prezent dla dziewczynki 10 lat

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjaciółki, czy starszej pani. Obdarowywanie przyjaciółki to niemałe wyzwanie. Chcemy, żeby prezent był nietuzinkowy, funkcjonalny, a jednocześnie sprawił wiele radości. I najważniejsze – żeby się spodobał. Przywilej nieograniczonej wiedzy o drugiej osobie może być jednocześnie zmorą. Im bardziej kogoś znamy, tym ciężej jest nam dobrać coś odpowiedniego… przecież jest tyle opcji! Na szczęście, przychodzimy z krótkim poradnikiem, jak znaleźć ten idealny prezent dla przyjaciółki. Personalizacja jest zawsze na czasie. To naprawdę świetny pomysł, bo pokazuje nasze starania i wkład włożony w przygotowanie prezentu idealnego. Dobór perfum jest bardzo osobisty. Pewnie każdy chciałby stworzyć autorską mieszankę. Możesz u nich kupić voucher na skomponowanie swoich perfum i wręczyć przyjaciółce, która już zadba o połączenie swoich ulubionych nut zapachowych w całość.
Jeśli mowa o personalizacji, kolejnym trafnym wyborem będzie naszyjnik z literą, którą oczywiście dobierzesz zgodnie z imieniem Twojej przyjaciółki. Naturalna perła dodaje nietuzinkowości, a jego minimalistyczny design sprawi, że naszyjnik sprawdzi się w niemal każdej stylizacji.
Zostań jej stylistką. Przyjaciółka na pewno doceni stylową apaszkę ze 100% jedwabiu. Każdy z trzech unikalnych wzorów odpowie na modowe potrzeby nawet najbardziej wybrednego gustu. Apaszka stanie się niezbędnym elementem garderoby i świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji! Z tym zadaniem poradzi sobie również minimalistyczna biżuteria. Nausznica jest świetnym wyborem do rozważenia. Naturalne perły zaczynają na nowo zyskiwać swoją popularność i sprawią, że Twoja przyjaciółka poczuje się w nich wyjątkowo.
Daj możliwość wyboru

Vouchery i karty podarunkowe to kolejny punkt do odhaczenia na liście prezentów. Wcale nie muszą one oznaczać “pójścia na łatwiznę”. Jeśli dobrze się zastanowimy, może być to jeden z najlepszych prezentów, jakie podarowaliśmy. Najlepsze vouchery to te, których tematyka najlepiej oddaje pasje i zainteresowania obdarowywanej przyjaciółki. Może to być np. karnet do teatru czy okresowy pakiet na zajęcia jogi. Ostatnio bardzo popularne są platformy jogowe oferujące spotkania online, ale zwróć też uwagę na nauczycieli jogi prowadzących zajęcia prywatnie. W naszej ofercie również znajdziesz kartę podarunkową, która jako element przemyślanego prezentu może okazać się strzałem w 10!
Zadbaj o domowe spa

Lubimy o siebie dbać, więc Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się, kiedy zafundujesz jej domowe SPA. W tym celu zaopatrz ją w niezbędne akcesoria i produkty. Może być to mydło z bursztynem. Po pielęgnacji dobrze jest ujędrnić ciało i wyszczotkować je na sucho szczotką z włókien agawy. Dobierz do zestawu świecę sojową o obłędnym zapachu, a cały SPA stanie się jeszcze lepszy.
Przez żołądek do… szczęścia

Nie możemy zapominać o jednej z największych przyjemności w życiu, czyli… jedzeniu! Jeśli masz zdolności kulinarne lub po prostu lubisz ubrudzić się mąką od czasu do czasu, spróbuj upiec jakąś słodkość. Mogą być to korzenne pierniki, pierniczki i ciasteczka wszelkiej maści. Stanie się to idealnym uzupełnieniem Twojego prezentu. W dodatku bardzo osobistym i z pewnością docenionym :)

To już wszystkie nasze propozycje. Wychodzimy z założenia, że liczy się jakość, a nie ilość. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych wyborów znalazł się prezent idealny lub po prostu było to źródło niezawodnych inspiracji. Samo wręczenie prezentu mówi już za siebie – liczy się gest!
Awatar użytkownika
weronika
Posty: 74
Rejestracja: 14 lis 2016, o 22:37

prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: weronika » 17 lut 2017, o 12:07

Szukam prezentu dla dziewczynki 10 lat. Macie jakieś pomysły?

prezent dla dziewczynki 10 lat

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Pajo
Posty: 46
Rejestracja: 4 mar 2010, o 18:14

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Pajo » 14 mar 2017, o 15:58


Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: monisiaak » 5 kwie 2017, o 10:08

A może jakieś kolczyki?

Awatar użytkownika
haims
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2014, o 11:33

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: haims » 13 paź 2017, o 14:05

Ja polecam kolczyki. Na prezent będą idealne. A z racji, że są takie delikatne i w większości przy uchu to sprawia, że będzie to idealny prezent dla dziesięciolatki, ale i nie tylko. Te kolczyki spokojnie można nosić do szkoły, bo nie trzeba się bać, że się nimi o coś zahaczy. Jak ja byłam w podstawówce, a trzeba przyznać parę lat temu to było. To był taki nakaz aby nie nosić biżuterii na lekcjach wf. Pani pozwalała nam tylko mieć na uszach właśnie takie drobne kolczyki. Pewnie wiedziała też, że je najłatwiej zgubić. Jestem pewna, że każda dziewczynka ucieszy się z takiego prezentu. Ja swojej chrześnicy kupiłam kolczyki na komunię. Doszłam do wniosku, że i tak ma wszystko, a nie chciałam jej kupować tych wymyślnych prezentów typu dron czy tablet, bo w sumie po co jej to. A kolczyki kobiecie zawsze się przydadzą. Ja biżuterię jaką dostałam na komunię mam do teraz. A faktycznie jej wartość z wiekiem dla mnie rosła. Tak samo pewnie będzie z moja chrześnicą.

Awatar użytkownika
Leticia
Posty: 10
Rejestracja: 6 gru 2017, o 21:54

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Leticia » 10 gru 2017, o 03:10

Chyba też postawiłabym na kolczyki skoro idziemy w biżuterię. Tylko wybrałabym skromne, delikatne żeby nie było ryzyka że gdzieś zawadzi, zgubi czy wywie. W końcu ma tylko 10 lat i wszystko może się zdarzyć.

Awatar użytkownika
ModnaKaho
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2018, o 20:16

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: ModnaKaho » 12 mar 2018, o 18:49

Kolczyki, wisiorki, pierścionki to super prezenty dla dziewczynki, czuje się wtedy jak mała kobietka.

Awatar użytkownika
Żabcia

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Żabcia » 15 kwie 2018, o 12:10

Mam takie pytanie odnośnie prezentu na komunię dla dziewczynki, kupiłam złotą biżuterię, pierścionek, kolczyki i łańcuszek z medalikiem, ale na biżuterii są metki jubilerskie, które oprócz próby i firmy zawierają także cenę, czy powinnam je zamazać czymś, żeby nie były widoczne, czy takich rzeczy się już nie robi??? Nie wiem, co mam zrobić. Może ktoś pomoże...

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: ForumMaster » 15 kwie 2018, o 15:03

Zawsze warto poprosić przy zakupie aby nie wpisywano ceny na metce. Jak już masz taką metkę to myślę że lepiej metkę odciąć tam gdzie cena lub całkowicie usunąć metkę.

p.s.
Zakładam że biżuterię masz pięknie zapakowaną - jak nie to pospiesznie kup piękne pudełko, np: https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria- ... naszyjnika

Obrazek

Awatar użytkownika
Żabcia

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Żabcia » 15 kwie 2018, o 17:41

Mam takie ładne pudełko, bardzo podobne do tego właśnie. Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam :-)

janinaopalska
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2018, o 13:43

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: janinaopalska » 28 maja 2018, o 09:22

Polecam Ci tą markę https://www.ankabizuteria.pl/zegarki, większość ich biżuterii tej marki jest wykonana ze stali szlachetnej, bardzo dobra jakość a i ceny wcale nie aż tak wysokie. Mają bardzo fajne zestawy typu bransoletka lub kolczyki + zegarek. A z takich typowych dziecięcych zegarków to moja córka ma brokatowy zegareczek z ice-watch, Tommy Hilfiger również ma kilka fajnych modeli dla dziewczynek. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kotka matka

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: kotka matka » 29 maja 2018, o 13:56

Mam znajomą, która ma 3 letnią córeczkę, jej bardzo się podobają naszyjniki kotki, które są u nas dostępne na https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-dzieci np:
https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria- ... brne-kotki
https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria- ... -dwa-kotki
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ModnaKaho
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2018, o 20:16

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: ModnaKaho » 2 cze 2018, o 17:38

Hej, ostatnio czytałam artykuł dotyczący prezentu dla dziewczynki na komunię, więc to jest ten przedział wiekowy o który pytasz.

Awatar użytkownika
Mania92
Posty: 13
Rejestracja: 1 cze 2018, o 08:25

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Mania92 » 4 cze 2018, o 06:24

Ja właśnie też szukam prezentu na urodziny chrześnicy. Zabawki ma chyba wszystkie możliwe, więc nie wiem co jej kupić. Ładny ten łańcuszek z kotkiem, ale boje się, że jej się nie spodoba.

Awatar użytkownika
zawieszka

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: zawieszka » 23 sie 2018, o 13:23

A może literka P zawieszka? Oczywiście, jeśli imię dziewczynki zaczyna się na tę literę, w przeciwnym razie oczywiście z inną literką

Awatar użytkownika
asiek

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: asiek » 5 wrz 2018, o 10:29

ja polecam łańcuszek i ładną zawieszkę na niego. Na przykład złota zawieszka serce, która jest wysadzana cyrkoniami, mogłaby jej się spodobać

Awatar użytkownika
Joaska76

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Joaska76 » 10 wrz 2018, o 13:59

Ja od siebie dodam jedynie, że w przypadku prezentów dla dzieci bardzo ważne jest to jak podarunek zostanie zapakowany. Osobiście polecam zainwestować w prezentowe torby papierowe z jakimś pasującym motywem.
Załączniki
pudelka.JPG

Awatar użytkownika
Domka
Posty: 11
Rejestracja: 7 sie 2018, o 20:33

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Domka » 1 paź 2018, o 10:08

No to już jest starsza jak ma 10 lat to faktycznie dylemat co można kupić. Ja ostatnio zastanawiałam się co kupić chłopcu 5-letniemu. Bo zabawek ma sporo, i widzę że nie wszystkimi się bawi, pewni go nudzą :D Ale wpadłam na inny pomysł i kupiłam mu samochodzik elektryczny, jejku jaką radość miał jak zobaczył.

Awatar użytkownika
MeikaPearls

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: MeikaPearls » 15 paź 2018, o 15:51

Jak dla nas ponadczasowym prezentem jest biżuteria z pereł <3 Klasyczne Sztyfciki nigdy nie wyjdą z mody i pasują na każdą okazję. Na MeikaPearls.pl znajdziecie wiele propozycji z naturalnych pereł :)

Arkadiusz33332
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2019, o 14:50

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Arkadiusz33332 » 11 lip 2019, o 14:54

Teraz kupowanie prezentu jest bardzo łatwe.Każdy kto tylko chce to dobre prezenty kupuję.

Carla33
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2019, o 09:26

Re: prezent dla dziewczynki 10 lat

Post autor: Carla33 » 9 sie 2019, o 09:39

Tak, jak proponowano wyżej - fajny zegrarek albo bransoletka będą ok :)

ODPOWIEDZ