Biżuteria sieci sklepów z ubraniami

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Biżuteria sieci sklepów z ubraniami

Re: Biżuteria sieci sklepów z ubraniami

autor: Sklep-Jubilerski » 20 sty 2011, o 10:13

Jeżeli chodzi o taką biżuterię w sklepach odzieżowych,to moim zdaniem jest ładna i stosunkowo tania,ale niestety przekłada sie to na jej jakość. To zwykłe świecidełka,które tylko przypominają biżuterię. Ale często bywa ładna,to fakt:)

Re: Biżuteria sieci sklepów z ubraniami

autor: Filonka » 11 mar 2010, o 11:49

Myślę, że to fajna sprawa,taka biżuteria w sklepach. Często jest ładna i tania, przez co można przy okazji kupowania ubrań nabyć jakieś fajne ozdoby w dobrej cenie. Najbardziej lubię biżuterię w viewtopic.php?f=13&t=1001&p=2247, mają ładne bransolety, duże i rzucające się w oczy. Co do masowej produkcji "bubli", jasne że jest to nie na miejscu, tak jakby traktowaly klientów jak masę, która kupi wszystko za odpowiednią cenę.

Obrazek
Obrazek

Biżuteria sieci sklepów z ubraniami

autor: Kaskaderka » 10 mar 2010, o 16:30

W niemal każdej sieci sklepów z ubraniami jest stoisko z biżuterią. Kiedyś były one małe i funkcjonowały jako dodatek, teraz stają się jednym z głównych puntków sklepu(patrz:H&M). Mnie akurat cieszy takie zainteresowanie ozdobami i akcesoriami, czasami przy okazji kupowania ubrań, można znaleźć coś naprawdę fajnego i ładnego z bizuterii za małe pieniądze. Jednak czasami sieci stawiają na masową produkcję i sprzedają porpostu tandetę powieloną setki razy. Co sądzicie o takiej biżuterii i takiej polityce sklepu?

Na górę