Jaka drobna biżuteria dla koleżanki?

Kobiety mają różne gusty, lecz istnieją pewne zasady ogólne (szczególnie dla Panów) jaka biżuteria jest odpowiednia dla np. nastolatki, młodej żony, przyjacióki, czy starszej pani.
Awatar użytkownika
Kokosanka

Post autor: Kokosanka » 5 mar 2010, o 13:12

Od niedawna, bo od pół roku,bardzo mocno koleguję się z jedną koleżanką ze studniów. Spędzamy dużo czasu razem i czuję, jakbyśmy były pokrewnymi duszami, jednak nie znamy się na tyle długo by mówić o sobie przyjaciółki. Ona ma za tydzień urodziny i myślałam, żeby kupić jej coś drobnego, najlepiej z biżuterii (widzę, że nosi dużo ozdób, często je zmienia i bardzo lubi). Nie mam jednak pomysłu, co z biżuterii mogłoby być na tyle drobne i ładne zarazem, żeby nie poczuła się zobowiązana do czegoś, ale żeby nie pomyślała, że prezent jest tanią pierdółką. Proszę o rady.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Charlotte

Re: Jaka drobna biżuteria dla koleżanki?

Post autor: Charlotte » 6 mar 2010, o 16:42

Pomyśl może o jakiejś srebrnej zawieszce czy kolczykach, unikaj pierścionków. Na Twoim miejscu zwiedziłabym jakiś salon jubilerski np Yes czy Apart, tam znajdziesz wiele niedrogich, ale ładnych zawieszek np z cyrkoniami, podobnie będzie z kolczykami. Taki prezent będzie ładnie się prezentował, ponadto nie będzie Cię wiele kosztował i myślę, że nie wpędzi koleżanki w zakłopotanie.

Awatar użytkownika
lisek

Post autor: lisek » 6 mar 2010, o 18:56

Poszperaj w tym sklepie, powinnaś coś znaleźć odpowiedniego dla koleżanki http://www.753.pl znalazłem prezent dla mojej dziewczyny i bardzo się jej spodobał. Nie będę pokazywał co bo pomysł skradniesz i mi biedna się załamie, że ktoś inny ma taką samą biżuterię co i ona.

Awatar użytkownika
123projekt

Post autor: 123projekt » 9 mar 2010, o 17:01

Bym zaproponował zakup jakiś koralików bardzo modnych u młodzieży i ludzi młodych, ale wcześniej napisałaś, że boisz się o zdanie twojej koleżanki na temat zakupionej przez Ciebie biżuterii. Niby nie powinno się zaglądać darowanemu koniowi, lecz wiemy w jakim świecie żyjemy i większość z nas oczkuje takich prezentów, które pokażą ile dla danej osoby znaczymy. Sam zakupiłbym pewnie jakieś fajne, pasujące do koleżanki koraliki drewniane z fajnymi ozdóbkami, lecz także bałbym się o jej zdanie.

Awatar użytkownika
agrafka

Post autor: agrafka » 14 lut 2011, o 14:54

Ja ostatnio swojej dobrej koleżance ze studiów kupiłam na urodziny taki zestaw: https://www.google.pl/search?q=drobna+b ... l&tbm=isch była bardzo zadowolona! Może inaczej nie była, a jest bo przynajmniej dwa razy w tygodni ma na sobie, więc chyba jej się podoba :)

Awatar użytkownika
dorocia

Post autor: dorocia » 21 lut 2011, o 16:47

Szukam czegoś drobnego dla koleżanki. Chciałabym podziękować jej za pomoc w zdaniu pewnego egzaminu ;) mozecie mi coś polecić? zastanawiam się nad tymi kolczykami. Co myślicie?

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 25 kwie 2011, o 09:45

Ja również jestem zdania,ze najlepszym wyborem będą tutaj kolczyki lub delikatny naszyjnik. Te dwie rzeczy wchodzą w grę,ale poszukaj ich jeszcze w sklepach internetowych. Wybór masz naprawde spory.

Awatar użytkownika
Mgiełka26

Post autor: Mgiełka26 » 26 lis 2013, o 14:21

Ja zamówiłam w prezencie mojej koleżance srebrną bransoletkę z My Way Jewellery na delikatnym łańcuszku z piękną zawieszką w kształcie skrzydła z kolekcji Love Life to nowość z ich kolekcji. Bransoletka jest delikatna i będzie pasowała na każdą okazję.

ODPOWIEDZ