charakteryzacja

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Biżuteria to nie tylko ozdoba, ale także wyraz osobowości. W kategorii "O Biżuterii Modzie w Internecie - jak szukać" znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach w biżuterii na 2023 rok. Dowiedz się, jakie kamienie szlachetne są teraz na topie i jak o nie dbać. Jeśli jesteś początkującym jubilerem, mamy dla Ciebie wiele porad i wskazówek na temat technologii jubilerskich oraz kursów i szkoleń dla początkujących. Dla tych, którzy interesują się historią biżuterii, przygotowaliśmy artykuły o różnych kamieniach szlachetnych i ich właściwościach. A jeśli jesteś przedsiębiorcą w branży jubilerskiej, dowiesz się u nas, jakie nowości czekają na Ciebie w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy do odkrywania świata biżuterii razem z nami!

Mam nadzieję, że powyższy opis spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać!
Awatar użytkownika
bizma
Posty: 7
Rejestracja: 8 lut 2017, o 18:21

charakteryzacja

Post autor: bizma » 12 maja 2017, o 12:48

Witam, jestem tegoroczną maturzystką i planuje iść na kierunek charakteryzacji i efektów specjalnych w szkole Dziewulskich: co myślicie o takim kierunku, znajdę po nim pracę? Bardzo interesują mnie takie rzeczy, a patrząc na portfolio uczniów tej szkoły aż mnie skręca z podekscytowania. A może ktoś z Was był w tej szkole?

charakteryzacja

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
weronika
Posty: 74
Rejestracja: 14 lis 2016, o 22:37

Re: charakteryzacja

Post autor: weronika » 23 maja 2017, o 11:12

Niestety osobiście na taki profil szkoły się nie zdecydowałam, bo mam inne zainteresowania ale jeśli to Cię interesuje to myślę, że warto spróbować :) A co do pracy to jeśli będziesz w czymś naprawdę dobra to zawsze znajdziesz pracę . Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ