jaka bransoleta dla mężczyzny?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Dotka12

Post autor: Dotka12 » 4 mar 2010, o 20:42

Mój chłopak niedługo będzie miał urodziny i zażyczył sobie biżuterię, najlepiej bransoletę. Jednak jest pewien problem, nigdy wcześniej nie nosił żadnej biżuterii. Jakiś czas temu podpatrzył u kogoś taką bransoletę i od tamtej pory chce dostać na urodziny podobną. Dlatego zwracam się do was forumowicze z prośbą, czy mozecie mi doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze bransoletki dla faceta? Z jakiego materiału powinna być i jakiej grubości?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
E-dama

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Post autor: E-dama » 5 mar 2010, o 13:05

Mężczyzna powinien mieć odznaczającą się bransoletkę na swojej ręce, dość grubą nie taką delikatną jak kobiety ponieważ nie będzie już tego efektu męskiej ręki :) Moja propozycja
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Damianeroo

Post autor: Damianeroo » 6 mar 2010, o 16:59

A ja myślę, że powinnaś zapytać swojego chłopaka, jaką dokładniej bransolete chciałby dostać. Już tak otwarcie rozmawialiscie o prezencie dla niego, że mógłby Ci powiedzieć, co mu się podoba, a co nie. Może wolałby z blaszką, a może taką prezentowaną wyżej przez E-dame. Myślę, że powinnaś go podpytać, wtedy będzie Ci łatwiej i będziesz miała pewność,że mu się spodoba.

Awatar użytkownika
lisek

Post autor: lisek » 6 mar 2010, o 18:59

Uważam, że te z blaszkami jak i ta prezentowana przez E-damę jest prostacka, ni to elegancka ni to modna i okazująca męskość. Preferuje bransolety o normalnych "oczkach", zrobionych na przykładzie łańcuszków, lecz grube i solidnie wykonane.

Awatar użytkownika
Hazel_Eye

Post autor: Hazel_Eye » 8 mar 2010, o 20:01

Takie z blaszkami nie wyglądają prostacko, wręcz przeciwnie. Na urodziny 2 lata temu kupiłam swojemu chlopakowi taką bransoletę z blaszką i na niej wygrawerowałam pewne słowo, które zawsze mobilizowało go do działania. Prezent spodobał mu się niezmiernie, od tamtej pory prawie wszędzie nosi na ręku tę bransoletkę. Jest sportowcem, więc tym bardziej czuje się przywiązany do tej bransoletki, mówi mi że często przed meczem patrzy na nią i czuje przypływ energii. Wygląda przy tym tak samo męsko, jak i bez niej.

Awatar użytkownika
123projekt

Post autor: 123projekt » 9 mar 2010, o 17:33

Bardzo fajnie prezentuje się ta bransoletka ze zdjęcia, te tzw. z blaszką też są jak najbardziej ok, lecz wole te łączone ze skórą, jakimiś plecionymi rzemykami. Takie dodatki podkreślają osobowość danego mężczyzny, ale z tego co zauważyłem to mężczyźni często noszą te gumowe bransoletki czy też jak to tam się nazywa. Są one dedykowane jakimś celom zawsze, albo stop rasizmowi, paleniu, narkotykom itd. Bardzo podoba mi się cel noszenia tych niby bransoletek, i bardzo fajnie się prezentuje na rękach u sportowców.

Awatar użytkownika
kika75

Post autor: kika75 » 8 wrz 2010, o 14:54

mi bardzo podoba się biżuteria męska wykonanal ze skóry połączona z metalem dyrberg-kern ma właśnie taką rok temu na gwiazdę kupiłam mężowi właśnie taka bransoletke był zdziwiony moim wyborem ale teraz bardzo mu sie podoba...

Awatar użytkownika
Kamil

Post autor: Kamil » 9 wrz 2010, o 07:42

Jako facet, powiem krótko: bransoletka ma być szeroka i ze złota, ewentualnie srebrna w tańszej wersji.

Awatar użytkownika
rebel88

Post autor: rebel88 » 3 lis 2010, o 19:26

osobiście uważam, że najbardziej atrakcyjną biżuterią jakakolwiek powinni nosic mężczyzni to segarki i oczywiscie pierścionki slubne. No ale jeśli chodzi o bransolety, sądze, że najlepsza by była taka nie 'gruba', by twój chłopak nie wyglądał jak gangster. Delikatna, lub też płaska z wygrawerowanym miłym napisem:)

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 3 gru 2010, o 17:22

Moim zdaniem jeżeli to Twój chłopak,to możesz kupić mu delikatną,srebrną obrączkę lub ewentualnie elegancką bransoletę,o czym mowa powyżej. Osobiście chyba bardziej chciałbym bransoletę.

Awatar użytkownika
klara

Post autor: klara » 18 sty 2017, o 17:12

Ja kupiłam dla swojego męża ostatnio srebrną bransoletę, biżuteria męska na ankabizuteria.pl jest bardzo fajna a ceny też nie przerażają. Poszukaj tam czegoś odpowiedniego :)

Awatar użytkownika
Madzialajna

Post autor: Madzialajna » 31 sty 2017, o 14:26

Hm, myślę, że jakaś kieta będzie dobrą biżuterią dla faceta albo elegancki zegarek. Co do biżuteri to polecam stronki ze sklepami internetowymi z ciekawymi promocjami i rabatami

ODPOWIEDZ