Zasady noszenia pierścionków

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zasady noszenia pierścionków

Re: Zasady noszenia pierścionków

autor: Sklep-Jubilerski » 27 maja 2011, o 09:20

Wszystko zależy od nas samych,ale to prawda,obrączke nosi się na 4 palcu prawej dłoni,to samo w przypadku pierścionka zaręczynowego. Niektórym kobietom wygodnie jest nosić go na środkowym palcu.

Re: Zasady noszenia pierścionków

autor: Pajo » 11 mar 2010, o 11:02

Ja wiem jedynie, że na 4 palcu nosi się obrączkę, a także pierścionek zaręczynowy. Zaręczynowy w Polsce nosi się na prawej dłoni. Co do reszty pierścionków, myślę że to zależy od upodobań i nie robi większej różnicy, na którym palcu nosisz. Jeszcze tylko wiem,że jak kobieta nosi obrączkę na kciuku, to może to być znakiem, że jest lesbijką.

Zasady noszenia pierścionków

autor: Kokosanka » 5 mar 2010, o 13:08

Jakie znacie zasady noszenia pierścionków? Jaki, na którym palcu? Ja w ciągu dnia kilkanaście razy zmieniam palec, mam zazwyczaj na sobie 2 albo 3 pierścionki i przekładam je co jakiś czas, niekiedy nieświadomie, czasami, bo nudzi mi się ich ułożenie. Jednak jestem ciekawa, jaka powinno być ułożenie pierścionków,istnieją takie reguły w stosunku do obrączki, a jak do reszty pierścionków i palców?

Na górę