Reklama firmy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Reklama firmy

Re: Reklama firmy

autor: marian332 » 6 cze 2021, o 19:43

Poszukujesz fajnej reklamy na swoją ściane w firmie? Wystarczy że skontaktujesz się na stronie szyldy reklamowe wrocław i tam przedyskutujesz co tobie najbardziej odpowiada jeśli chodzi o wnętrzna firmy. Możesz postawić na neon który będzie fajną nowoczesną reklamą. Możesz też postawić na szyld. Polecam do obejrzenia oferty.

Re: Reklama firmy

autor: alessandra51 » 2 cze 2021, o 12:35

Jeśli sprzedajesz w sieci lub tworzysz i myślisz o dotarciu do nowych odbiorców i potencjalnych klientów, zdecydowanie warto zająć się pozycjonowaniem własnej strony internetowej. W ten sposób zwiększysz własną widoczność. Ludzie dowiedzą się, że istniejesz, a jeśli ich zainteresujesz, to nie tylko odwiedzą witrynę, ale kupią produkt lub zapiszą się na newsletter.

Re: Reklama firmy

autor: Sławka18 » 24 mar 2021, o 12:56

Ja ostatnio trafiłam artykuł na temat tego, że event jest podstawowym narzędziem public relations. Ktoś ma jakieś info na ten temat, jak się to sprawdza w praktyce?


Czym jest Public Relations (PR)?
Zacznijmy od początku, czyli od wyjaśnienia pojęcia ,,Public Relations”. Istnieje wiele definicji PR-u. Najogólniej rzecz ujmując, PR, czyli z ang. relacje publiczne, to zarządzanie komunikacją między organizacją, a jej otoczeniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym). Celem działań public relations jest dbanie o dobry wizerunek organizacji. PR jest najbardziej efektywny, kiedy pozostaje częścią zarządzania organizacją.

Event jako narzędzie PR firmy
Jak już wspomnieliśmy, do realizacji celów z zakresu PR wykorzystuje się wiele narzędzi i metod. Jednym z nich jest event, który służy do promocji, budowania i kształtowania wizerunku oraz opinii społecznej. Historia eventu i jego związku z PR sięga starożytności. Jednymi z pierwszych wydarzeń, tworzonymi z myślą o personal brandingu, były igrzyska. Ich celem była nie tylko rozrywka, ale także umacnianie więzi. Pomimo że od tego czasu minęło mnóstwo czasu, obecnie eventy działają na podobnej zasadzie. Odgrywają ogromną rolę w procesie budowania wizerunku marki, służą do wypromowania produktów czy usług, wzbudzenia zainteresowania oraz dialogu z uczestnikami.

Pamiętaj, jeżeli decydujesz się na event, musi on być dostosowany do działalności firmy oraz zintegrowany z wizerunkiem, jaki marka reprezentuje!

Dlaczego warto wykorzystać event do budowania relacji z otoczeniem?
W zależności od celu eventu można oddziaływać na wybrane przez siebie aspekty, promować konkretne produkty, usługi, idee czy kształtować wizerunek firmy społecznie odpowiedzialnej (CRS). Event to także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu, dialogu, interakcji z otoczeniem (klientami, kontrahentami). Stanowi więc doskonałe uzupełnienie kampanii PR-owej lub marketingowej. Łączy w sobie kilka mniejszych narzędzi, które skumulowane, są doskonałym sposobem na dotarcie do naszego odbiorcy. Event marketing można traktować jako szerszy i rozbudowany plan działania, którego efekty są długofalowe i rozłożone w czasie lub jako mniejszą akcję promocyjną nastawioną na konkretny cel. Warto pamiętać, że nawet jedno dobrze zorganizowane wydarzenie może dostarczyć sporo cennego materiału, który jeszcze przez długi okres posłuży do prowadzenia działań promocyjnych firmy. Wreszcie eventy mogą się bezpośrednio przełożyć na wzrost sprzedaży i liczbę klientów.

Dzięki organizacji eventów możesz:

poprawić wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki;
zwiększyć sprzedaż;
wypromować markę, nowy produkt lub usługę.

Re: Reklama firmy

autor: renata w » 23 sty 2021, o 11:18

Dokładnie agencja marketingowa, potrafi zrobić doskonała kampanię, wiem bo sama korzystałam z usług I dzięki nim moja firma zaczęła sprawniej działać w sieci. Mam teraz dużo więcej klientów niż wcześniej.
Prowadząc kampanie marketingowe i obsługując topowe marki na naszym rynku korzystaliśmy z bardzo wielu narzędzi marketingowych. Mieliśmy możliwość testowania zarówno narzędzi reklamowych Google, social media, marketingu szeptanego, content marketingu. Realizowaliśmy kampanie z wykorzystaniem telewizji, radia, prasy.

Re: Reklama firmy

autor: terenka22 » 23 sty 2021, o 10:50

Dobrze jest skorzystać z usług agencji marketingowej

Re: Reklama firmy

autor: bogdan222ą » 9 lis 2020, o 20:27

Moja bardzo bliska koleżanka pochwaliła mi się kilka dni temu że skorzystała z bardzo dobrego grafika .Sam z tego grafika także będę chciał skorzystać.

Re: Reklama firmy

autor: marian332 » 27 paź 2020, o 11:24

Reklama firmy jest bardzo ważna. Ja właśnie ostatnio postanowiłem że swoją firmę będę reklamować zagranicą skorzystałem wtedy tłumacz przysięgły norweskiego poniewaz na ich stronie jest własnie opcja tłumaczenie też dla firm. Polecam

Tłumacz norwerski-polski

Biuro tłumaczeń online, które pracuje w wielu rodzinach językowych, wykonując tłumaczenia m.in. na norweski i z norweskiego. Popularność tego języka z grupy skandynawskich języków germańskich stopniowo rośnie, więc nie mogło zabraknąć go w naszej ofercie. Łącznie pracujemy w ponad pięćdziesięciu światowych językach w stu kombinacjach językowych, a specjalizujemy się w przekładach tekstów zwykłych, specjalistycznych i prawnych. Tłumaczyliśmy dla klientów z praktycznie każdej branży – medycznej, kosmetycznej, budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej…

Dla usprawnienia pracy używamy nowoczesnej metody CAT, czyli zbioru rozwiązań usprawniających translacje. Ponadto nasz zespół liczy aż siedmiuset tłumaczy w tym tłumacz przysięgły norweskiego, dzięki czemu możemy zająć się każdym tekstem niemal od ręki, szybko go przekładając np. na norweski. Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach dokumentów każdego typu, a wszystkie zlecenia realizujemy jak najsprawniej – chcemy, aby wróciły do Ciebie jak najszybciej i w doskonałym stanie edytorskim. Bez względu na charakter i obszerność przesłanych tekstów zapewniamy sprawną obsługę – zespół pracuje dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.
Język norweski w tłumaczeniach

Jako profesjonaliści dbamy o najmniejsze detale, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami – znajdują się wśród nich także native speakerzy. Oferujemy klientom szeroki wachlarz usług translacyjnych w wielu odmianach językowych (wykonujemy np. przekłady na norweski i na odwrót). W zakres naszych kompetencji wchodzą tłumaczenia stron internetowych, prywatnej korespondencji listownej, przekłady pisemne, przysięgłe, biznesowe czy rozmów telefonicznych. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji praktycznie przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Z nami szybko i wygodnie zrealizujesz interesujące Cię przekłady.

Re: Reklama firmy

autor: nubarim11 » 21 wrz 2020, o 12:35

Teraz zwraca się ogromną uwagę na to by firma miała dobrą reklamę. Teraz też wiele przedsiębiorstw które zmagają się z dużą konkurencją korzystają z usług firm pracują tu doświadczone, specjalnie przeszkolone osoby z wieloletnim doświadczeniem są doskonale przygotowani do zwalczania zagrażających ich Klientom podmiotów.

Re: Reklama firmy

autor: Klaudiusz.K » 12 sie 2020, o 17:39

Polecam pozycjonowanie strony internetowej to super reklama dla firmy, współpracuję z Instytutem Cyfryzacji i jestem mega zadowolony z efektów pracy
Załączniki
cyfrowa_firma_2021[1].png

Re: Reklama firmy

autor: karol3332 » 7 sie 2020, o 05:39

Ja mam rewelacyjną firmę. Chodź ostatnio musiałem skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy .Każdemu polecam te biuro rachunkowe.

Re: Reklama firmy

autor: Lanta » 24 lip 2020, o 09:16

Najlepiej jest dopasowac reklame do tego czym zajmuje się nasza firma. Metod reklamy jest bardzo wiele
reklamowanie na facebooku
reklamowanie na instagramie
reklamy google ads
mailing
oraz co najważniejsze ladna oraz wygodna strona online, dobrze jest tym samym zainwestować w odpowiedniej jakości oprogramowanie ecommerce:Systemy B2B to nowoczesne, zintegrowane z systemem sprzedaży internetowej platformy obsługi transakcji handlowych. Systemy B2B to nie tylko sklepy internetowe, ale platformy świadczenia usług w kanałach B2B i B2C, które umożliwiają sprzedaż produktów i usług w prosty sposób. Klient uzyskuje m.in. możliwość bezpośredniej komunikacji ze swoim opiekunem handlowym, złożenia zamówienia czy wymiany plików przy użyciu jednej funkcjonalnej platformy.

E-commerce to również możliwość uporządkowania internetowych procesów sprzedażowych Twojego przedsiębiorstwa oraz uproszczenia drogi obsługi zamówienia do kilku intuicyjnych kroków. Klient w łatwy sposób może znaleźć produkty, które go interesują oraz dokonać zakupu i płatności z poziomu dedykowanego panelu klienta.

Oferowane przez naszą firmę rozwiązanie B2B oparte zostało na autorskim silniku obsługi systemu zamówień, przez co daje szerokie możliwości adaptacji do wymagań Twojej organizacji, a po uruchomieniu dalszego swobodnego rozwoju rozwiązania zgodnie ze zmieniającymi się oczekiwaniami.

Platforma B2B pozwoli Ci na indywidualne traktowanie każdego z Twoich odbiorców. Możesz przykładowo dobrać produkty wyświetlane w B2B do branży odbiorcy, a także przypisać im indywidualne ceny i promocje, które widoczne będą tylko dla wybranej grupy docelowej.

System ITC B2B E-commerce rozwijany jest przez naszą firmę nieprzerwanie od 10 lat. W tym czasie znalazł kilkadziesiąt zastosowań zarówno w kanale B2B, jak i B2C, w przedsiębiorstwach handlowych i usługowych oraz w wersji dedykowanej dla producentów. System może funkcjonować jako oddzielny serwis lub część witryny informacyjnej przedsiębiorstwa.

Wdrażając e-commerce otrzymujesz ściśle zintegrowaną z ERP platformę transakcyjną, stanowiącą nowoczesny front-end internetowy do wsparcia relacji z odbiorcami.

System sprzedaży B2B to profesjonalna platforma internetowa, która spełnia oczekiwania kontrahentów biznesowych pozostających w relacji handlowej z Twoim przedsiębiorstwem. To internetowe centrum kontaktu z klientem, obsługujące wszystkie etapy transakcji handlowej, od utworzenia oferty po rozpatrzenie reklamacji. Automatyzacja i zaawansowane wspomaganie standardowych czynności zapewnia szybką i sprawną obsługę przyjmowania zamówień bezpośrednio z platformy B2B.
Dlaczego warto korzystać z platformy B2B?

System sprzedaży B2B to zaawansowany system informatyczny, przynoszący wiele korzyści dla przedsiębiorcy. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na redukcję kosztów związanych ze sprzedażą, poprawę komunikacji z klientem, co za tym idzie większe zadowolenie oraz komfort klienta, a także usprawnienie procesu sprzedaży.

Systemy B2B dedykowane są w szczególności hurtownikom, dystrybutorom, producentom oraz pośrednikom handlowym.

Platforma usprawnia komunikację na wszystkich etapach procesu, umożliwia obu stronom, na przykład dystrybutorowi i kontrahentowi, daleko idącą ingerencję. Ułatwienie wymiany informacji, czytelna wyszukiwarka produktów, przejrzysty katalog, rozbudowany oraz intuicyjny system zamawiania produktów to najważniejsze cechy systemów.

Wbrew pozorom to wcale nie chęć zwiększenia sprzedaży jest głównym motywem tworzenia systemów B2B – zautomatyzowanie części procesów pozwala na ograniczenie kosztów, ale przede wszystkim zwiększa efektywność działu handlowego.

Zwykłe sklepy internetowe posiadają uproszczony moduł cen oraz promocji, najczęściej dostępne są wyłącznie dwa cenniki – jeden zawierający podstawowe ceny, a drugi to promocje na wybrane produkty. Natomiast rozbudowane systemy B2B umożliwiają zarządzanie zaawansowanymi modułami cenników i grup klientów m.in. poprzez przyznawanie indywidualnym klientom zniżek, a także dodatkowych rabatów na wybrane zamówienia. Stosowane są zróżnicowane grupy cenowe.

W systemach B2B wyszukiwarka produktów może być dostosowana do sposobu wyszukiwania informacji przez partnerów handlowych, dzięki czemu przyspieszona zostanie ich praca. Warto rozważyć możliwość wyszukiwania po kodach kreskowych, atrybutach, częściach nazw, producentach.

Interfejs użytkownika systemu może być mniej lub bardziej rozbudowany. Wśród cenionych przez partnerów funkcji należy wyróżnić możliwość generowania i pobierania w formie elektronicznej dokumentów przyjęcia zewnętrznego oraz możliwość sprawdzenia statusu zamówienia.
Przygotowanie do wdrożenia systemu B2B

Przede wszystkim należy wykonać analizę problemów, które dotyczą firmy oraz odpowiedzieć na pytanie, czy wdrożenie systemu B2B to skuteczna metoda na ich rozwiązanie. Należy mieć na względzie, że wdrożenie oprogramowania biznesowego to jeden z najlepszych sposobów na usprawnienie procesów w firmie.

Odpowiednia platforma internetowa to narzędzie służące nie tylko przedsiębiorcy, ale również partnerom, przynoszące wymierne korzyści obu stronom. Nie da się zaprzeczyć, że w przypadku zamówień hurtowych złożenie, a także przyjęcie zamówienia liczącego kilkadziesiąt pozycji to niezwykle karkołomne oraz czasochłonne zadanie. System B2B to skuteczny sposób na zmniejszenie czasu potrzebnego na obsługę klienta, ale także zredukowanie liczby błędów, mogących pojawić się w trakcie wprowadzania do systemu zlecenia.
Cele wdrożenia systemu B2B

Przygotowanie kompleksowego narzędzia dla partnerów handlowych, dostarczającego aktualnej wiedzy na temat asortymentu, umożliwiającego zawieranie transakcji, dostęp do dokumentów handlowych, rozrachunkowych oraz ofert standardowych i specjalnych.
Wdrożenie narzędzia do komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami obrotu, informowania o zmianach w zamówieniu, modyfikacji statusu, wysyłki itp.
Zoptymalizowanie procesu tworzenia oferty handlowej oraz zamówienia, a także procesu obsługi zamówienia poprzez jego automatyczne dodawanie do systemu ERP i monitorowanie etapów jego realizacji.
Przygotowanie narzędzia dla przedstawicieli handlowych do szybkiej komunikacji
z partnerami handlowymi, zapewnienia dostępu do wiedzy o stanie i aktualnych cenach, monitorowania promocji oraz statusu zamówień swoich klientów.
Dostarczenie narzędzi do składania zapytań specjalnych, dotyczących np. dostępności i ceny asortymentu nie znajdującego się w danym momencie w ofercie.
Dostarczenie narzędzia w 100% zintegrowanego z ERP, dzięki czemu zapewniona zostanie aktualność danych, wysoka operatywność handlowa rozwiązania oraz niski nakład pracy związany z obsługą tego kanału sprzedaży.Polecam tutaj kontakt z nimi. Powinni Wam zapropnować jakieś dobre rozwiązania.

Re: Reklama firmy

autor: Magda89 » 12 maja 2020, o 17:55

Sprawdźcie usługi Instytutu Cyfryzacji, wszystkie usługi marketingowe i reklamowe teraz z dofinansowaniem 80% ceny, mega okazja, ja już skorzystałam i zamówiłam pozycjonowanie swojej strony internetowej,
Załączniki
instytut_cyfryzacji[1].png

Re: Reklama firmy

autor: Armla » 17 mar 2020, o 15:15

Gadżety reklamowe to dobry dodatek do promocji firmy Na przykład na targach reklamowych. Reklama taka budzi świadomość marki. Jak również sprawia, że klienci czy kontrahenci maja do nas lepsze nastawienie.

Najskuteczniejsza reklama jednak to reklama prowadzona na wielu frontach. Szczególnie w internecie. Obecnie praktycznie każdy korzysta z internetu i na pewno wiecie jak ważne jest istnienie w tej sferze. Warto jest pozycjonować firmę ale również działać w mediach społecznościowych takich jak facebook czy twitter. Ze swojej strony polecam kontakt z nimi:

Każdy kto ma nawet znikome pojęcie o marketingu zapewne jest świadom tego, jak bardzo pożytecznym i pomocnym narzędziem w pozyskiwaniu nowych klientów mogą być reklamy na Facebooku i Instagramie. Potencjał Facebook Ads jest naprawdę ogromny i szkoda go nie wykorzystywać.
Reklama na Facebooku – czy w ogóle warto?

Reklama w bardzo dużym stopniu pomaga w poprawieniu zasięgów. Budowanie społeczności internetowych trwa cały czas warto więc wykorzystać ten dobry czas na reklamę.

Reklama jest najbezpieczniejszym sposobem dla marek, który pomaga osiągać założone cele.

Decydując się na kampanię reklamową koniecznie musimy wspólnie określić grupę docelową, którą chcą Państwo zaangażować. Nasze treści powinni oglądać tylko odbiorcy, na których nam zależy.

Reklama na Facebooku i Instagramie umożliwia:

zwiększenie sprzedaży Państwa produktów i usług

wzmocnienie obecności firmy w Internecie

wzrost rozpoznawalności marki

zdobycie nowych kontaktów

zbudowanie trwałych relacji z klientami

Narzędzia do reklam na Facebooku

Mamy dostęp do coraz większej liczby narzędzi, które pomagają w pełni wykorzystać reklamy, targetować je i następnie mierzyć efekty. To wszystko pozwala nam jeszcze dokładniej planować, analizować i docierać do określonych osób. Wykorzystując określone narzędzia możemy razem z Państwem osiągać coraz lepsze wyniki podczas reklamy w social media.
Jaką reklamę wybrać?

Można wybrać reklamę, która nastawiona będzie na pozyskiwanie nowych fanów. Taki rodzaj reklamy będzie powodował niestety spadek zaangażowania. W takiej sytuacji proponujemy Państwu uruchomienie drugiej kampanii reklamowej, bardzo pomocnej w generowaniu zaangażowania.
Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Cennik reklam na Facebooku jest naprawdę różny. Ceny reklam tak naprawdę zależą od kwoty, którą chcemy i możemy przeznaczyć na reklamy. Warto więc ustalić sobie budżet na reklamę. Można ustalić budżet dzienny albo miesięczny.

Innymi czynnikami, które wpływają na to, ile kosztuje reklama na Facebooku jest np. konkurencja. Dlatego warto ją poznać zanim postawi się na sterowanie reklamą.

W naszej firmie staramy się zniwelować bardzo wysokie koszty poszczególnych kampanii. Dbamy o to, żeby stawki były jak najniższe a zwroty z inwestycji jak największe.

Mają duże doświadczenie w reklamie na tym polu.
Załączniki
facebook-instagram[1].jpg

Re: Reklama firmy

autor: lamidp444 » 5 paź 2019, o 08:47

Reklama firmy jest bardzo ważna ale ja jednak na początku bym postawiła na zabezpieczenie się ze strony prawnej. Polecam skorzystanie ze strony tatiana gdzie znajdziesz profesjonalną obsługę i dowiesz się wszystkiego co będziesz potrzebować .
Załączniki
Jak-wygląda-dochodzenie-i-egzekwowanie-alimentów-768x432[1].jpg

Re: Reklama firmy

autor: koloska » 25 maja 2019, o 10:47

Jeśli jesteś zainteresowana reklamą wykup sobie marketing internetowy w agencji reklamują oni firmy w sieci z naciskiem na dokładność i wiarygodność firm

Re: Reklama firmy

autor: magdakleo » 27 kwie 2019, o 10:14

Moim zdaniem bedzie trudno.

Re: Reklama firmy

autor: liliana » 25 kwie 2019, o 16:09

Nie wiem czy bedzie latwo sie przebic.

Re: Reklama firmy

autor: koloska » 22 sty 2019, o 22:10

Agencja interaktywna zawsze przywiązuje ogromną uwagę do marketingu w sieci. Są zawsze na bieżąco z najnowszymi technikami prowadzenia reklamy.

Re: Reklama firmy

autor: haims » 13 mar 2017, o 09:32

Ja masz stronę internetową swojego sklepu to warto zainteresować się czymś takim jak seo marketing. Warto także zwrócić się ku marketingowi afiliacyjnemu . Obie dziedziny marketingu mają na celu wypromowanie marki i tym samym znalezienie większej ilości klientów. Zaś jak jesteś bardziej stacjonarna warto zainwestować w jakiś baner bądź w reklamę w radio.

Re: Reklama firmy

autor: olaf00012 » 25 sty 2017, o 14:19

Ja co prawda zajmuję się inną branżą, ale rzeczywiście zamawiam wiele gadżetów reklamowych w tym kubki reklamowe, długopisy z logo mojej firmy, według mnie świetna sprawa ;)

Na górę