Znaleziono 10 wyników

autor: lisek
6 mar 2010, o 20:49
Forum: Biżuteria
Temat: Kolekcja Monaco
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2126

Re: Kolekcja Monaco

Ułaaa ... ale kolekcja. Błyskotki takie robią na mnie niesamowite wrażenie, moje zboczenie zawodowe zwracać uwagę na wszystkie szczegóły i muszę powiedzieć, że ta kolekcja jest po prostu idealna. Pasowałaby do każdego oblicza kobiety, tych spokojnych, melancholijnych jak i tych szalonych, namiętnych...
autor: lisek
6 mar 2010, o 20:41
Forum: Biżuteria
Temat: Limitowana edycja marki Yes
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2635

Re: Limitowana edycja marki Yes

Nie znam takiej marki ja "yes", bo ja tam wolę "no". Im mniej marek w biżuterii znam tym mniejsza obawa o tak dużą konkurencję :D Ale będąc szczerym podobają mi się produkty prezentowane na stronie, niektóre stają się dla mnie inspiracją by coś takiego u siebie w sklepie wprowadzić. Trzeba by porobi...
autor: lisek
6 mar 2010, o 20:30
Forum: Biżuteria
Temat: Zawieszki
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5241

Re: Zawieszki

Zawieszki są bardzo fajnym sposobem na urozmaicenie swojej biżuterii, moja dziewczyna zmienia sobie zawieszki do kolczyków, ale to inna sprawa. Jeśli chodzi o przykładowe zdjęcie to zbyt dużo tych zawieszek ;) nie mówię jedna zawieszka, bądź dwie w tym samym stylu a nie taka "mieszanka Wedlowska" :D
autor: lisek
6 mar 2010, o 20:12
Forum: Biżuteria
Temat: Motyw krzyża w biżuterii
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 28071

Re: Motyw krzyża w biżuterii

Motyw krzyża w biżuterii, to może motyw szatana, jakiś pentagram ? Zachowajcie sobie wasze religijności w innych sposobach ale nie w biżuterii, wybaczcie ale jestem jubilerem z długoletnim stażem i nigdy sam bym nie zrobił niczego takiego i nie zaproponowałbym nikomu by kupił ode mnie biżuterię z kr...
autor: lisek
6 mar 2010, o 20:06
Forum: Biżuteria
Temat: "Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 2447

Re: "Jedyny" pierścionek z brylantami W.Kruka

Strona Kruka widać, że zainwestowała sporą kasę na grafików i fotografów. Apart do tego zupełnie się nie przyłożył. Pewnie połowa lasek z forum zaraz rzuci się na ten temat i będzie pobojowisko jaki to on piękny, śliczny i taki "jedyny" :D to już Wam kobietom nie starcza zwykła cyrkonia?
autor: lisek
6 mar 2010, o 20:02
Forum: Biżuteria
Temat: Broszki
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2240

Re: Broszki

Broszki są już niemodne, teraz królują ćwieki bo każdy chce być jak chłopak Dody, niczym czarna dupa szatana w różowym otoczeniu. Ja wam mówię broszki poszły dawno w odstawkę i nigdy nie wrócą już.
autor: lisek
6 mar 2010, o 19:26
Forum: Pielęgnacja biżuterii.
Temat: Jak rozplątać łańcuszek?
Odpowiedzi: 39
Odsłony: 68897

Re: Jak rozplątać łańcuszek?

Proponowałbym posmarować np. masłem łańcuszki i wtedy powinno to pomóc. Obluźni się i powinno ruszyć. Choć nigdy nie wiadomo jak bardzo mocno masz to splecione.
autor: lisek
6 mar 2010, o 19:02
Forum: Pielęgnacja biżuterii.
Temat: Czym czyścicie biżuterię?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 6087

Re: Czym czyścicie biżuterię?

Moja mam używa do czyszczenie specjalnej ściereczki zakupionej w sklepie jubilerski, niby czyści z tego czarnego osadu. Niby bo sam nigdy nie próbowałem, więc nie mi oceniać. Ale poszukaj jakiś ściereczek u jubilerów, oni na pewno takie mają jeżeli już moja mama sama znalazła.
autor: lisek
6 mar 2010, o 18:59
Forum: Jaką biżuterię wybrać na prezent.
Temat: jaka bransoleta dla mężczyzny?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 7661

Re: jaka bransoleta dla mężczyzny?

Uważam, że te z blaszkami jak i ta prezentowana przez E-damę jest prostacka, ni to elegancka ni to modna i okazująca męskość. Preferuje bransolety o normalnych "oczkach", zrobionych na przykładzie łańcuszków, lecz grube i solidnie wykonane.
autor: lisek
6 mar 2010, o 18:56
Forum: Jaką biżuterię wybrać na prezent.
Temat: Jaka drobna biżuteria dla koleżanki?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 4817

Re: Jaka drobna biżuteria dla koleżanki?

Poszperaj w tym sklepie, powinnaś coś znaleźć odpowiedniego dla koleżanki http://www.753.pl znalazłem prezent dla mojej dziewczyny i bardzo się jej spodobał. Nie będę pokazywał co bo pomysł skradniesz i mi biedna się załamie, że ktoś inny ma taką samą biżuterię co i ona.