Gdzie kupować kolczyki do pępka?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Gdzie kupować kolczyki do pępka?

Re: Gdzie kupować kolczyki do pępka?

autor: Sklep-Jubilerski » 27 maja 2011, o 09:22

Można je kupić niemal w każdym sklepie jubilerskim,z tym, nie ma większego problemu. Pamiętajmy tylko aby sklep był dobry i sprawdzony,tak aby potem niczego nie żałować. Zapraszam także do nas,chętnie pomogę i doradzę w zakupie.

Re: Gdzie kupować kolczyki do pępka?

autor: Kaskaderka » 10 mar 2010, o 16:17

Ja mam przebity pępek i kupuje tylko u kosmetyczki, bo po innych zaczynam mieć problemy i ropne upławy (kupowałam w małych sklepikach w mieście, raz w internecie). Uważam, że lpeiej wydać trochę więcej kasy niż potem żalować i walczyć z zakażeniem.

Re: Gdzie kupować kolczyki do pępka?

autor: misiak » 9 mar 2010, o 21:42

Mówi się zawsze by kupować biżuterię do pępka u kosmetyczek, ale z tego co wiem na allegro można spotkać już kolczyki do pępka wykonane z stali chirurgicznej. Z tego co wiem to w sklepach internetowych już także można znaleźć.

Gdzie kupować kolczyki do pępka?

autor: Pajo » 6 mar 2010, o 18:12

Przekułam sobie pępek w ostatnie wakacje i do tej pory nosze w nim na zmianę dwa kolczyki, które kupiłam u kosmetyczki. Nadchodzi jednak wiosna i lato i chciałabym zmienić je na coś nowego. Gdzie powinnam kupować kolczyki do pępka, żeby były one "bezpieczne" i z pożądnego materiału? Czy tylko kosmetyczka oferuje takie kolczyki?

Na górę