Pierścionek zaręczynowy.

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
misiak
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Pierścionek zaręczynowy.

Post autor: misiak » 26 lut 2010, o 14:26

Moment moich zaręczyn pamiętam do dziś, to bicie serca, wielki niepokój i chęć jak najszybszego powiedzenia "tak". Do dziś ten moment tkwi w mojej głowie, jakby to było wczoraj, a minęło już tyle lat. Kobietki moje kochane, waszym zdaniem jaki powinien być pierścionek zaręczynowy? Inne chcą by pokazał jaka wielka to jest ich miłość i najlepiej by był z największym kamieniem i za jak najwyższą kasę. Są też takie, dla których wartość pierścionka się nie liczy, lecz sam fakt podsumowania miłości w tak piękny sposób i pierścionek to tylko gest ku przyszłości. Ja należę do tej drugiej grupy kobiet, gdzie nie ważna jest wartość materialna, lecz to, że jest prosto z serca podarunkiem.

Pierścionek zaręczynowy.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
sylusia
Posty: 22
Rejestracja: 26 lut 2010, o 23:59

Re: Pierścionek zaręczynowy.

Post autor: sylusia » 27 lut 2010, o 01:09

Jestem kolejny raz pod wrażeniem emocji wyrażonych przez Misiaka009, kobieto serio podziwiam twoje umiejętności przelewania słów na forum, chciałam napisać że na papier ale gdzie tu mowa o papierze. Pierścionek zaręczynowy? O czym wy w ogóle marzycie, kiedyś były takie czasy że chop siup i przed ołtarz po samym pozwolenie rodziców. Córką wpajam żeby dobrały sobie takich chłopaków, których będzie stać na jak najlepszy pierścionek zaręczynowy, wtedy na pewno pozwolę im wyjść za moje córki, a tak to nie będę wiedziała czy są w stanie dogodzić moim córkom.

Awatar użytkownika
rybka_2
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2010, o 11:25

Re: Pierścionek zaręczynowy.

Post autor: rybka_2 » 27 lut 2010, o 11:32

Do żeniaczki mi bardzo daleko, nie myślę o tym nawet. Pewnie każda z Was jeszcze nie myślała o tym mają te 15 lat co ja. Lecz marzenia są już pewne w głowie co do dnia ślubu jak i pierścionka zaręczynowego. Stawiaj jednak na to by nie był za drogi ani za tani, najlepiej złoty i z fajnymi diamencikami.

Awatar użytkownika
wwizz
Posty: 17
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:33

Re: Pierścionek zaręczynowy.

Post autor: wwizz » 28 lut 2010, o 00:32

Kiedyś nie było mowy o pierścionkach zaręczynowych nie wiadomo jakiej wartości, niestety takie czasy. Teraz kobiety zbyt wymagające są, rodzice czasami także. Nie rozumiem tego żeby wartość pierścionka zaręczynowego świadczyła o wartości związku czy też małżeństwa. Taki upominek powinien być z czystego serca, bo to się przecież liczy.

Awatar użytkownika
Coco_Chanel
Posty: 15
Rejestracja: 1 mar 2010, o 18:40

Re: Pierścionek zaręczynowy.

Post autor: Coco_Chanel » 1 mar 2010, o 19:47

Najważniejsze w pierścionku zaręczynowym to nie jego wartość, ale piękno. Powinien być efektowny i pasujący do osobowości obdarowanej kobiety. W dzisiejszych czasach wiele ludzi nie zarabia dużych pieniędzy, bierze ślub w dość młodym wieku (na studiach, czy zaraz po) i uważam, że mało którego chłopaka stać na pierścionek za półtorej tysiąca, chyba że jest starszy, ma już jakąs pozycję zawodową i pieniądze, wtedy nie wypada mu kupic taniego pierścionka. Jestem ze swoim chłopakiem trzy lata, kończymy niedługo studia, mieszkamy razem i myslimy o ślubie. Pewnie, że myślę też o pierścionku zaręczynowym, ale nie o jego wartości czy o kamieniach, jakie będą w nim, ale o tym jaki będzie piękny i jak ucieszy się moja rodzina, kiedy go dumnie zaprezentuję na palcu.

ODPOWIEDZ