prezent na parapetówkę

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
jolinka

prezent na parapetówkę

Post autor: jolinka » 14 mar 2017, o 12:12

Macie jakieś pomysły na prezent na parapetówkę ? Idę co prawda dopiero za miesiąc ale nie mam pomysłu co kupić .

prezent na parapetówkę

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Pajo

Re: prezent na parapetówkę

Post autor: Pajo » 14 mar 2017, o 15:43

świetnym prezentem będzie obrazek papieża na ścianę.
Obrazek

Awatar użytkownika
aniczka82

Post autor: aniczka82 » 10 kwie 2017, o 14:06

Kup kieliszki do wina, lampkę nocną albo zestaw mydelniczek do łazienki. coś co przyda się na nowym mieszkaniu

Awatar użytkownika
monisiaak

Post autor: monisiaak » 11 kwie 2017, o 10:18

a może wprost się zapytaj co jest im potrzebne na nowym mieszkaniu? może jakiś sprzęt do kuchni?

Awatar użytkownika
kasiuniaa

Post autor: kasiuniaa » 18 kwie 2017, o 20:05

tak, dziś jest wiele możliwości podarowania czegoś ładnego na parapetówkę

Dopasowanie do potrzeb szczęśliwych nabywców mieszkania jest najistotniejsze. Jak wszystko urządzone do końca to można kupić coś dla właściciela lub właścicielki z biżuterii czy też srebrny obrazek do postawienie na komodzie czy powieszenia na ścianie - przydaje się też jak przychodzi ksiądz po kolendzie (moja babcia zawsze w pokojach wymieniała obrazy na obrazy ze świętymi jak miał przyjść ksiądz czy ministrant). Tylko takie obrazki srebrne też trzeba dawać z rozwagą i tylko wierzącym, co łatwo sprawdzić, dopytać.

Czasami też faktycznie urządzający parapetówkę mają szczególne życzenie, np tak jak ja chciałam aby kupili mi kanapę ratanową na balkon - i takie prezent dostałam z czego się cieszę do dziś :) .

ODPOWIEDZ