Pierścionek Zaręczynowy- Apart i Yes

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Audrey H.

Post autor: Audrey H. » 6 mar 2010, o 17:11

Jako że pierścionki zaręczynowe często sprawiają problem mężczyznom, a także nierzadko kobietom, chciałabym wam zaprezentować kolekcje zaręczynowe dwóch znanych i lubianych marek : Apart i Yes. Obie marki mają specjalnie wyodrębnione pierścionki, które można ofiarować kobiecie prosząc o rękę, w ten sposób firmy ułatwiają klientom wybór i pomagają dokonać właściwego. Na podanych stronach są obie kolekcje, obejrzyjcie i porównajcie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.ankabizuteria.pl/
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
sklepik_one

Re: Pierścionek Zaręczynowy- Apart i Yes

Post autor: sklepik_one » 10 mar 2010, o 14:20

Oferowane pierścionki zaręczynowe bardzo fajne, lecz i ich ceny są bardzo fajne :D nie ukrywam, że u mnie dostaniecie tańsze i pewnie ładniejsze. Tutaj płacicie za markę dlatego ta cena taka wysoka czasami, w niektórych przypadkach cena pierścionków zaręczynowych w Aparcie i Yes jest dość umiarkowana. A jak by Wam się tak kolekcja nie podobała to poszukajcie u miejscowych złotników czegoś dla przyszłej narzeczonej.

Awatar użytkownika
Kruk

Post autor: Kruk » 10 kwie 2010, o 11:56

Ja preferuję srebrne pierścionki. Ostatnio bardzo modne są z czerwonymi i białymi koralami. Można znaleźć również takie srebrne komplety: kolczyki, pierścionek oraz bransoletkę.
Załączniki
file_5_18[1].jpg
pierścionek z koralem

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 28 gru 2010, o 13:48

A ja najbardziej lubię złote pierścionki,sa tradycyjne i jednocześnie piękne. A tylko te firmy wchodzą w grę? Bo u mnie w sklepie również jest bardzo duży wybór pierścionków,zapraszam:)

Awatar użytkownika
Marek

Re: Pierścionek Zaręczynowy- Apart i Yes oraz AnKa Biżuteria

Post autor: Marek » 5 kwie 2015, o 08:36

Jaki to sklep? Ze znanych marek przychodzi mi do głowy tylko "AnKa Biżuteria" , "Apart" oraz "Yes", ewentualnie aberis...

Awatar użytkownika
ann

Post autor: ann » 23 kwie 2015, o 08:12

Przestrzegam przed kupnem w salonie Duke mieszczacym sie w Zamościu i Rzeszowie. Jedno wielkie naciaganie.Zrobili mi obrączki z o wiele wieksza waga zlota ktore kosztowaly 500 zl wiecej niz bylo ustalone mimo wliczonej wiekszej wagi na umowie. Na umowie brak ceny brak wagi braj niczego waznego.Jestem zla na siebie że zaufalam pani z krecona wloszka

Awatar użytkownika
Marek Nowak

Post autor: Marek Nowak » 23 kwie 2015, o 16:58

Dobrze wiedzieć gdzie kupować ale też warto wiedzieć gdzie nie kupować - dziękuję w imieniu wszystkich uczestników forum za taką informację :)

Osobiście uważam, że takie lokalne sklepy muszą naciągać aby przetrwać na rynku. Dla porównania "AnKa Biżuteria" czy "Apart" mają zasięg międzynarodowy i tam każdego klienta szanują, chociaż co do Apart są różne opinie...

ODPOWIEDZ