AFRODITTE COLLECTION

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: AFRODITTE COLLECTION

Re: AFRODITTE COLLECTION

autor: Madzia z Wawy » 13 maja 2017, o 18:48

Przydałoby się załączyć przykładowe zdjęcia tej miłosnej biżuterii. Czy to biżuteria sztuczna czy złota czy może ze stali nierdzewnej dla miejsc intymnych?

AFRODITTE COLLECTION

autor: Afroditte » 8 maja 2017, o 16:40

Marka AFRODITTE COLLECTION powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wartościową biżuterię, dopracowaną pod względem jakości i o unikalnym wzornictwie.

Biżuteria Afroditte tworzona jest z metali szlachetnych oraz kamieni naturalnych przez zaangażowany kreatywny zespół posiadający wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie.

Obecnie biżuteria stała się nieodłącznym elementem stroju, który idealnie dopełnia i podkreśla stylizację, dlatego ważna jest również jej praktyczność. Stąd zrodził się pomysł na bransoletki z odpinanymi łańcuszkami i obrączkami, które można dostosować do miejsca czy okoliczności w dzisiejszym zabieganym świecie.

Połączenie powyższych potrzeb i jednocześnie inspiracji, którą jest Afrodyta – bogini miłości, piękności i seksualności, pozwoliło na stworzenie luksusowej kolekcji dostosowanej do nowoczesnych kobiecych wymagań.

Na górę