Biżuteria dla mężczyzny

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Filonka

Biżuteria dla mężczyzny

Post autor: Filonka » 11 mar 2010, o 11:57

Chciałabym zrobić prezent swojemu mężczyźnie i kupić mu coś z biżuterii. Jednak nie jest to wcale proste, dla kobiety jest ogromny wybór i praktycznie wszystko, zawieszki kolczyki czy bransoletki , powinno przypaść do gustu. Z facetem jest zupełnie inaczej, wybór okrojony i w dodatku ciężko zdecydować, co będzie męskie i piękne, a nie gogusiowate. Macie jakieś propozycje?

Biżuteria dla mężczyzny

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
kika75

Re: Biżuteria dla mężczyzny

Post autor: kika75 » 8 wrz 2010, o 14:49

to warto zobaczyć biżuterię z dyrberg -kern dla mężczyzn jest po prostu świetna rok temu mój mąż dostałam ode mnie właśnie z tej firmy bransoletkę skórzana pięknie zrobiona i chociaż nie za bardzo był przekonany to teraz zawsze jest na jego ręce...

Awatar użytkownika
eva

Post autor: eva » 7 lis 2010, o 15:31

Jeśli juz to wybieraj spośród zegarków i bransolet. Mężczyźnie jest bardzo dobrze w zegarku i na pewno lepiej to wygląda niz sygnet, czy jakaś inna biżuteria. Mogłby by byz tez spinki do mankietow.. ale nie wiem czy to się zalicza do biżuterii. Jak dla mnie ZEGAREK :)

Awatar użytkownika
pap

Post autor: pap » 10 lis 2010, o 19:56

otóż to spinki do mankietów! Są dość drogie, ale bardzo szykowne! Innym pomysłem może być też spinka do krawatów.

Awatar użytkownika
rebel88

Post autor: rebel88 » 11 lis 2010, o 18:36

No tak, ale spinki, czy spinka do krawatu nie jest takim 'super' prezentem dla swojego mężczyzny, według mnie najlepszym prezentem będzie zegarek , lub też sygnet.

Awatar użytkownika
nikn7@wp.pl

Post autor: nikn7@wp.pl » 13 lis 2010, o 10:40

Tylko zauważ, że zegarek na serio sięga tej wysokiej półki cenowej... a to może być problemem..
Może jakieś nieśmiertelniki? Albo elegancki męski łańcuszek itd?

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 3 gru 2010, o 17:15

Wszystko zależy od funduszów jakie posiadasz. Wiadomo,ze nie kupisz mu kolczyków,ale np elegancką bransoletę lub łańcuszek? Każdy facet ucieszyłby się z takiego prezentu.

Awatar użytkownika
zegarownia

Post autor: zegarownia » 8 kwie 2011, o 09:31

Idealna biżuteria dla mężczyzny? Oczywiście ZEGAREK! To gadżet, z którego będzie zadowolony każdy Pan. Jeśli znamy charakter mężczyzny, wybór nie będzie stanowił problemu, a z takiego prezentu będzie na pewno zadowolony! Poza tym, dobrze dobrany zegarek jest wizytówką każdego mężczyzny i wzbudza zachwyt nie tylko Pań, ale także kolegów z pracy czy przypadkowych osobników płci męskiej spotykanych na ulicy.

Z myślą o zakupie odpowiedniego ZEGARKA powstał sklep internetowy AnKaBizuteria

W ofercie sklepów internwtowych można znaleźć zegarki takich marek jak:

Adriatica, Atlantica, Casio, Diesel, Fossil, Flik Flak, Guess, Junkers, Locman, Luminox, Mondaine, Nite, Suunto, Swatch, Timex, Zeppelin

Sami widzicie, że wybór jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
ZEGAROWNIA to sklep internetowy oferujący zarówno zegarki damskie jak i zegarki męskie wielu znanych marek takich jak:Atlantic, Casio, Timex, Suunto, Swatch, Diesel, Guess, Fossil, Adriatica czy Locman. Każdy znajdzie tam model odpowiedni dla siebie

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 25 kwie 2011, o 09:39

To racja,zegarek jest bardzo dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny. Tylko taki dobry i markowy,żeby pasował na każdą okazję. Zastanów się również nad łańcuszkiem,uważam że facetowi dobrze jest w czymś takim,złoty lub srebrny.

Awatar użytkownika
victoriax

Post autor: victoriax » 18 sty 2017, o 13:54

Biżuteria dla mężczyzny to przede wszystkim elegancki zegarek, ja swojemu facetowi kupuję i póki co jest zadowolony ;)

Awatar użytkownika
jagwa

Post autor: jagwa » 19 sty 2017, o 14:15

Także uważam, że zegarek. Tak btw, jaki polecacie sklep internetowy z zegarkami?

Awatar użytkownika
weronika

oryginalny prezent dla mężczyzny

Post autor: weronika » 22 lut 2017, o 10:55

U mnie natomiast doskonale sprawdził się bardzo prosty i oryginalny pomysł prezent dla mężczyzny, a mianowicie łańcuszek do medalika. Mój chłopak miał już dość zniszczony łańcuszek, a z nowego bardzo się ucieszył .
Obrazek

ODPOWIEDZ