Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

Re: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: Sklep-Jubilerski » 1 mar 2012, o 16:31

Trzeba przyznać,że wyjazd do Peru nie zdarza się na co dzień i faktycznie jest to okazja do tego aby zwiedzić kraj Ameryki Południowej. Ciekawi mnie tylko jakie są koszty podróży i czego spodziewać się na miejscu. Brzmi bardzo interesująco.

Re: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: Biżuteria » 25 lut 2012, o 12:51

trochę mało czasu na podjęcie decyzji, ale pewnie się zdecyduję :)

Re: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: ForumMaster » 25 lut 2012, o 11:52

Formularz zgłoszeniowy polskie firmy powinny podesłać jak najszybciej (termin do 29 lutego). Tylko na podstawie formularza odbędzie się wybór polskich firm odzieżowych, tekstylnych, obuwia, biżuterii, upominków, które zostaną zaproszone do wzięcia udziału w targach „Peru Moda y Peru Gift Show 2012” w Limie i którym zostaną przyznane niektóre udogodnienia (bilet lotniczy, zakwaterowane lub zaproszenia na pokazy mody i targi).

Re: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: ForumMaster » 24 lut 2012, o 23:16

Re: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: ForumMaster » 24 lut 2012, o 16:28

Zainteresowane firmy proszone są o wypełnienie formularza Buyer’s Registration (do 29 lutego). Należy go jak najszybciej odesłać do aleksandra @ perupol.pl , ponieważ jedynie na podstawie tego formularza zgłoszeniowego zostaną wytypowane polskie firmy przez komitet organizatorów i zaproszone do udziału w tych targach.

Formularz rejestracyjny:
http://www.anka-bizuteria.pl/Peru/BUYER ... -2012.docx
Załączniki
peru-3.jpg
peru-2.jpg

Re: Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: ForumMaster » 24 lut 2012, o 16:27

Oczywiście Forum Biżuteria wykazuje swoją aktywność. Tym razem prosimy o bezpośredni kontakt z Ambasadą Peru. Zasady są podobne do ostatniego wyjazdu, czyli różne formy dofinansowania :). Decyzja o przyznaniu dofinansowania na hotel, czy przelot będzie podejmowana na podstawie formularzy zgłoszeniowych. Osoby, które podają referencję do naszego forum mają większą szansę :).

"Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru, 26-28 kwiecień 2012 r."

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane polskie firmy tekstylne, odzieżowe, jubilerskie, obuwnicze i artykułów dekoracyjnych do uczestnictwa w XV Międzynarodowych Targach Przemysłu Mody Peru „Peru Moda i Peru Gift Show”, które będą miały miejsce w Limie w dniach 26-28 kwietnia 2012 r. Wydarzenie organizowane jest m.in przez Agencję do spraw Promocji Eksportu i Turystyki Peru (PromPeru). W targach weźmie udział 450 peruwiańskich firm, prezentujących swoją ofertę eksportową. Chętni importerzy będą mogli skorzystać z udogodnień związanych z podróżą, lub zakwaterowaniem po wstępnej ocenie Komitetu Organizatorów. Zainteresowane firmy proszone są o bezpośredni kontakt z Ambasadą Peru e-mail: aleksandra @ perupol.pl , tel.: 22 022 646 88 06 / 022 646 88 07.

Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody w Peru

autor: Karolina » 24 lut 2012, o 10:35

Witam,

W dniach 26-28 kwiecień 2012 r w Peru odbywają się Międzynarodowe Targi Przemysłu Mody.
Słyszałam że jest to propozycja dla polskich firm z branż: tekstylia, odzież, jubilerstwo, obuwnie, artykuły dekoracyjne...

Czy Forum Biżuteria też jest współorganizatorem? Chciałabym się tam wybrać. Czy macie więcej sczegółów? Jakie są warunki?

p.s.
Ostatnio jako Forum Biżuteria perfekcyjnie zorganizowaliście wyjazd na targi międzynarodowe do HongKongu. Teraz też tak będzie?

Karolina

Na górę