Muzyka na weselu

Informacje o targach biżuterii, imprezach w Polsce, innych krajach UE oraz na świecie. Ważne wydarzenia, decyzje, przepisy dla przedsiębiorców. Źródło kontaktów.
Awatar użytkownika
zuzka22

Muzyka na weselu

Post autor: zuzka22 » 20 mar 2017, o 16:44

Uważacie, że na weselu lepiej sprawdza się tradycyjny zespół, czy może dj? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę DJ Daro z śląska. Sprawdźcie djdaro, być może także i was zainteresuje.

Muzyka na weselu

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
weronika

Re: Muzyka na weselu

Post autor: weronika » 21 mar 2017, o 10:12

Moim zdaniem lepiej jest zespół. Wiadomo,że wcześniej trzeba posłuchać jak śpiewają ale to zawsze śpiewanie na żywo :)

Awatar użytkownika
marian332

Post autor: marian332 » 10 gru 2020, o 10:01

Organizacja wesela jest bardzo ważna i aby zaplanowac wszytsko to potrzeba czasu. Ja osobiście miałam wcześniej upatrzone sale i muzykę. Skorzystałam z dj na wesele I jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Goście świetnie się bawili i ja sama również wybawiłam się. Polecam

Efektowna gra dzwięków i światła? Znamy się na tym najlepiej. Najlepsze brzmienie, gdzie słychać perfekcyjnie każdy dźwięk i oświetlenie, które tworzy niezwykłe efekty wizualne to nasz as w rękawie. Śledzimy najnowsze trendy i posiadamy najlepszej jakości profejonalny sprzęt muzyczny, m.in. takich marek jak ElectroVoice, Dynacord, Midas, Meyer Sound, D&B, Klark Teknik, SGM, Audio-Technica, z którego korzystają zawodowcy na całym świecie. Rezultat? Niezwykła oprawa muzyczna wesel i eventów i prawdziwa uczta dla wielbicieli tego, co najlepsze nie tylko w muzyce.
Załączniki
5[1].jpg
dj-na-wesele-slask-1920x1080[1].jpeg

Awatar użytkownika
Ariana

Post autor: Ariana » 5 sty 2021, o 10:30

Zależy co kto woli. Ja wesela nie planuje, choć ślub chce.

ODPOWIEDZ