Z czego robicie biżuterię?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Z czego robicie biżuterię?

Re: Z czego robicie biżuterię?

autor: Violka » 28 lut 2010, o 01:01

Ha! Ja to jestem pomysłowy człowiek. Wiecie z czego robię biżuterię dla mojej żony? Z pomysłów zaczerpniętych z gazet, będących projektami dla jubilerów. :D :) :D A tak serio, serio to moja córka składa biżuterię z różnych pierdołek, czy to plastikowych, modelinowych. Nie robi tego zarobkowo, ale dla własnych jak i siostry potrzeb.

Re: Z czego robicie biżuterię?

autor: an_ka » 27 lut 2010, o 10:59

Zakup sobie na allegro różne dodatki do biżuterii i po składaj w całość. Przyjemna zabawa, gdyby tylko tak można zrobić z biżuterią ślubną to tak też bym zrobiła. Niestety przyszło mi szukać i szukać. Kiedyś będąc małą dziewczynką robiłam sobie biżuterię z plastikowych elementów teraz już jakoś tym się nie bawię.

Re: Z czego robicie biżuterię?

autor: sylusia » 27 lut 2010, o 01:03

Nie składam osobiście biżuterii, lecz mam dwie córy, które tym się jakiś czas temu zajmowały. Pamiętam, że od pewnego dostawcy otrzymywały w woreczkach różne wisiorki, ozdóbki, łańcuszki, zawieszki do kolczyków, tak by z nich układać różne zestawy biżuterii według własnych pomysłów. On miał im płacić kasę od sprzedanych towarów, lecz po pierwszych oddanych zestawach jak nie dostały kasy tak rzuciły tą robotę gdzieś. Ale zarobiły z pozostałości, dzięki swojej kochanej matce, która sprzedała wszystko koleżankom z pracy.

Z czego robicie biżuterię?

autor: misiak » 26 lut 2010, o 14:17

Był już temat o tym, że coraz częściej kobiety same składają biżuterię na własne potrzeby jak i zarobkowo. Mam takie pytanie właśnie do tych kobiet. Z czego robicie te biżuterię? I jaka ma największy popyt o klientów/znajomych?

Na górę