Letnia stylizacja biżuterią

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Kruk

Post autor: Kruk » 30 lip 2016, o 20:00

Kiedyś biżuteria zdobiła palce uszy a teraz ozdabia stopy czy plecy. Pokazanie pleców jest super i wzbogaca naszą dłoń

Przy każdej ze stylizacji poniżej to biżuteria ozdabia całość i daje szyk. Na ręce biżuteria rozświetla i nadaje błysku

Stylizacja pierwsza:
długa prosta sukienka z delikatnego letniego materiału przewiewna do chodzenia przez cały dzień, prosta torebka i proste zielone klapki a do tego piękny długi naszyjnik z przodu, do tego na ręce połączenie pierścionka z bransoletką pięknie wygląda. Można założyć delikatne pierścionki można zakładać wiele sposobów - na kilka palców.

Druga stylizacja to totalny minimalizm: proste spodnie w pasy, T-shirt i do tego prosta minimalistyczna czarna torebka przepięknie nakładana bransoletka na część dalszą dłoni i kolczyki pankowe - srebrne agrafki, rokowa stylizacja - kolczyki świetne

Trzecia stylizacja to Stylizacja wieczorowa: garden party , przepiękna nausznica którą się zakłada z tyłu ucha - nie trzeba mieć przebitych uszu, a na dłoni cztery pierścionki na czterech palcach i przepięknie zdobiona bransoletka.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Sandra96633

Re: Letnia stylizacja biżuterią

Post autor: Sandra96633 » 9 sie 2016, o 11:59

Ja jestem tradycjonalistką. Uwielbiam robić zakupy przez yvon.pl, bo tam mają zarówno klasyczny minimalizm, jak i elementy z odrobiną pazura.

Awatar użytkownika
Pajo

Post autor: Pajo » 24 sie 2016, o 12:03

ciekawie opisane te stylizacje :) dają sporo inspiracji

Awatar użytkownika
Daria

Post autor: Daria » 27 sie 2018, o 17:46

Jeśli mogę nieco odświeżyć temat,dorzucę coś od siebie...
Czy nie sądzie że całkiem ciekawym wyborem,jeśli o torby będzie coś takiego ?
Wiem,wiem sezon na letnie stylizacje już się kończy,ale właśnie taka torba wydaje się praktyczna przez cały rok!
A już parę osób z takim widziałam,więc chyba jest coraz bardziej modne ;)
Załączniki
torba.JPG

Awatar użytkownika
haims

Post autor: haims » 25 wrz 2018, o 02:42

Od kilku tygodni zastanawiam sie nad kupieniem sobie torebki żeglarskiej, ale nie takiej przeznaczonej dla żeglarzy a takiej modnej, stylizowanej na żeglarską. Przeglądałam sporo ofert różnych sklepów, które je mają na stronach i najbardziej spodobały mi się torebki z tej oferty https://www.codezero.pl/pol_m_PRODUKTY-150.html sklepu Codezero. Mogłybyscie napisać mi co sądzicie o takich produktach, jak Wam się pododają?

ODPOWIEDZ