Swarovski

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.

Swarovski - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Biżuteria-Srebrna

Swarovski

Post autor: Biżuteria-Srebrna » 22 lip 2011, o 23:04

Każda kobieta wie co to "biżuteria Swarovski" a mężczyźni wiedzą, że to najpopularniejsza i najbardziej pożądana biżuetria. W rzeczywistości jest to biżuteria w której znajdziemy kryształki Swarovskiego. Aby mieć pewność, że to "Swarovski", wybierajmy tylko biżuterię z certyfikatem "SWAROVSKI ELEMENTS".

Jedynym w Polsce dystrybutorem Swarovskiego jest firma Spark. Oryginalną biżuterię Swarovskiego firmy Spark oferuje sklep z biżuterią srebrną https://www.google.pl/search?q=in:+anka ... +jenniferk- w szczególności na uwagę zasługują kolczyki, które nosi Jennifer Lopez w teledysku Pit Bull:
Swarovski promoway przez Jennifer

Swarovski

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Swarovski

Post autor: ForumMaster » 7 paź 2011, o 21:54

Jak pokazują badania wśród kobiet, Swarovski jest najlepiej znaną marką biżuterii. Mało kto wie, że często mówiąc o biżuterii Swarovski mamy na myśli bardzo piękne kryształki Swarovskiego.
Obrazek
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
AnKa-Bizuteria-Sklep

Post autor: AnKa-Bizuteria-Sklep » 27 lis 2011, o 19:47

To przecież oryginalne kolczyki, które nosi Jennifer Lopez w swoim hitowym teledysku. Kryształki Swarovski świecą się niesamowicie. :)
www.AnKa-Bizuteria-Sklep.pl - Sklep z biżuterią srebrną oraz ręcznie robioną

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:30

Czy ja wiem? Ta biżuteria bazuje głównie na błyszczących kryształach i mi osobiście nie bardzo się to podoba,brakuje tutaj oryginalności. Ale to tylko moje zdanie.

Awatar użytkownika
zuziak1

Post autor: zuziak1 » 23 sie 2012, o 06:30

Te kolczyki są niesamowite, założyłam je pierwszy raz na swoim ślubie. Efekt był powalający, widziałam jak kobiety patrzyły i zazdrościły.
A te świecące kryształki...

Awatar użytkownika
Modelka

Post autor: Modelka » 31 sie 2012, o 14:48

Zareklamowała te kolczyki Jennifer Lopez, a teraz są pożądaniem wielu kobiet na całym świecie:
http://www.753.pl/bizuteria-komplet/sre ... lopez.html

p.s.
cena jest bardzo dobra za srebro z kryształkami swarovskiego :)

Awatar użytkownika
Aniciak

Post autor: Aniciak » 19 wrz 2012, o 14:14

a bardzo ładne:) podobaja mi się

Awatar użytkownika
Modelka

Post autor: Modelka » 27 wrz 2012, o 18:51

Przygotowania przed koncertem Jennifer Lopez, który właśnie się odbywa na gdańskiej PGE ARENIE.
Załączniki
Swarovski.png
biżuteria Swarovski

Awatar użytkownika
Dagmarr

Post autor: Dagmarr » 7 gru 2012, o 15:00

Biżuteria swarovski jest absolutnie genialna. Zawsze wydawała mi się taka elitarna, dopóki nie przeczytałam artykułu dotyczącego produkcji tej biżuterii i że to zwykłe szkło ;p ale za to jaki piękne szkło. Można ją kupić w wielu salonach m.in w pandorze, ale widziałam, że [WYMODEROWANO] mają tańsze koraliczki z kryształkami Swarovski :)

Awatar użytkownika
Modelka

Post autor: Modelka » 16 lut 2013, o 23:00

Zamiast kupować biżuterię z logo łabędzia, lepiej ją kupić w sklepie AnKaBizuteria.pl - mają tam w atrakcyjnych cenach wyroby marki "SPARK". Wykonane są z tych samych kryształków Swarovskiego co oryginalna bardzo droga biżuteria z łabędziem w logo.
Załączniki
logo_swarovski.jpg
Swarovski

Awatar użytkownika
Karolina

Post autor: Karolina » 16 lut 2013, o 23:22

W Polsce Swarovski otworzył sporo sklepów w galeriach handlowych z logo łabędzia, ale szybko się przekonał, że mają abyt drogą bizuterię i salony zamknęli. Pozostały tylko salony Swarovski Elements z kryształkami Swarovskiego ...

Faktycznie w Polsce jest tylko kilka sklepów sprzedających biżuterię z oryginalnymi kryształkami Swarovskiego, w internecie największe zaufanie ma "AnKa Biżuteria".

Faktem jest, że kryształki Swarovskiego mienią się niesamowicie - ale tylko te oryginalne. Pytajcie o certyfikaty tych kryształów (nie jest to kamień naturalny) przy zakupie biżuterii - mało kto wie, że do każdej sprzedawanej biżuterii wykonanej z oryginalnych kryształków Swarovski zawsze jest dodawany certyfikat.

Awatar użytkownika
tomaszko

Post autor: tomaszko » 24 lut 2013, o 11:46

Na dzień kobiet jak podaruję żonie takie kolczyki Swarovskiego co nosi Jennifer Lopez, to będzie zadowolona? Kwiatek kosztuje dziś w 2013 ok.60zł za bukiet róż, to lepiej chyba takiego Swarovskiego kupić za 250zł: kolczyki posłużą przez wiele lat, a kwiaty maksymalnie kilka tygodni.

ODPOWIEDZ