jaką biżuterię do danej budowy ciała

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Elżbieta

jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: Elżbieta » 3 sty 2010, o 22:02

• Filigranowa figura: Nie powinnaś nosić dużych ciężkich korali, masywnych wisiorów i długich naszyjników.

• Masywna sylwetka: Drobne dodatki będą niemal niewidoczne na twojej pełnej sylwetce.

• Obfity biust: Ładnie go zdobią naszyjniki sięgające od nasady szyi do połowy mostka.

• Masywne ramiona: Idealna będzie delikatna cienka bransoletka.

jaką biżuterię do danej budowy ciała

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2468
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: misiak » 26 lut 2010, o 13:19

Masywna sylwetka i nieobfity biust sprawiają, że ciężko jest mi wybrać odpowiednią biżuterię dla siebie. Jak kupię już coś dużego i fajnie wyglądającego to wszystko pod względem ciała wygląda fajnie, lecz swoje piękno traci pod względem wielkości moich piersi, w których niestety wygląda zbyt masywnie.

Awatar użytkownika
sylusia
Posty: 15387
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:59

Re: jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: sylusia » 27 lut 2010, o 00:25

Wielkość piersi u mnie także nie jest imponująca, dlatego kupuje zawsze sobie biżuterię która nie zwisa zbytnio, jest delikatna i pasuje do mojej piegowatej karnacji, która jest wymagająca wraz z rudawymi włosami. Złota biżuteria niestety nie pasuje do mnie, a srebrna nie może podkreślać mojej chudzinkowatej postury.

Awatar użytkownika
alA_L
Posty: 7
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:04

Re: jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: alA_L » 27 lut 2010, o 23:26

Ja mam problem z dobraniem łańcuszków, a bardziej do nich wisiorków odpowiednich, jak i naszyjników. Bo ciężko dobrać odpowiednią długość, jak i wisiorki pasujące do mojego obfitego biustu. Co bym nie ubrała to zawsze się gubi w całokształcie i marnie to wygląda w stosunku do sukienek, bluzek.

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 14438
Rejestracja: 1 mar 2010, o 17:42

Re: jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: Mikka » 1 mar 2010, o 17:59

No tak,dobór biżuterii, szczególnie wielkości i długości, jest częstym problemem. Mogę tutaj jedynie poradzić przymierzenie wielu typów łańcuszków czy inej biżuterii w sklepie jubilerskim i zapytanie o radę sprzedawcy. Warto wybrać się w tym celu do profesjonalnego salonu jubilerskiego,żeby uzyskać fachowej rady. Ze swojego doświadczenia odradzam paniom o masywnej budowie i dość krótkiej szyi noszenia krótkich łańcuszków, wygląda to nieatrakcyjnie i powiększa optycznie szyję (wizualnie ją "ściska").

Awatar użytkownika
wladca_pierscionka
Posty: 7961
Rejestracja: 1 mar 2010, o 18:11

Re: jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: wladca_pierscionka » 18 maja 2010, o 05:03

Co wy kobiety wiecie o problemach z dobraniem biżuterii do budowy ciała. Ja nie dość że grube palce, więc o obrączkach zapomnijcie żebym zmieścił. A szyja po dobrej bazie treningowej na siłowni także ma swój obwód i ciężko jest mi dobrać odpowiednią ketę na nią. Wy tam problemy macie z dekoltami, długimi szyjami i chudymi paluszkami, na to wszystko da się jakoś zaradzić, gorzej jak ma się takie ogromne problemy jak ja.

Awatar użytkownika
Spark

Re: jaką biżuterię do danej budowy ciała

Post autor: Spark » 26 sie 2010, o 16:23

Biżuteria powinna zdobić, lecz również ważne jest, abyś czuła się w niej dobrze. Niewygodne pierścionki, czy zbyt ciężkie kolczyki mogą popsuć Twoje samopoczucie, a przecież najważniejsze jest by czuć się nie tylko elegancko i wyjątkowo, lecz również wygodnie. Pamiętaj o tym podczas kupowania biżuterii. Noszenie wygodnej biżuterii jest przyjemne.

Niejeden sklep z biżuterią srebrną oferuje modną biżuterię w dobrej cenie - wyzwaniem jest dobranie biżuterii tak aby się wygodnie ją nosiło. Najlepszym sposobem jest wybranie sobie konkretnego wisiorka, czy kolczyków w sklepie firmowym, a kupić w sklepie internetowym.

Awatar użytkownika
Gość

jak dobrać Kolczyki do danej budowy ciała?

Post autor: Gość » 23 wrz 2010, o 19:54

Osoby niskiego wzrostu o drobnej figrze dobrze wyglądają zarówno w drobnych jak i większych, lecz delikatnych, najlepiej długich i cienkich kolczykach.
Zbyt drobne kolczyki mogą być mało widoczne u wysokich kobiet. Kobiety, kóre mają krótką szyję powinny założyć długie, zwisające kolczyki - zdecydowanie poprawiają proporcje sylwetki. Pamiętajcie, że okrągłe ozdoby optycznie skracają szyję. Długie kolczyki wydłużą twarz, jeżeli jednak uważasz, że masz zbyt pociągłą buzię - najlepiej załóż krótkie kolczyki na tzw. sztyftach. Zwracaj uwagę na wagę kolczyka, bo noszenie przez długi czas zbyt dużych i ciężkich ozdób jest niewygodne i męczące.

Awatar użytkownika
Eliza

Jaki naszyjnik, brasoletkę do danej budowy ciała

Post autor: Eliza » 23 wrz 2010, o 20:06

NASZYJNIKi:

Pamiętajcie, że robna sylwetka wymaga subtelnej biżuterii. Doświadczone kobiety wiedzą, że ciężkie korale, masywne wisiory i długie naszyjniki sprawają, że panie wyglądają na niższe niż są w faktycznie. Z takich ozdób mogą korzystać osoby wyższe. By wydłużyć oraz wyszczuplić szyję, najlepiej wybrać luźny i delikatny naszyjnik z koralikami, cZy perełkaami. Osoby o łabędziej szyi mogą sobie pozwolić na każdy rodzaj biżuterii.
kobiety o niewielkim biuście najlepiej prezentować się będą w długich i bogatych koralach. Panie z obfitym biustem wybierać powinny naszyjniki sięgające od nasady szyi do połowy mostka - odciągną one uwagę od piersi.

BRANSOLETKi:

Damy o masywnych ramionach powinny wybierać bransoletki cienkie i delikatne. Wbrew pozorom - podkreślą przegub dłoni - najsmuklejszą i najładniejszą część ręki.

ODPOWIEDZ