Ubrania

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
mania76

Ubrania

Post autor: mania76 » 1 sie 2014, o 12:55

Ja często przeglądam różne sklepy internetowe, także juz mam kilka ulubionych,m z których zawsze zamawiam. Najbardziej lubię: https://www.facebook.com/AnKaBizuteriaPL. Tutaj śliczne kolekcje biżuterii srebrnej i kolczyki srebrne :)

Ubrania

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Ubrania

Post autor: ForumMaster » 1 sie 2014, o 15:40

topsecret to znana marka, tak?

meanmore

Post autor: meanmore » 7 sie 2014, o 10:43

Topsecret to kiedyś chyba była znana marka, teraz w sumie można zobaczyć ją tylko w outletach albo lumpeksach. Ogólnie szału nigdy nie było i do tej pory nie ma na tą firmę i markę.

Awatar użytkownika
zuziagola

Post autor: zuziagola » 6 mar 2015, o 09:20

Ja lubię zakupy w sieci. Kupuję dla siebie i dla partnera. Nie jestem przywiązana do jakiejkolwiek marki. Staram się wyszukać ciekawe promocje i z nich korzystać. Popatrzcie np. na - eleganckie, markowe ubrania, a ceny niczym nie różnią się od tych w centrach handlowych. Uważam, że nie warto ograniczać się do jednej marki.

Awatar użytkownika
Posejdon

Post autor: Posejdon » 27 mar 2015, o 20:16

tak, różnicowanie miejsc i marek które nosimy to bardzo dobry pomysł :)

chociaż osobiście w wielu przypadkach wolę pozostać np. butach Ryłko eleganckich a sportowe to już przykładowo różne wybieram

Awatar użytkownika
Basskas89

Post autor: Basskas89 » 7 lut 2017, o 14:12

Ja w przeciwieństwie do Was nie mam ulubionych sklepów internetowych ani marek ubrań, ale tak jak Wy kupuje zazwyczaj ubrania przez Internet, bo tak wychodzą mnie one taniej a do tego takie zakupy przez Internet zajmują nieporównywalnie mniej czasu od zakupów w sklepach stacjonarnych. Do tego dochodzi też kwestia wielkości oferty i sklepy internetowe w tej kwestii biją na głowę sklepy stacjonarne.
Poza tym często też kupuje ubrania na promocjach, ale nie przeglądam oddzielnie każdej strony sklepu w poszukiwaniu promocji i do przeglądania promocji wykorzystuje wyszukiwarki, w którym sprawdzam aktualne ceny ubrań, które mi się podobają. Jest to bardzo wygodne i zajmuje mało czasu. Udało mi się znaleźć tu świetny sweter, który kupię sobie jeszcze w tym tygodniu, żeby nikt mi go nie wykupił, bo jak pewnie wiecie produkty w cenach promocyjnych sprzedają się jak świeże bułeczki. Polecam ten sposób szukania ubrań, bo tu macie aktualne ceny w jednym miejscu.

Awatar użytkownika
Dort

Post autor: Dort » 14 kwie 2017, o 12:46

Tak jak mówisz, dziś nie ma znaczenia kto sprzedaje: czy kolega lub koleżanka z osiedla, czy sklep duży czy mały - najważniejsze aby dostarczał to czego chcesz.

Pewnie głównymi kryteriami dla ubrań jest wygląd, cena i jakość materiałów. Znana marka tu nic nie wniesie a wręcz cena będzie wyższa bo ta znana marka musiała ponieść koszty na reklamę za którą dziś ktoś musi zapłacić w postaci ceny za produkt.

Awatar użytkownika
aniczka82

Post autor: aniczka82 » 21 kwie 2017, o 11:16

Ja uwielbiam strony gdzie można wymienić się z kimś ładnym ciuchem, którego już nie chcemy nosić. Można go też sprzedać :)

ODPOWIEDZ