Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

Re: Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

autor: AnKa-Bizuteria-Sklep » 18 lis 2011, o 18:23

Rozwiązanie się sprawdza, szczególnie wtedy jak klient chciałby zobaczyć jak faktycznie wyglądają np. kolczyki Jennifer Lopez. Samo zestawienie połączenia pokazuje klientowi, że sklep istnieje w rzeczywistości, są produkty na stanie - gotowe natychmiast do wysłania. Tak buduje się coś najważniejszego: zaufanie klienta :)

Re: Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

autor: ForumMaster » 4 paź 2011, o 21:24

"srebrna-bizuteria" pisze o możliwości użycia, Skype'a czy Livemeeteng'u - w każdym z tych przypadków trzeba coś instalować, wiele osób nie korzysta z żadnego z wymienionych i raczej nie zainstaluje po to, żeby zamienić kilka słów ze sprzedawcą. W przypadku rozwiązania zdrożonego na http://www.753.pl Klient nie musi instalować żadnego komunikatora żeby porozmawiać ze sprzedawcą.
Ponadto, w tym rozwiązaniu firmy Vidcom.pl jest poczekalnia, która pozwala w prosty sposób kolejkować osoby chętne do rozmowy. Popatrzmy na profesjonalizm obsługi w oparciu o dedykowane rozwiązanie, nie o komunikatory masowe. Pamiętajmy, że te masowe rozwiązania przechowują zapisy wideo w nieznanym nam miejscu - jakie jest ich bezpieczeństwo? Jest ryzyko, że nie są dostatecznie zabezpieczone i dostępne dla osób trzecich.

Re: Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

autor: ForumMaster » 2 paź 2011, o 18:59

Gratulacje! Zawsze doceniam innowacyjność, wygląda bardzo ciekawie :) Klient może przekonać się że sklep jest rzeczywisty i zobaczyć biżuterię na żywo, rewelacja!

Z tego co widzę, jest to pilotaż, bo formatka jest umieszczona na dole strony http://www.753.pl/contacts . Kiedy usłyszymy w mediach o tym rozwiązaniu?

ForumMaster

Re: Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

autor: Srebrna-Biżuteria » 18 wrz 2011, o 21:04

Na rynku jest dostępnych sporo rozwiązań dla komunikacji video. Najbardziej znani na rynku to:
1. Microsoft LiveMeeting
2. Skype
3. Google chat głosowy

W praktyce w branży jubilerskiej spotkałem się z video chat na stronie http://www.753.pl - rozwiązanie polskiej firmy Vidcom. Wygląda ciekawie, czyżby nadchodziła nowa era komunikacji w e-commerce?

Komunikacja Video w firmach związanych z biżuterią

autor: ForumMaster » 8 wrz 2011, o 11:15

Rozwiązania IT (Information Technology = Technologie Informacyjne) bardzo pomagają ograniczać koszty w firmach. Najlepszym przykładem jest komunikacja za pomocą Video. Takie rozwiązania umożliwiają:
* przeprowadzenie szkoleń dla pracowników w oddziale na odległość (zamiast wynajmować sali w hotelu i ponosić koszty delegacji pracowników)
* ograniczać podróże służbowe do minimum
* efektywnie komunikować się z klientem - szczególnie istotny element personalizacji przy prowadzeniu sklepu internetowego
zalet można wymieniać sporo, ale jakie to są rozwiązania? Które się sprawdzają w praktyce? Jaka jest jakość głosu i obrazu w komunikacji Video?

Na górę