Co bardziej - złoto czy srebro?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Co bardziej - złoto czy srebro?

Re: Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: kasiuniaa » 4 mar 2010, o 20:18

U mnie jest tak: na co dzień srebro bo dobrze się prezentuje we wszystkich zestawieniach moich ciuchów, złoto jedynie na imprezy, rodzinne spotkania jak i te czysto biznesowe.

Re: Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: Pajo » 4 mar 2010, o 18:22

Trudno mi określić, co wolę: srebro czy złoto. Mam biżuterię z obu materiałów, oczywiście więcej ze srebra bo jest tansze. Jednak cieżko mi porównać złoto i srebro, są to dla mnie dwie różne kategorie. Srebro bardziej kojarzy mi się z ubraniem na codzień, a złoto z uroczystościami i czymś poważnym. Oczywiście, nie znaczy to że złoto nosze tylko do teatru czy na wesela, ale np. na spotkania biznesowe, na wyjscia z przyjaciolkami, jednak kiedy ide na zakupy od marketu i zakladam na siebie zwykle jeansy i bluzkę, wolę srebro.

Re: Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: muszka » 4 mar 2010, o 17:40

Złoto i srebro taką samą rolę odgrywają w moim życiu, wiadomo, że jeden metal nadaje się na uroczystości, drugi zaś do pracy i innego rodzaju wypady. Każdy ma swoje przeznaczenie i każdy pasuje do czego innego.

Re: Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: wwizz » 28 lut 2010, o 00:29

Ja osobiście jestem za złotem, ale z tego co wiem to kobiety za tym i za tym przepadają. Mam 3 kobiety w domu i każda z nich uwielbia dostawać upominki czy to ze złota, czy też srebra. Mimo, że ja jako mężczyzna wolę żywe złoto.

Re: Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: rybka_2 » 27 lut 2010, o 11:36

Srebro i złoto gości w moich szafkach, jakoś nie mam uprzedzeń ani do złota ani do srebra, oba gatunki noszę na sobie.

Re: Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: sylusia » 27 lut 2010, o 01:05

Niestety moja jasna karnacja i rudę włosy nie pozwalają mi na ozdoby, dodatki złote. Wszystko może być, srebro, plastik, różnorakie kolory lecz nie złoto.

Co bardziej - złoto czy srebro?

autor: misiak » 26 lut 2010, o 14:21

Osobiście preferuje złoto, a wszystko to przez mojego kochanego męża, który powiedział że z wiekiem powinna przerzucić się na złoto i tak też zrobiłam. Uważam, że była to bardzo dobra zmiana, srebro zaczynało powoli mnie nudzić, gdyż nigdy nie nosiłam złota. Nie ukrywam oczywiście, że w mojej szkatułce nie brakuje srebra, ale to tylko od czasu do czasu je nosze. Złoto zyskało większe zainteresowanie. A jak jest u was?

Na górę