najmodniejsze kolczyki 2016

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Sandra

Post autor: Sandra » 31 mar 2016, o 12:22

Jakie są modne kolczyki 2016? Chciałabym kupic cos na wiosne , Co radzicie ?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Ewelina z Warszawy

Re: najmodniejsze kolczyki 2016

Post autor: Ewelina z Warszawy » 31 mar 2016, o 15:04

Jest modne to co noszą nasze celebrytki, np: "celebrytka" to naszyjnik który noszą prezenterki: prosty łańcuszek z kółkiem. Co do kolczyków to Tadla z TV nosiła takie ładne i kolczyki zwane nausznicami są popularne, np:

"nausznice" - Apart jest sprzedaje po 1 sztuce, czyli 2 szt musisz kupić aby mieć komplet, ale są też sklepy internetowe gdzie kupisz kolczyki "nausznice" płacąc za komplet - czyli 2 kolczyki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

lubię takie kolczyki srebrne i są to zdecydowanie najładniesze kolczyki 2016 roku

Awatar użytkownika
Sandra

Post autor: Sandra » 12 kwie 2016, o 12:46

Faktycznie dziękuje już zakupiłam są rewelacyjne . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Eliza

Post autor: Eliza » 14 kwie 2016, o 16:33

Widzę, że teraz zamiast kolczyki teraz się mówi nausznice. Słyszałam o kolczykach celebrytkach i zastanawiałam się co to za nazwa. Dziś podobają mi się zarówno kolczyki jak i zausznice i też celebrytki.

Awatar użytkownika
Trendy

Post autor: Trendy » 16 maja 2016, o 19:12

Zapraszam na stronę na FB - biżuteria, galanteria i dodatki. Na stronie naszyjniki, kolie, bransoletki, kolczyki oraz zegarki.

Awatar użytkownika
Nausznice

Post autor: Nausznice » 27 maja 2016, o 13:10

Tutaj również duży wybór nausznic srebrnych, można kupować po jedyńczo lub w parach.

Awatar użytkownika
malina

Post autor: malina » 2 sie 2016, o 13:07

Z tego co słyszałam, modne zrobiły się teraz wszelkie kolczyki, pierścionki, bransoletki z kryształkami Swarovskiego.
Nie byłam dotąd przekonana do kupna biżuterii w sklepie internetowym. zawsze uważałam, że lepiej jest coś zobaczyć na żywo i mieć pewność dobrego zakupu. Przełamałam się, głównie dlatego, że musiałam. Szukając pomysłu na prezent, trafiłam na kilka sklepów internetowych. I właśnie szukając kolczyków, które zwaliłyby z nóg solenizantkę, trafiłam na sklep AnKa Biżuteria. Polecam wam wszystkim. a kolczyków mają tam całą masę, szczególnie tych od Swarovskiego. Przyznam szczerze, że sama już wybrałam sobie kilka par i jak dotąd nie mogę powiedzieć złego słowa! Moim debiutem były te kolczyki:
Obrazek
fajne, drobne, nadają się na codzień i do eleganckiej sukienki. a ten czarny kryształ Swarovskiego robi wrażenie. I można dobrać do nich super bransoletki. fajna sprawa!
Polecam wam to ja - ta, która bała się zakupów w internecie! ;)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 8 sie 2016, o 22:47

Fajna sprawa z tymi kolczykami - może warto aby zdjęcia biżuterii robić na białym tle w szczególności jeśli robisz zdjęcie czarnych kolczyków

Awatar użytkownika
Urszula

Post autor: Urszula » 9 sie 2016, o 08:36

Tego lata zgodzę się że kolczyki srebrne nausznice królują ale też pamiętać trzeba o kolczyk ach na plażę z cyrkoniami czy markazytami w kształcie rozgwiazdy
.

Awatar użytkownika
Katii_e :)

Post autor: Katii_e :) » 18 sie 2016, o 13:44

Ja również wolę kupować biżuterię przez internet. Jakiś czas temu szukałam prezentu dla przyjaciółki-ona uwielbia wszelkiego rodzaju świecideka więc zaczęłam szukać czegoś ze Swarovskim. I kurcze trafiłam na fajny sklep, przypuszam że nowy, ale wypatrzyłam tam śliczne kolczyki, takie klasyczne szafirowe, no piękne! :) żałowałam strasznie jak się dowiedziałam że to ostatnia sztuka :D A i zapakowali mi to w ładne pudełeczko, nie jakieś byle jakie papierowe. W dodatku i przesyłkę miałam szybko i za darmo. Ceny też wg mnie są bardzo fajne. Także jeżeli ktoś szuka Swarovskiego w dobrej cenie to polecam zerknąć tutaj: https://bizuteriaplus.pl/kolczyki/kolcz ... rovskiego/

Awatar użytkownika
Naukowa

Post autor: Naukowa » 8 paź 2016, o 11:42

Kolczyki to bardzo wdzięczny temat do rozmów oglądania i komentowania. Kolczyki z opalem, bursztynem, krzemieniem pasiastym czy to srebrne czy złote długie i krótkie na wkretki czy nausznice srebrne kolczyki rodowane oksydowane czy też z cyrkoniami lub perłami slodkowdnymi czy sztucznymi - wszystkie są piękne i wzbudzają zachwyt oglądających je w sklepie internetowym czy witrynie sklepu stacjonarnego a także wszyskich obserwujących celebrytki i celebrytów a ostatnio coraz częściej po prostu kobiety które je noszą.

Ja też do nich należę.

Awatar użytkownika
Mikka

Post autor: Mikka » 8 lis 2016, o 21:21

Szukałam kolczyków pasujących do wisiorka i wydaje się, że znalazłam i wydaje mi się, że opal może być tzw. opal rekonstruowany tj. dublet. Jak to rozpoznać czy jest oryginalny opal czy dublet?

ODPOWIEDZ