Jaki prezent na komunię świętą?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jaki prezent na komunię świętą?

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: zuzka22 » 1 lis 2018, o 21:14

A co myślicie o srebrnym obrazie, coś jak tutaj mają: https://www.swietymarek.com/obrazki-sre ... iolek.html ? :) Moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie jeśli chodzi o prezent.

Re: Jaki prezent na komunię świętą? - dedykacje i sza komunia

autor: Marlenka » 30 kwie 2017, o 07:30

dedykacje i sza komunia to teraz mój priorytet - mam 3 w tym roku

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: ForumMaster » 11 kwie 2016, o 20:27

dobrze napisane i ładne video załączone - pięknie się komponuje w temacie prezentu na komunię świętą

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: Marek » 28 mar 2016, o 18:59

Jeśli chodzi o pamiątki na komunię świętą, to skupiłem się ostatnio na fotografii i filmie. Nie brałem pod uwagę pamiątek typu srebrne wisiorki itd. Najlepiej mi się pracuje gdy wiem jaką wizję tekstu ma klient przed oczami, gdy jestem pewny co do tego w które odnogi tematu mam się zagłębiać, a których nie ruszać. Dlatego też zawsze proszę o szczegółowe wytyczne, bo gdy takowe dostaje to po prostu dobrze robię swoje.

Najczęściej idealnymi pamiątkami z komunii świętej czy chrztu są zdjęcia i to nie zawsze te w kolorze.

Wielu ludzi za te ciekawsze uważa zdjęcia biało czarne lub te robione w sepii. One mają w sobie to coś, czego brakuje tym nowszym zwykle wykonywanym za pomocą aparatu cyfrowego. On też daje możliwość kręcenia filmów, ale zwykle filmy te są o kilka szczebli gorsze od tych robionych profesjonalnymi kamerami. Kolejną możliwości jeśli chodzi o pamiątki z chrztu dają nam małe bezzałogowe statki powietrzne nazywane dronami, a konkretniej kamery i aparaty zainstalowane w nich lub podwieszane.

Dzięki nim można wykonywać zdjęcia i filmy w sposób inny i ciekawszy od bardziej konwencjonalnych metod, czyli od robienia zdjęcia w zakładzie fotograficznym przed tłem fotograficznym i naprzeciwko silnego źródła światła którym bez wątpienia jest duża żarówka znajdująca się reflektorze. W przypadku drona ta niedogodność znika i pojawia się też możliwość kręcenia filmu przed kościołem i to z lotu ptaka. Dla wielu ludzi to niebywale smaczna alternatywa. Smak jej polega na tym że to innowacja dająca możliwość wyróżnienia się na tle tych, co jedynie robią zdjęcia tam gdzie warunki świetlne na to pozwalają. No a drony nie mają aż tak wielu ograniczeń, mogą unieść się w kościele i to do pozycji nie osiągalnej innymi metodami. Mogą z niej kręcić film, robić zdjęcia i zmienić ją na kolejną nie osiągalną dla kamer na wysięgnikach.

Problem jednak stanowi to że te statki powietrzne mogą być nie dopuszczane w przypadki części zabytkowych budowli sakralnych, takich jak średniowieczne kościoły. Lecz w nowoczesnych tego typu budowlach tego typu ograniczenie raczej nie istnieje, co stwarza niebywale smaczne możliwości. No a wykorzystać je może utalentowany operator drona i jednocześnie bardzo dobry kamerzysta. Tacy ludzie coraz częściej pojawiają się na ślubach, chrztach i na innych tego typu okazyjnych spotkaniach. Czyli na tych które warto uwieczniać w ciekawy i niebywale smaczny sposób. W sposób nie tylko dopasowany do mody, czy do trendu który staje się coraz modniejszy, ale przede wszystkim do naszej wizji dotyczącej uwieczniania tych magicznych momentów.

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: KarolB » 14 mar 2015, o 17:51

Chodzi mi srebrne obrazki na chrzciny i myślę, że dodam do niego grawer.

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: Mirela » 3 mar 2015, o 15:24

"święty jan paweł ii obraz" jest moim wyborem. Nawiązuje do uroczystości komunii świętej ale też do Polskich korzeni chrześcijaństwa. Ma też odpowiednie rozmiary aby podarować na prezent i można wygrawerować dedykację.

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: Sroka » 10 maja 2014, o 16:32

ForumMaster pisze:święty Papież Jan Paweł Drugi - to jest jedna z topowych propozycji
Dzięki, taka pamiątka w rok kanonizacji papieża Polska ma sens.

Re: Jaki prezent na komunię świętą?

autor: ForumMaster » 10 maja 2014, o 15:10

święty Papież Jan Paweł Drugi - to jest jedna z topowych propozycji

Jaki prezent na komunię świętą?

autor: Sroka » 10 maja 2014, o 11:08

W tym roku mam zaproszenie na dwie komunie święte. Co powinnam dać na prezent?

Na górę