Gdzie kupowac biżuterię?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
mery0007

Re: Gdzie kupowac biżuterię?

Post autor: mery0007 » 5 cze 2017, o 19:45

Hej, Może zainspiruje was biżuterią artystyczną?
Polecam strony z ciekawą galerią i do zakładki kontaktu mile widziane opinie:)

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Biżuteria Sutasz

Post autor: Biżuteria Sutasz » 17 lip 2017, o 19:23

Bardzo Polecam Własna ręcznie robione

Awatar użytkownika
gdrsao

Post autor: gdrsao » 28 sie 2017, o 14:40

Od kilku lat już kupuje w sklepie internetowym Axios, biżuteria dobrej jakości, nie sprzedaj podróbek z Chin. Miła obsługa i lepsze ceny niż w normalnych sklepach z biżuterią

Awatar użytkownika
Marcino

Post autor: Marcino » 29 sie 2017, o 15:43

Jakie kolekcje podobały się najbardziej?

Awatar użytkownika
ania564

Post autor: ania564 » 30 sie 2017, o 11:35

Wolę kupować w stacjonarnych sklepach. Można dokładnie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć, ale zdarza sie, że kupuje przez internet jak coś wyjątkowego wypatrzę :)

Awatar użytkownika
earkad

Post autor: earkad » 9 lis 2017, o 10:29

Sklepy stacjonarne naliczają sporą marżę do swoich wyrobów, z pewnością w internecie znaleźć można produkty równie wysokiej jakości w atrakcyjniejszych cenach.

Awatar użytkownika
Maggda

Post autor: Maggda » 3 gru 2017, o 20:30

Najlepiej tam gdzie kupują Twoje koleżanki oraz koledzy ale coś innego oryginalnego.

Awatar użytkownika
Greg

Post autor: Greg » 3 gru 2017, o 20:47

na pewno więcej przyjemności będzie z zakupu biżuterii przez internet, będzie też taniej niż w salonach w galeriach

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 4 gru 2017, o 09:14

Galerie mają to do siebie że pozwalają przy okazji zakupów w marketach zerknąć co jest obecnie modne, co się nosi. Należy z tego korzystać bo to dostajecie za darmo. Można też za darmo dowiedzieć się jakie się nosi rozmiar pierścionka, przymierzyć jak długi łańcuszek najbardziej nam odpowiada oraz zapytać sprzedawcę jak rozpoznać kamienień szlachetny i co to takiego próba srebra czy złota.
Oczywiście można też zlecić naprawki drobne, ale to już poza salonem jubilerskim bo jest tam za drogo. Najlepiej iść do złotnika który zna się na naprawach jubilerskich - najlepiej do takiego staro wyglądającego zakładu jubilerskiego, bo tam zapewne jest ktoś kto zna się na rzemiośle i naprawi bardzo dobrze biżuterię czy zegarek.

Awatar użytkownika
Aleksandra

Post autor: Aleksandra » 11 gru 2017, o 20:00

Witajcie,
A ja zachęcam do zakupu przez Internet. I to nie tylko dlatego, że może być taniej - ale przede wszystkim dlatego, że wybór jest ogromny i łatwiej znaleźć coś wyjątkowego. Stronię raczej od sieciówek, tam ciężko jest mi znaleźć coś indywidualnego - wszystko to seryjna produkcja. I to chyba był jeden z powodów, dla których założyłam własny sklep :) Staram się tworzyć biżuterię z kamieni szlachetnych tylko w unikalnych wzorach i najczęściej na specjalne zamówienie. Jeśli ktoś chciałby mnie przetestować - zapraszam do siebie - zawsze chętnie doradzę i podpowiem :)
Pozdrawiam!
Aleksandra

Awatar użytkownika
Leticia

Post autor: Leticia » 19 gru 2017, o 22:02

Potrzebne wsparcie. Mój młodszy brat planuje oświadczyć się swojej dziewczynie w Sylwestra, nie ma jeszcze pierścionka, ale jego wybranka serca marzy o pierścionku z Tousa, nie powiedziała który to ma być konkretnie bo chce niespodziakę. Ja wypatrzyłam ten
712375001-0[1].jpg
pierścionek zaręczynowy
ona nie lubi tradycyjnego złota więc wybrałam białe złoto, z małymi diamencikami i topazem. Pierwsza sprawa - co myślicie o takim pierścionku? Nie jest zbyt prosty i skromny? Drugie pytanie - czy któraś z Was zamawiała coś na ich stronie i w ogóle ma jakąś biżuterię tej marki i może coś powiedzieć na podstawie własnych doświadczeń. Bratu się ten egzemplarz podoba i jest prawie zdecydowany, ale dobrze byłoby dowiedzieć się wcześniej jak sprawuje się ta biżuteria. Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
lika89

Post autor: lika89 » 19 gru 2017, o 23:21

zamiast tego drogiego za kilka tysięcy pomyśl o niemieckiej precyzji:

Obrazek

https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria- ... tansanitem

Jest to pierścionek z prawdziwym tansanitem. Cudo!

Awatar użytkownika
Leticia

Post autor: Leticia » 30 gru 2017, o 11:53

Nie zawsze się tak da, zwłaszcza gdy osoba ma już coś upatrzonego i rozczarowaniem byłoby gdyby tego nie dostała. Osobiście uważam, że cena nie jest ważna (w sensie pierścionek nie musi być drogi, ważne żeby sie podobał). Spotkałam się jednak z teorią, że pierścionek zaręczynowy powinien kosztować minimum dwie pensje narzeczonego :) pewnie mówią tak ci, którzy nie chcą się zaręczyć żeby mieć wymówkę ;) tak czy siak, pierścionek wybrany i teraz wielki dzień. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę fajnie i powinna być zadowolona. NIe wiem czemu, ale stresuję się tym wydarzeniem chyba nawet bardziej niż brat :)

lenadar

Post autor: lenadar » 19 sty 2018, o 11:54

Też zachęcam do kupna przez internet. Jeżeli kogoś nie stać na prawdziwą biżuterię może się zadowolić sztuczną co prawda wygląda mniej zachwycająco ale cóż. W sklepach internetowych mają ogromny wybór takiej biżuterii w hurtowych ilościach i cenach.

Awatar użytkownika
krzysztof5

Post autor: krzysztof5 » 25 sty 2018, o 15:41

Według mnie też warto kupować przez internet. Ja też już kilka razy to robiłem i zawsze wszystko OK. nawet kiedyś jak miałem wątpliwości czy mam prawdziwy diament to załatwiłem z firmami internetowumi że im go wysłałem, oni go sprawdzili o odesłali z powrotem. Nie ma co chodzić po sklepach jak wszystko można załatwić z domu ;)

Awatar użytkownika
hoot

Post autor: hoot » 30 sty 2018, o 14:41

Najczęściej internetowo ze względu na większy wybór i cenę... Planuje zakupić dla siostrzenicy na komunie bransoletkę "iskrząca biel" z http://www.perla-bizuteria.pl/ Co o niej myślicie?

Awatar użytkownika
Sergiusz

Post autor: Sergiusz » 12 lut 2018, o 17:32

Biała biżuteria kojarzy mi się ze ślubem i niewinnością. Zwracajcie uwagę na to jaką biżuterię dajecie bo każda z nich może mieć specyficzne znaczenie.

Awatar użytkownika
krzysztof5

Post autor: krzysztof5 » 15 lut 2018, o 14:27

Jakby ktoś pytał to korzystałem z usług http://www.pollabo.pl/
Jak najbardziej mogę polecić :)

Awatar użytkownika
ModnaKaho

Post autor: ModnaKaho » 15 lut 2018, o 22:43

ja kupuje od koleżanki, która robi własnoręcznie

ODPOWIEDZ