Jaką markę jubilerską polecacie?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Mikka

Post autor: Mikka » 1 mar 2010, o 18:26

Na rynku jest wiele marek jublierskich, kilka z nich wyraźnie króluje, co oczywiście nie znaczy że są najlepsze. Czasami te mniej rozpromowane są bardziej profesjonalne czy posiadają piękniejszą biżuterię. Jestem ciekawa, jaką markę najbardziej lubicie,którą dażycie zaufaniem i jakie macie miłe/ złe wspomnienia związane z danym salonem.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
wladca_pierscionka

Re: Jaką markę jubilerską polecacie?

Post autor: wladca_pierscionka » 1 mar 2010, o 19:20

Najbardziej znaną marką jubilerską dla mnie jest "Apart", jeżeli już chcę coś lepszego kupić to tam się wybieram, jak i do zwykłych złotników typu "U Mietka". Apart to wiadomo, styl, klasa jak i najwyższej jakości materiały.

Awatar użytkownika
Coco_Chanel

Post autor: Coco_Chanel » 1 mar 2010, o 19:34

Zgadam się, apart jest świetnie rozreklamowaną firmą z ładną prezencją i elegancką biżuterią. Większość swoich pierścionków i naszyjników mam z tej firmy, też często tam kupuję prezenty dla najbliższych i do tej pory nie zdażyło mi się nic przykrego związanego z tą marką. Równie dobra jest marka Yes, też popularna, może nie tak jak Apart, ale myślę że prawie każdy ją kojarzy. Również mam troche biżuterii z tego sklepu i jestem w pełni zadowolona.

Awatar użytkownika
muszka

Post autor: muszka » 4 mar 2010, o 17:35

Tak jak i poprzednicy uważam, że Apart to już renoma i marka godna polecenia. Niestety cenowo stoi także na wysokim poziomie często nieosiągalnym dla normalnych Polaków. Wchodząc do salonu Aparta nie wiedziałam czy jestem na jakiejś ekskluzywnej wystawie czy w sklepie dla normalnych ludzi. Ceny są tak słone jakby przyszło nam płacić za muzealne przedmioty.

Awatar użytkownika
Pajo

Post autor: Pajo » 4 mar 2010, o 19:46

Moim zdaniem Apart jest dobrą firmą no i oczywiście drogą. Na równie wysokim poziomie stoi Yes, a cenowo wydaje mi się przystępniejszy. Mam dużo biżuterii z Yesa i jestem do tej pory zadowolona z jej trwałości i piękna. Dobrze rozreklamowany jest tez W.Kruk, jednak z tej firmy nie posiadam żadnej biżuterii, jedynie słyszałam od koleżanek, że jest ona ładna i równie trwała jak ta np. z Apartu.

Awatar użytkownika
kasiuniaa

Post autor: kasiuniaa » 4 mar 2010, o 21:01

Osobiście polecałabym wszystkim salony jubilerskie W. Kruk, możecie nie tylko kupować w sklepach na mieście ale także tym internetowym. Apart - tego jeszcze nigdzie nie widziałam i nigdy z ich biżuterią nie miałam do czynienia.

Awatar użytkownika
Filonka

Post autor: Filonka » 4 mar 2010, o 22:34

Kasiunia, nie znasz marki Apart i nigdy tam nie byłaś? Apart jest wśród polskich salonów jublierskich jak Macdoland wśród fast foodów, wszędzie są jego reklamy i każdy przynajmniej o nim słyszał.

Osobiście lubię zamawiać przez internet, lubię też apart i Yes, bo są najbardziej dostępne, a także bardzo lubię małe niefirmowe salony, gdzie można znaleźć wiele unikatowych i ciekawych ozdób w przystępnej cenie.

Awatar użytkownika
kasiuniaa

Post autor: kasiuniaa » 18 kwie 2017, o 19:55

Tak, tylko w tych markowych sklepach przepłacasz wielokrotnie, wiecie o tym?
Teraz patrzy się na jakość oferowanej biżuterii, wygląd i cenę oraz na to co powiedzą znajomi a nie na markę.

ODPOWIEDZ