Reklama firmy

Informacje o targach biżuterii, imprezach w Polsce, innych krajach UE oraz na świecie. Ważne wydarzenia, decyzje, przepisy dla przedsiębiorców. Źródło kontaktów.
Awatar użytkownika
bożenka16

Reklama firmy

Post autor: bożenka16 » 25 sty 2017, o 14:15

W jaki sposób reklamujecie swoje sklepy z biżuterią? Ja ostatnio spotkałam się z bardzo niestandardowymi gadżetami reklamowymi, takimi jak np gadżety z logo firmy :
Co o tym sądzicie?

Reklama firmy

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
olaf00012

Re: Reklama firmy

Post autor: olaf00012 » 25 sty 2017, o 14:19

Ja co prawda zajmuję się inną branżą, ale rzeczywiście zamawiam wiele gadżetów reklamowych w tym kubki reklamowe, długopisy z logo mojej firmy, według mnie świetna sprawa ;)

Awatar użytkownika
haims
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2014, o 11:33

Re: Reklama firmy

Post autor: haims » 13 mar 2017, o 09:32

Ja masz stronę internetową swojego sklepu to warto zainteresować się czymś takim jak seo marketing. Warto także zwrócić się ku marketingowi afiliacyjnemu . Obie dziedziny marketingu mają na celu wypromowanie marki i tym samym znalezienie większej ilości klientów. Zaś jak jesteś bardziej stacjonarna warto zainwestować w jakiś baner bądź w reklamę w radio.

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: Reklama firmy

Post autor: koloska » 22 sty 2019, o 22:10

Agencja interaktywna zawsze przywiązuje ogromną uwagę do marketingu w sieci. Są zawsze na bieżąco z najnowszymi technikami prowadzenia reklamy.

liliana
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, o 16:03

Re: Reklama firmy

Post autor: liliana » 25 kwie 2019, o 16:09

Nie wiem czy bedzie latwo sie przebic.

magdakleo
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 10:11

Re: Reklama firmy

Post autor: magdakleo » 27 kwie 2019, o 10:14

Moim zdaniem bedzie trudno.

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 64
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: Reklama firmy

Post autor: koloska » 25 maja 2019, o 10:47

Jeśli jesteś zainteresowana reklamą wykup sobie marketing internetowy w agencji reklamują oni firmy w sieci z naciskiem na dokładność i wiarygodność firm

lamidp444
Posty: 6
Rejestracja: 17 kwie 2019, o 21:13

Re: Reklama firmy

Post autor: lamidp444 » 5 paź 2019, o 08:47

Reklama firmy jest bardzo ważna ale ja jednak na początku bym postawiła na zabezpieczenie się ze strony prawnej. Polecam skorzystanie ze strony tatiana gdzie znajdziesz profesjonalną obsługę i dowiesz się wszystkiego co będziesz potrzebować .
Załączniki
Jak-wygląda-dochodzenie-i-egzekwowanie-alimentów-768x432[1].jpg

Awatar użytkownika
Armla
Posty: 33
Rejestracja: 19 sie 2019, o 08:41

Re: Reklama firmy

Post autor: Armla » 17 mar 2020, o 15:15

Gadżety reklamowe to dobry dodatek do promocji firmy Na przykład na targach reklamowych. Reklama taka budzi świadomość marki. Jak również sprawia, że klienci czy kontrahenci maja do nas lepsze nastawienie.

Najskuteczniejsza reklama jednak to reklama prowadzona na wielu frontach. Szczególnie w internecie. Obecnie praktycznie każdy korzysta z internetu i na pewno wiecie jak ważne jest istnienie w tej sferze. Warto jest pozycjonować firmę ale również działać w mediach społecznościowych takich jak facebook czy twitter. Ze swojej strony polecam kontakt z nimi:

Każdy kto ma nawet znikome pojęcie o marketingu zapewne jest świadom tego, jak bardzo pożytecznym i pomocnym narzędziem w pozyskiwaniu nowych klientów mogą być reklamy na Facebooku i Instagramie. Potencjał Facebook Ads jest naprawdę ogromny i szkoda go nie wykorzystywać.
Reklama na Facebooku – czy w ogóle warto?

Reklama w bardzo dużym stopniu pomaga w poprawieniu zasięgów. Budowanie społeczności internetowych trwa cały czas warto więc wykorzystać ten dobry czas na reklamę.

Reklama jest najbezpieczniejszym sposobem dla marek, który pomaga osiągać założone cele.

Decydując się na kampanię reklamową koniecznie musimy wspólnie określić grupę docelową, którą chcą Państwo zaangażować. Nasze treści powinni oglądać tylko odbiorcy, na których nam zależy.

Reklama na Facebooku i Instagramie umożliwia:

zwiększenie sprzedaży Państwa produktów i usług

wzmocnienie obecności firmy w Internecie

wzrost rozpoznawalności marki

zdobycie nowych kontaktów

zbudowanie trwałych relacji z klientami

Narzędzia do reklam na Facebooku

Mamy dostęp do coraz większej liczby narzędzi, które pomagają w pełni wykorzystać reklamy, targetować je i następnie mierzyć efekty. To wszystko pozwala nam jeszcze dokładniej planować, analizować i docierać do określonych osób. Wykorzystując określone narzędzia możemy razem z Państwem osiągać coraz lepsze wyniki podczas reklamy w social media.
Jaką reklamę wybrać?

Można wybrać reklamę, która nastawiona będzie na pozyskiwanie nowych fanów. Taki rodzaj reklamy będzie powodował niestety spadek zaangażowania. W takiej sytuacji proponujemy Państwu uruchomienie drugiej kampanii reklamowej, bardzo pomocnej w generowaniu zaangażowania.
Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Cennik reklam na Facebooku jest naprawdę różny. Ceny reklam tak naprawdę zależą od kwoty, którą chcemy i możemy przeznaczyć na reklamy. Warto więc ustalić sobie budżet na reklamę. Można ustalić budżet dzienny albo miesięczny.

Innymi czynnikami, które wpływają na to, ile kosztuje reklama na Facebooku jest np. konkurencja. Dlatego warto ją poznać zanim postawi się na sterowanie reklamą.

W naszej firmie staramy się zniwelować bardzo wysokie koszty poszczególnych kampanii. Dbamy o to, żeby stawki były jak najniższe a zwroty z inwestycji jak największe.

Mają duże doświadczenie w reklamie na tym polu.
Załączniki
facebook-instagram[1].jpg

Awatar użytkownika
Magda89

Re: Reklama firmy

Post autor: Magda89 » 12 maja 2020, o 17:55

Sprawdźcie usługi Instytutu Cyfryzacji, wszystkie usługi marketingowe i reklamowe teraz z dofinansowaniem 80% ceny, mega okazja, ja już skorzystałam i zamówiłam pozycjonowanie swojej strony internetowej,
Załączniki
instytut_cyfryzacji[1].png

Awatar użytkownika
Lanta

Re: Reklama firmy

Post autor: Lanta » 24 lip 2020, o 09:16

Najlepiej jest dopasowac reklame do tego czym zajmuje się nasza firma. Metod reklamy jest bardzo wiele
reklamowanie na facebooku
reklamowanie na instagramie
reklamy google ads
mailing
oraz co najważniejsze ladna oraz wygodna strona online, dobrze jest tym samym zainwestować w odpowiedniej jakości oprogramowanie ecommerce:
https://itcenter.pl/oferta/biznes-w-int ... ystem-b2b/

Polecam tutaj kontakt z nimi. Powinni Wam zapropnować jakieś dobre rozwiązania.

karol3332
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2020, o 05:30

Re: Reklama firmy

Post autor: karol3332 » wczoraj, o 05:39

Ja mam rewelacyjną firmę. Chodź ostatnio musiałem skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy https://biurorachunkowerr.pl/rejestracja-spolek/ .Każdemu polecam te biuro rachunkowe.

ODPOWIEDZ