Giełda Biżuterii i Minerałów, Warszawa, PKiN, 18-19.09.10.

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Giełda Biżuterii i Minerałów, Warszawa, PKiN, 18-19.09.10.

Giełda Biżuterii i Minerałów, Warszawa, PKiN, 18-19.09.10.

autor: gielda_mineralow » 9 wrz 2010, o 16:16

W dniach 18-19 września 2010 roku odbędzie się Pięćdziesiąta (50!) edycja największej w Polsce Międzynarodowej Wystawy i Giełdy Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich. Przez ponad 25 lat, bez przerw, dwa pokolenia organizatorów dokładały wszelkich starań, aby Warszawiacy dwa razy do roku mogli obejrzeć najpiękniejsze cuda natury oraz najciekawszą biżuterię z nich wykonaną. Nie inaczej będzie i tym razem. Największą atrakcją zbliżającej się edycji będzie wystawa pt.: „BURSZTYN – ZŁOTO PÓŁNOCY”. Tym razem zostaną zaprezentowane nie „klejnoty” pochodzące z odległych krain, lecz te, które można znaleźć u nas. Warto dodać że największy nacisk został położony na zaprezentowanie okazów, które na co dzień nie są dostępne dla publiczności, gdyż znajdują się w prywatnych kolekcjach lub muzeach.
Nowością na jubileuszowej “Giełdzie” będzie obecność rzeczoznawcy, który bezpłatnie będzie pomagał zwiedzającym zweryfikować wartość wyrobów (również tych przyniesionych spoza imprezy). Tym samym wszyscy zwiedzający
będą mogli usłyszeć fachową opinię dotyczącą posiadanych wyrobów - ich jakości i wartości.
Oprócz wystawy bursztynu i rzeczoznawcy targi odwiedzą zarówno sympatyczni Walończycy, jak i kolejne dinozaury z Bałtowa. Dla dzieci, dostępna będzie kraina zabaw edukacyjnych „Geolandia”. W „Geolandii” rodzice bez obaw mogą pozostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką. W ramach wspominania dawnych edycji, bufet uzyska dodatkowy wystrój w postaci archiwalnych zdjęć. Oczywiście, nawet najwspanialszy Jubileusz nie może przesłonić podstawowej roli tej imprezy, czyli umożliwienia ponad 200 wystawcom z całego świata zaprezentowania swoich wyrobów i zbiorów, a Państwu możliwości obejrzenia i zakupienia tych arcydzieł.

Na górę