Inspiracje naturą.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Inspiracje naturą.

Re: Inspiracje naturą.

autor: Sklep-Jubilerski » 27 maja 2011, o 09:36

Ale nawet taka biżuteria w "stylu natury" może być bardzo ciekawa i fascynująca. Np teraz mamy do czynienia z broszkami w kształcie roślin lub liścia i wygląda to naprawde świetnie. Tak samo motyw liści na bransolecie. Można się z tym spotkać bardzo często.

Re: Inspiracje naturą.

autor: rebel88 » 14 lut 2011, o 10:20

Uwielbiam taka bizuterię, mimo,że nie jest zbyt wyrafinowana i czaesm nie wygodna (zalezy od rodzaju kolczyków czy wisiorków). taka biżuteria idealnie wygląda w letnie ciepły dni. :)

Re: Inspiracje naturą.

autor: nikn7@wp.pl » 13 lis 2010, o 15:55

ale zauważcie, że inspiracją mogą być też zwierzęta np. ślimaki.. albo coś

Re: Inspiracje naturą.

autor: eva » 13 lis 2010, o 15:01

Zgadzam się z koleżanka wyżej. A ponadto dodam, że nie zawsze taka biżuteria musi byc droga. Wystarczy tylko poszukac dobrego sklepu. I nie mówię tutaj o swojeach jubilerskich, bo tam na pewno nic takiego nie znajdziemy. Chodzi mi raczej o sklepy internetowe, czy aukcje. każdemu znana jest strona allegro.pl dlatego by nie zaczac robic zakupów, wlaśnie tak? Szybko i na prawde NIE drogo.

Re: Inspiracje naturą.

autor: Lena1073 » 13 lis 2010, o 11:11

MI równiez sie to bardzo podoba, Ale przyznam, że widziałam kolczyki, które nie byly az tak drogie, moze nie az tak piękne jakie widzialas ty Violetto, bo były tokolczyki z pomaranczy, czy cytryn. Bardzo mi się podobały.

Re: Inspiracje naturą.

autor: nikn7@wp.pl » 13 lis 2010, o 11:02

A ja przyznam, że nie tylko natura jest przykładem dla projektantów biżuterii. Bo coraz częściej widuje się różne ciekawe wisiory, kolczyki kształcie brył geometrycznych. To jest dopiero inspirujące!!

Inspiracje naturą.

autor: Violetta » 9 sie 2010, o 08:23

Widziałam w Krakowie piekną biżuterię w kształcie liści, roślin... Bardzo mi się spodobała, ale jest bardzo droga.
Z natury wszystko się bierze, to ona inspiruje i wyznacza często rozwiązania - jest inspiracją również dla projektantów biżuterii.

Na górę