeska :D

Awatar użytkownika
Basskas89
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, o 10:51

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Basskas89 » 14 kwie 2018, o 17:35

Ja kupuje tam gdzie jest przede wszystkim tanio i gdzie obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Unikam bardzo znanych sklepów, bo odnoszę wrażenie, że olewają klientów i o nich nie dbają i mają także wyższe ceny. Ostatnio kupiłam medalik Matka Boska Cudowna z tej oferty https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonal ... bro-pr-925 dla swojej chrześnicy i planuje jeszcze zrobić zakupy jubilerskie w tym sklepie, bo zaskoczyła mnie niska cena jak i bardzo wysoka jakośc obsługi klienta

Obrazek

Awatar użytkownika
kotka

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: kotka » 9 maja 2018, o 07:18

Hej :) Serdecznie zapraszam do tego sklepu internetowego z biżuterią i zegarkami Na pewno każda znajdzie coś dla siebie :) Zachęcam do odwiedzenia strony i zapoznania się z ofertą :) Już dziś można otrzymać 10% rabatu na pierwsze zakupy ;)

Awatar użytkownika
Aga

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Aga » 10 maja 2018, o 16:44

Gdzie kupić biżuterię srebrną online? AnKa Biżuteria https://www.ankabizuteria.pl/kolekcje zapewnia biżuterię srebrną w różnych lokalizacjach w Polsce, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Białystok, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Sosnowiec, Szczecin, Gorzów, Gdynia, Olsztyn.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: ForumMaster » 11 maja 2018, o 21:32

Cieszę się że forum ma dużą popularność zarówno wśród odwiedzających potencjalnych klientów jak i firm które promują swoje sklepy i biżuterię czy zegarki które mają w ofercie.

Awatar użytkownika
Ewe12345678

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Ewe12345678 » 26 maja 2018, o 21:47

Hej, ja zawsze biżuterię kupuję w sklepach internetowych. Przeglądam to, co mnie akurat interesuje najbardziej, porównuje ceny. Mój ulubiony sklep to anka mają fajne ceny i duży wybór bizuterii wysokiej jakości :D

Awatar użytkownika
kotka matka

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: kotka matka » 29 maja 2018, o 14:09

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego kotia.pl Duży wybór biżuterii rodowanej i sztucznej :D Dla miłośniczek zegarków również znajdzie się duży wybór :)

Awatar użytkownika
kotka
Posty: 3
Rejestracja: 2 cze 2018, o 11:34

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: kotka » 2 cze 2018, o 11:39

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Duży wybór zegarków oraz biżuterii rodowanej i sztucznej :) Każdy znajdzie coś dla siebie nie wydając przy tym fortuny.
Zapraszamy do polubienia naszego funpage na fb https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL/

Pozdrawiamy
Zespół AnKa

Awatar użytkownika
modnaona
Posty: 23
Rejestracja: 5 cze 2018, o 13:37

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: modnaona » 5 cze 2018, o 13:46

Mogę polecić biżuterię, zwłaszcza biżuterię artystyczną z tej kolekcji luena, mi osobiście bardzo przypadła do gustu, a nie słyszałam wcześniej o tej marce. Najważniejsza dla mnie jest oryginalność, bo w sieciówkach ostatnio w kółko to samo widać niestety.

Pawel55
Posty: 2
Rejestracja: 5 cze 2018, o 15:09

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Pawel55 » 5 cze 2018, o 15:36

Ja sam zawsze staram się wspierać drobnych złotników. Lokalny rynek jest też bardzo ważny, a i można sobie przymierzyć/zobaczyć co chcemy kupić. Chociaż nie powiem, sam z internetu również kupuje. :)

Awatar użytkownika
Moniqq

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Moniqq » 6 lip 2018, o 12:22

Ostatnio jednak trafiłam na sklep www.753.pl i jest naprawdę godzień polecenia. Robiłam tam już zakupy dwa razy i wszystko jak najbardziej na Tak
Załączniki
darmowa wysylka.jpg

Awatar użytkownika
MagdalenaKaszew
Posty: 40
Rejestracja: 18 sie 2017, o 12:22

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: MagdalenaKaszew » 10 lip 2018, o 18:33

Dziś moje koleżanki kupują biżuterię w sklepach internetowych. Kiedyś nie było to do pomyślenia. Okazuje się że biżuteria w sklepach online daje większą radość bo taniej niż w drogich sieciach.

Awatar użytkownika
kamajla12

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: kamajla12 » 19 lip 2018, o 13:33

Ja biżuterię zamawiam ze strony anka. Zamawiam z niej regularnie różnego rodzaju kolczyki, pierścionki lub bransoletki. Biżuteria wykonana jest ze szczerego złota więc będzie służyć przez długie lata :).

Awatar użytkownika
Gość

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Gość » 17 sie 2018, o 14:58

Jeżeli szukasz niepowtarzalnej i eleganckiej biżuterii, to z własnego doświadczenia mogę śmiało stwierdzić, iż jedną z lepszych ofert dostępnych na rynku są wyroby od firmy aclari. Większość posiadanej przeze mnie biżuterii to właśnie wyroby od aclari i muszę przyznać, iż jak do tej pory nigdy się na nich nie zawiodłam. Ostatnio nawet wraz z przyszłym mężem mojej starszej siostry zdecydowaliśmy się kupić od nich pierścionek zaręczynowy z brylantami, który można obejrzeć :
Załączniki
Aclari_www_baner_glowny_zima_3840x1340[1].jpg

Awatar użytkownika
Monika

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Monika » 29 lis 2019, o 09:56

Ja jestem zdecydowania za zakupami w necie.
Polecam Biżuterię artystyczną :
Załączniki
biżuteria-z-bursztynem[1].jpg

Awatar użytkownika
Armla
Posty: 53
Rejestracja: 19 sie 2019, o 08:41

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Armla » 3 mar 2020, o 13:49

W ostatnim czasie kupuję raczej w sklepach internetowych. Jest znacznie wiekszy wybór fajnej biżuterii, poza tym sklepy takie mają lepsze promocje na biżuterie niż sklepy stacjonarne. Na co dzień preferuje biżuterię sztuczną. Ubieram się raczej w zachowawcze wzory oraz kolory ubrań,za to jeśli chodzi o bizuterie to lubię sobie poszaleć oraz kupic sobie coś wyrazistego. Sztuczna biżuteria nie jest droga, tak wiec bez żalu mogę sobie wymienić ja na nową.
Ostatnio mam hopla na punkcie broszek. Ciekawe są w sklepie Frazesy .
Obrazek

Awatar użytkownika
Posti

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Posti » 15 kwie 2020, o 11:57

Również preferuję zamawianie przez internet. Może dlatego, ze lubię oryginalną i nieszablonową biżuterię i jednak w sklepach internetowych mozna znaleźć o wiele wiecej oryginalnych pozycji biżuteryjnych. Mam kilku jubilerów w miejscowości w jakiej mieszkam, jednak stawiaja raczej na typowe wzornictwo.

Ostatnio odkryłam to miejsce:
https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-damska

Jeśli lubicie oryginalna biżuterię ze szlachetnych materiałów oraz naturalnych kamieni, warto jest sobie zajrzec. Bo są tam nietypowe wzory robione w niewielkich partiach. Zbliżają się urodziny mojej mamy ( ma je za dwa tygodnie ) i zastanawiam się nad zamówieniem sobie ze strony naszyjnika z naturalnym bursztynem Co o nim sądzicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ada00
Posty: 18
Rejestracja: 8 maja 2020, o 08:01

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: Ada00 » 15 maja 2020, o 08:35

Sprawdź ofertę sklep online ze srebrem :!:

ODPOWIEDZ