długi srebrny naszyjnik

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
misiak
Posty: 2467
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

długi srebrny naszyjnik

Post autor: misiak » 8 gru 2016, o 16:48

Gdzie znajdę długi srebrny naszyjnik ?

długi srebrny naszyjnik

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Sablewska

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: Sablewska » 10 gru 2016, o 11:30

Ja noszę długie naszyjniki i czesto chodzę po sklepach stacjonarnych gdzie upatruje i przymierzam jaka długość mi pasuje najlepiej a potem szukam cos podobnego w sklepach internetowych.

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 94
Rejestracja: 22 gru 2013, o 20:46

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: Greg » 11 gru 2016, o 22:03

oh moja kobieta przyszła któregoś wieczoru do mnie ubrana tylko w taki długi naszyjnik..

to była noc :)

Awatar użytkownika
Jadi

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: Jadi » 23 mar 2017, o 16:53

Ten sklep ma ciekawa oferte dlugich naszyjnikow: viewtopic.php?f=13&t=1001

Awatar użytkownika
Ninka

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: Ninka » 25 mar 2017, o 10:08

Dlugie naszyjniki najladniej wygladaja ze srebra.

Awatar użytkownika
Wiesia

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: Wiesia » 26 kwie 2017, o 15:13

takie widzę ładne długie naszyjniki też się Wam podobają?:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aniczka82
Posty: 19
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:17

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: aniczka82 » 3 maja 2017, o 19:00

W Aparcie jest dużo takich długich

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: monisiaak » 5 maja 2017, o 07:51

jeżeli dłuższy naszyjnik to tylko srebrny, złoty mi się kojarzy z takimi "kajdanami" gangsterskimi i jakoś nie ładnie dla mnie to wygląda

Awatar użytkownika
Marta z córką

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: Marta z córką » 6 cze 2017, o 12:01

Tak, każdy musi dobrać naszyjnik do swojego gustu. To że te naszyjniki są długie i ładne nie oznacza że pasują wszystkim kobietom lubiącym długie naszyjniki. Faktycznie przywieszki i inne elementy mogą się podobać jednym a innym nie.

Ja z córką mam taki naszyjnik długi z przywieszkami kajdankami, mi się podobają akurat :)

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: koloska » 15 sty 2019, o 18:39

Jeśli nie chcesz wydawać na niego kupy kasy to wejdź na stronę sklepu z biżuterią online w nim na pewno coś sobie znajdziesz

Awatar użytkownika
dadanet

Re: długi srebrny naszyjnik

Post autor: dadanet » 1 mar 2019, o 13:21

Forum Biżuteria to miejsce, w którym znajdziesz wiele cikawych informacji o biżuterii, które chętnie spełnią Twoje najskrytsze potrzeby i oczekiwania. To forum działa na terenie całego całego świata. Jeśli chcesz się dowiedzieć o biżuterii czy jubilerstwie, wystarczy napisać na forum.

ODPOWIEDZ