Prezent na Dzień Babci

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Karolina

Prezent na Dzień Babci

Post autor: Karolina » 13 sty 2014, o 16:18

Zbliża się Dzień Babci. Jaki prezent planujecie dać?

Prezent na Dzień Babci

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Prezent na Dzień Babci

Post autor: ForumMaster » 13 sty 2014, o 18:39

Karolina pisze:Zbliża się Dzień Babci. Jaki prezent planujecie dać?
Tutaj jest spore pole do popisu :) od kolczyków przez korale i wisiorki na pierścionkach kończąc. Podobnie też jak w przypadku prezentu dla dziadka, srebrny obrazek z Papieżem, który za chwilę będzie ogłoszony świętym.
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg » 13 sty 2014, o 18:41

Babci ostatnio sprezentowałem korale - była bardzo zadowolona :) Ten pomysł z obrazkami srebrnymi bardzo mi się podoba, bo nie lubię za długo szukać, czy dobierać odpowiedni styl.

Awatar użytkownika
Roma

Post autor: Roma » 13 lis 2015, o 11:18

Ja kupiłam babci naszyjnik z bursztynami- wiem, że lubi, a poza tym bursztyny mają właściwości lecznicze. Babcia była bardzo zadowolona, a ja przyznam, że szukając czegoś dla niej zdziwiłam się, że takie piękne rzeczy z bursztynem robią też dla młodych dziewczyn i sama sobie kupiłam drobiazg- broszkę :) . A babci takie cudo :)
Załączniki
78ab9503821dcf436a2fcf22e3c46ea4[1].jpg

Awatar użytkownika
dagmarka

Post autor: dagmarka » 17 sty 2017, o 15:54

Według mnie fajnym prezentem dla babci są kolczyki, lub naszyjnik zgodne z jej stylem oczywiście :) Nie sztuką jest znaleźć coś fajnego, sztuką jest obecnie trafić na dobry sklep internetowy z biżuterią :mrgreen:

ODPOWIEDZ