męskie sygnety

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: męskie sygnety

Re: męskie sygnety

autor: julia009 » 18 sty 2017, o 21:30

Mnie bardzo podobają się sygnety, zresztą mojemu facetowi też. Sam nosi jeden, który dostał ode mnie na urodziny, w ogóle bardzo lubi męską biżuterię :) Mnie najbardziej podoba się sygnet też pewnie można tam znaleźć 8-)

Re: męskie sygnety

autor: Damianeroo » 5 mar 2010, o 12:40

Ja uważam, że to nie powinno zależec od wieku, ale od stylu. Jeżeli ktoś już jako 25-latek nosi się elegancko i poważnie, to czemu nie miałby w to wpleść sygnetu. Jeżeli natomiast ktoś ma luźny styl, ale np. uważa że sygnet jest modny i zakłada go do sweterka i jeansów uważam, że wtedy wygląda śmiesznie. Trzeba być konsekwentnym w każdym wyborze.

Re: męskie sygnety

autor: kasiuniaa » 4 mar 2010, o 20:55

Nie widzę mojego chłopaka z sygnetem, jakoś młodzi chłopacy nie powinni w ogóle mieć na placach sygnetów. Mogą mieć te obrączki różnego rodzaju w srebrze, ale nic złotego. To zbyt bardzo porządne się wydaje i poukładane moim zdaniem. Tak już po 30stce można myśleć o sygnetach wcześniej nie za bardzo.

Re: męskie sygnety

autor: Pajo » 4 mar 2010, o 19:43

Mi się natomiast bardzo podoba biżuteria u mężczyzn, również sygnety. jednak we wszystkim musi być zachowany umiar, jeżeli wybiera się sygnet, powinno się zrezygnować z pierścieni. Ten sygnet, którego zdjęcie wrzuciłeś, jest własnie taki z umiarem, stonowany i nie jest wymyślny. Myślę, że dobrze się będzie prezentować, nie tylko u 60-latka, ale też u 30 czy 40-latka.

Re: męskie sygnety

autor: muszka » 4 mar 2010, o 17:02

Sygnety kojarzą mi się nie z kasanovami, ani też z biznesmenami, skojarzenia moje skupiają się na osobach w wieku powyżej 60 lat, siwym włosem i sygnetem na palcu mającym być oznaką dostojeństwa, finansowego dobrobytu. U starszych mężczyzn jak najbardziej sygnet, u młodych nie.

męskie sygnety

autor: Cezar » 3 mar 2010, o 11:58

Biżuteria jest dla mnie ważnym dodatkiem, podkreśla mój strój, charakter i współtworzy odpowiedni wizerunek w mojej pracy. Najczęściej wybieram łańcuszki, zegarki i pierścienie, ale ostatnio znalazłem w salonie jubilerskim stylowy złoty sygnet, jednak moja partnerka stwierdziła, że jest on za bardzo "widoczny" i kojarzy jej się z typem Casanovy, a nie poważnego biznessmana. Moje odczucia są zupełnie inne, uważam że jest naprawdę elegancki. Nie mogę w sieci znaleźć dokładnie tego modelu, ale są zdjęcia podobnych np. ten


Jaka jest wasza opinia na temat tego typu sygnetów?
Załączniki
1510[1].jpg

Na górę